Crackdown

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
جوووون . عجیب چیزی این Crackdown حالشو دارم میبرم . آقا راستی من خنگ شودم یا Halo 3 رو توش نزاشتن . اگر کسی میدونه لطف کنه بگه . هر کی هم که نخریده ، یه تکونی بخودش بده . آخرت بازیه .

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
ما که از صبح تا حالا سفارش دادیم هنوز نیومده خوش به حالت osos جان بازی میکونی حال میکونی ما که کف کردیم
درباری دمو halo3هم westتوضیح داده باید خودمون تو liveدانلود کنیم

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
درود
جوووون . عجیب چیزی این Crackdown حالشو دارم میبرم . آقا راستی من خنگ شودم یا Halo 3 رو توش نزاشتن . اگر کسی میدونه لطف کنه بگه . هر کی هم که نخریده ، یه تکونی بخودش بده . آخرت بازیه .

سلام اینجا رو نخوندین ؟
به گفته این نوشته که در کتابچه بازی ارجینال Crackdown هست halo3 beta هنوز حاضر نیست و به محض اینکه microsoft حاظر کنه در xbox live قرار میده که فقط کسانی که بازی crackdown رو خریدن میتونن مجانی دانلودش کنن اونم برای مدت محدود
عجب کلاسی برای halo3 قائل شدن ;)

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
درود

ميشه ي مقدار توضيح بدي كه داستان و .... بازي چيه ؟! گرافيكش خوب ؟! توش ميشه ماشين اسپرت كرد !؟ مثل جي تي اي هست !؟:confused:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
اي شيطون مي خواستم اين تاپيك بزنم كه تو زدي دمت thanks..;) تو كه حالا اين بازي گرفتي بگو بينيم چه جوره ازادييه عملش چقدره؟

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
يه نظر سنجي در مورد امتياز هم ميزاشتن خوب ميشد
شرمنده فرخ جون . یادم رفت :biggrin1: ولی میتونید امتیاز مورد نظر خودتون رو بعد از انجام بازی با پست بدید ;)
ميشه ي مقدار توضيح بدي كه داستان و .... بازي چيه ؟! گرافيكش خوب ؟! توش ميشه ماشين اسپرت كرد !؟ مثل جي تي اي هست
عرض بحضورت : ماجرا از این قراره که دولت برای پوشش دادن آشوب و حرج و مرج دست به پرورش مامورات ویژه و سوپر انسان زده . شما در نقش یکی از چند صد سرباز دیگر هستید . بازی فوق العاده روان ( فریم ریت عالی ) ، تعداد زیاد دشمنان در جنگ ، کارهای خارق العاده و .....
به طرفدارن سبک GTA تبریک میگم . یک سری جدید بینهایت زیبا انتظارشون رو میکشه . من که کلا از این سبک و سیاق خوشم نمیاد کلی بازی کردم :biggrin1: شرمنده که بیشتر نمیتونم توضیح بدم . سر فرصت خودتون بازی رو تهیه میکنید و حالشو میبرید . گرافیکش هم ..... :confused: نمیدونم چی بگم از گرافیکش .... مثل هیچ بازی نیست . :biggrin1: مثل خودشه :biggrin1: ماشینهاش هم خوب سرعت دارن ها :biggrin1: کلا از کف بازی در میاره آدم رو :blushing:
اي شيطون مي خواستم اين تاپيك بزنم كه تو زدي دمت thanks.. تو كه حالا اين بازي گرفتي بگو بينيم چه جوره ازادييه عملش چقدره؟
خواهش دارم :blushing: :biggrin1: تا دلت بخواد آزادی . :biggrin1: اول بازی مینویسه : پایان تمام محدودیتها :biggrin1:
هرکی گرفت یا گرفته بگه ببینم Loading اول بازی زیباده :( یا 360 من پیر شده :biggrin1:
قابل توجه NGN عزیزم و دوستان دیگه . بخش CO OP هم داره که میتونید دونفره بازی رو بترکونید :biggrin1: خوش بحالتون من نه دسته دارم :( نه پایه بازی کردن دو نفره :((
پیروز و سربلند و Crackdown باز باشید :biggrin1:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
سلام اینجا رو نخوندین ؟
به گفته این نوشته که در کتابچه بازی ارجینال Crackdown هست halo3 beta هنوز حاضر نیست و به محض اینکه microsoft حاظر کنه در xbox live قرار میده که فقط کسانی که بازی crackdown رو خریدن میتونن مجانی دانلودش کنن اونم برای مدت محدود
عجب کلاسی برای halo3 قائل شدن ;)
ميگم ولي تو تبليغات بازي تو سايت گيم اسپات كه همين يكي دو روزه هم گذاشنش نوشته دمو توش هست. البته دقت كنين كه اين فقط دموي مولتي پلير هستش

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
همين الان اين بازي به دست رسيد و از وست خريدم بازي خيلي جالبي هست و فقط هم رانددگيش لذت داره همين ! راستي جايي هست كه بشه ماشين رو اسپرت كرد !؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر