Bullet Witch

امتیاز این بازی از نظر شما

• 10 تا 9

رای‌ها: 4 15.4%
  • 9 تا 8

رای‌ها: 7 26.9%
  • زیر 8

رای‌ها: 15 57.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    26

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با درود
یکی از دیگرعناوین انحصاری Xbox360 بازی Bullet Witch است . که توسط شرکت Cavia Inc ساخته شده و نشر آن را شرکت Atari بر عهده دارد .
Cavia Inc در کارنامه خود عناوین همچون Drakengard, Beat Down را دارد .
داستان بازی در آینده ای نه چندان دور یعنی سال 2013 رخ میدهد . طی فرایند مرموزی نسل و تمدن بشر در معرض انقراض و نابودی قرار گرفته است . وضع با تاخت و تاز شیاطین در زمین بدتر میشود . در این بین Alicia ( آلیسیا ) دختری جوان و جادوگر است ، تلاش خود را برای سامان بخشیدن بر این وضعیت آغاز میکند .
انتظار میرود بازی همراه سلاح های متنوع و Magic های فراوان و تمی RPG گونه همراه باشد .
ESRB درجه M رو به این بازی داده است . امیدوارم این بازی در حدی باشد که بازیبازان مشکل پسند ایرانی را راضی نگه دارد . شخصا آرزوی میکنم این بازی در سراسر دنیا مورد توجه قرار بگیرد و فروش خوب این بازی کمی از مشکلات شرکت محبوب Atari
از میان بردارد .
سبک : Action Adventure - Sci.Fi Shooter
تاریخ انتشار : Feb 27, 2007

Boxshot اصلی و زیبای این بازی
2a4tjps.jpg

دوستان لطف کنن هر مطلب و عکس از این بازی دارن در این تاپیک قرار بدن.
لطف کنید از لینک بجای گذاشتن عکسهای بزرگ استفاده کنید .
پیروز و سرفراز باشید

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اتفاقا این بازی یکی از بازیهای waiting list منه !!!
فکر کنم چیز جالبی باشه .
به موفقیتش خیلی خوشبینم .
فقط یه سوال !
دشمنان ما تو این بازی چی هستن ؟
بنظر من بالای 8.2 میگیره

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
این بازی که تو ژاپن گند زد.
سامان جان :love: تو ژاپن بجز Mario , Pario و Zelda , Melda با چیز دیگه ای حالا نمیکنن :-"
درضمن علف باید بدهن بزی خوش بیاد :biggrin1:
بازی ها صلیقه ای هستند . ژاپنیها راضی باشند یا نباشند ، باید این بازی رو امتحان کرد و بعد قضاوت کرد در موردش ( قضاوت درست نه از روی صلیقه ) :cool:
دشمنان ما تو این بازی چی هستن ؟
زامبی ها و هر جک و جانوری رو که بفکرت میرسه . ولی یک سری کماندو رو دیدم که باید با انها هم بجنگی :confused: نمیدونم ماجراش چی هست .
بابت عکسها ممنونم ;) ولی سایز تاپیک رو ریختین بهم و کلی سنگینش کردین :mad: عکسهای بزرگ رو فقط لینک بدید :cheesygri
پیروز و پاینده باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر