NBA Street Homecourt

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با درود
NBA Street Homecourt نام جدیدترین عنوان EA Sport Big است که بصورت مشترک برای Play Station 3 و Xbox360 عرضه خواهد شد .
اما اشتباه نکنید . NBA Street Homecourt صرفا یک بازی ورزشی خیابانی نیست . شما در این بازی در حالی که بازی بسکتبال را بصورت خیابانی انجام می دهید ، میتوانید از انواع تکنیک های رقص Tekno نیز استفاده کنید . یعنی بسکتبال خیابانی با نوعی بازی سبک Dance ترکیب شده و NBA Street Homecourt را بوجود آورده است . نقطه اوج این بازی شبیه سازی کارکترها و گرافیک فوق العاده بازی ست . تعدادی از حرکات ، عجاب انگیر و کمی غیر واقعی ( کارهای نشدنی ) هستند . همین جنبه تخیلی بودن بعضی از حرکات ، جذابیت بازی را دوچندان کرده است ( اگرغیر از این بود تعجب داشت ) .
از موسیقی Demoها ، مشخص میشود که این بازی داری یکی از غنی ترین آرشیو های موسیقی Hip hop و RAP را در خود جای داده است.
ساخت بازی برعهده EA Canada بوده و ناشر آن EA Sports Big است . تاریخ عرضه این بازی Feb 20, 2007 است ، درست 5 روز دیگر .
ESRB درجه E را به این بازی داده است ( EVERYONE ) که مناسب برای تمام سنین است .
Boxshot زیبای این بازی، گویای چیزی های زیادی است .
44uj0r4.jpg

با سابقه ای که EA Sports Big در این زمینه دارد ، باید منتظر یکی از مفرحترین بازی های نسل جدید باشیم .

پیروز و سربلند و پایدار باشید .

آخرین ویرایش:

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
منم جند روز پیش دموی فابل بازیش رو از XBOX LIVE گرفتم فکر کنم پانصدو خورده ای meg بود.
خیلی خداست اگر صبر ندارید DL کنید.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
بازی هایه EAهمیشه اول برا UCمیاد
احسان جون :love: عرض به خدمتت ، Microsoft اعلام کرده بود که از سال 2007 به بعد تمام بازی ها ریجن فیری عرضه خواهند شود و قفل منطقه ای در کار نخواهد بود . بنده که بیصبرانه منتظر این بازی هستم و امیدوارم بصورت فیری عرضه بشه ( که 160% همین طور خواهد شود ) تا دوستانی که کنسول J و PAL دارن ، از قافله UC عقب نمونن ;)
منم جند روز پیش دموی فابل بازیش رو از XBOX LIVE گرفتم فکر کنم پانصدو خورده ای meg بود.
خیلی خداست اگر صبر ندارید DL کنید.
خوشبحالت که Demo ش رو بازی میکنی . من که ADSL ندارم :( ، که اگر داشتم :biggrin1: ...... حقیقتش من که چند تا Demo خشک و خالی دیدم هوش از سرم پرید و دیگه نمیتونم برای این بازی صبر کنم .
بسکتبالش یک حالی داره :cheesygri
رقصش هاش که واقعا دیدن داره ;)
تغییر در ظاهر شخصیتها ( که احتمال 99% در بازی هست ) که خوراک خودمه :love:
4 روز مونده تا عرضه بازی . 4 روز خیلی طولانی :mad:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
عرض به خدمتت ، Microsoft اعلام کرده بود که از سال 2007 به بعد تمام بازی ها ریجن فیری عرضه خواهند شود و قفل منطقه ای در کار نخواهد بود . بنده که بیصبرانه منتظر این بازی هستم و امیدوارم بصورت فیری عرضه بشه ( که 160% همین طور خواهد شود ) تا دوستانی که کنسول J و PAL دارن ، از قافله UC عقب نمونن
خیر همچین چیزی وجود نداره و بازی های 360 ریجن فری نخواهد شد. مایکروسافت هم هیچ وقت همچین حرفی نزده تا حالا فقط یسری بیکار از خودشون داستان درست کردن. 160% مطمئن باشید این بازی region free نیست.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
لیچ کینگ جان مارو که ناامید کردی

حالا هست که ریجن مهم هست یه تاپیکی بود و گفته شده بود اصلا مهم نیست حالا J ها می خوان چی کار کنند؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
خیر همچین چیزی وجود نداره و بازی های 360 ریجن فری نخواهد شد. مایکروسافت هم هیچ وقت همچین حرفی نزده تا حالا فقط یسری بیکار از خودشون داستان درست کردن. 160% مطمئن باشید این بازی region free نیست.
اشکان جون ، حرف شما قبول ;) پس این همه بازی که ریجن فیری عرضه شدن اتفاقی بوده
FEAR
Gears of War
Lost planet
Crackdown
Call of Duty 3
و تعدادی دیگه ای که یادم نمیاد .
پس میشه نتیجه گرفت که یک برنامه های هست . بعدش من که از خودم این خبر رو در نیاوردم . قبل از امد PS3 همه جا حرفش بود . خلاصه 4 روز دیگه معلوم میشه . آرزو میکنم فیری باشه تا همه دوستان بصورت هم زمان حالشو ببریم ( Full Real Time ) . :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر