آموزش راه اندازی WiFi Max

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
این آموزش رو برای اون دسته از دوستانی می گذارم که این دستگاه رو برای PSP خودشون خریدن ولی متاسفانه نتونستند راه اندازیش کنن.

خوب با من همراه بشید تا طریقه را اندازی دستگاه رو بهتون آموزش بدم.

nds-datel-wifi-max.jpg

1.سی دی همراه با WiFi Max رو در سی دی رام بگذارید.سپس AutoRun به شکل زیر ظاهر می شود که شما باید نوع کنسول دستی خودتون رو انتخاب کنید که PSP هست.

2hoem3a.jpg

2. سپس طبق تصویر زیر پنجره جدیدی باز می شود.مراحل نصب را به ترتیب عکس ها انجام دهید.

4cdbw9i.jpg

2h2jbxz.jpg

3yds9cj.jpg

2vc99xk.jpg

2lvy9p5.jpg

3. بعد از اینستال برنامه PSP WiFi Max Media Manager پنجره ای به شکل زیر باز می شود که 3 قسمت دارد و شما باید No Server رو انتخاب کنید.

33yoppk.jpg

4.بعد زدن گزینه No Server ارور زیر پدیدار می شود که بعد از زدن Ok باید به درایو سی دی رفته سپس وارد فولدر Zydas شده و گزینه Setup را اجرا نموده و نرم افزار را اینستال کنید.

2ptscpf.jpg

نکته: اگر بعد از انجام مرحله3 و آمدن ارور بالا عکس کانکشن وایرلس اومد و روی اون ضربدر بود نگران نباشید.شما باید نرم افزار مخصوص وایرلس که Zydas هست رو اینستال کنید.بعد از اینستال آیکون این نرم افزار روی دسکتاپ خواهد آمد.اگر گزینه Found New Hardware در این مرحله آمد کاری بهش نداشته باشید.قبل از باز کردن Zydas به مرحله 5 توجه کنید.

5. شما باید کانکشن اینترنت خود را Share کنید.برای این کار وارد کنترل پنل ویندوز شده و گزینه Network Connections را انتخاب کنید.بعد از وارد شدن به صفحه جدید کانکشن خودتون که با اون به اینترنت متصل هستید رو انتخاب کنید.بر روی گزینه Properties کلیک کرده تا پنجره جدید باز گردد.سپس از قسمت های انتخابی بالای پنجره Advanced را انتخاب کنید.بعد طبق عکس زیر مربع نارنجی رنگ که تیک خورده است را تیک بزنید تا گزینه پایین آن نیز به صورت تیک خورده روشن شود.سپس Ok کنید تا کلیه موارد انجام شده Save شود.الان باید زیر کانکشن شما یک دست باشد که به نشانه Share شدن هست.

2lna61h.jpg

6.حالا وارد ZDWlan شوید که آیکون آن بر روی دسکتاپ هست.صفحه زیر باز می شود.

4ifz482.jpg

7.در بالای این پنجره گزینه Mode قرار دارد که روی Station می باشد.منو جلوی آن را باز کنید و آن را به Access Point تغییر دهید.حالا کانکشن وایرلس شما فعال می شود و ضربدر قرمز روی آن ناپدید می شود.

2lbndj8.jpg

8. حتما برای این که اینترنت به صورت وایرلس هم وصل باشد باید 3 خط کنار کانکشن وایرلس که در Taskbar هست سبز رنگ بشه.بهتره بعد از این که مرحله7 رو انجام دادید یک بار دیگه چک کنید که کانکشن اینترنتتون دست زیرش هست یا نه.

9. حالا می رسیم به خفن ترین مرحله کار که من حال می کنم باهاش.PSP خودتون رو روشن کنید و به قسمت Network Updates بروید.روی[ New Connection ] بزنید و در صفحه بعد Scan رو بزنید.بعد از زدن Scaning... و Please Wait یک کانکشن را با اسم WLAN_AP پیدا می کنه.کلید X رو بزنید.توی صفحه جدید میزنه SSID و زیرش نوشته WLAN_AP .حالا شما باید از دکمه 4 جهت دستگاه دکمه جهت راست رو بزنید.در صفحه بعد 4 تا گزینه پدیدار میشه شما بدونی که دستش کنید رو همون None بگذارید و باز جهت راست رو بزنید.در صفحه بعد هم روی همون Easy بگذارید و باز هم جهت راست رو بزنید.در صفحه بعد هم نام کانکشن رو گذاشته که بهتره دستش نکنید و باز هم همون دکمه جهت راست رو بزنید.الان Setting List رو بهتون توی صفحه جدید نشون میده.باز جهت راست رو بزنید و سپس X رو بزنید تا Save بشه.خوب در صفحه بعد کانکشن رو انتخاب کنید.

10.بعد از وصل شدن به اینترنت دستگاه شما اگر فریم ویرش قدیمی باشه بهتون اعلام می کنه که نسخه جدیدش اومده و می تونید با خود PSP دانلودش کنید.بهتره کنسلش کنید چون اکثر بچه ها دستگاه هاشون کپی خور هست.ولی کسی هم که دوست داره آپدیت کنه X رو میزنه و 21 مگابایت فایل رو دانلود می کنه.

این بود از آموزش راه اندازی WiFi Max که امیدوارم راحت بتونید انجامش بدید با این آموزش.

ولی خوش به حال کسایی که این دستگاه رو دارن.تا برد 30 متر کار می کنه و هر جای خونه می تونن با PSP برن اینترنت.در ضمن خبر خوب برای کسانی که لپ تاپ دارن و یا گوشی هایی دارن که WLan رو ساپورت می کنه...این دستگاه روی اون ها هم کار می کنه.من شخصا امتحان کردم.هم با لپ تاپ هم با گوشی Nokia N91 که روی هر دو هم با سرعت عالی جواب داد.

تا به اینترنت وصل شدید با PSP به قسمت Internet Browser برید و سریع وارد سایت YourPSP.Com بشید چون توی اون Demo بازی های توپی رو گذاشته که می تونید با PSP دانلود کنید و بشینید بازی کنید.

در پست های بعدی آموزش کار با PSP WiFi Max Media Manager رو می گذارم و بهتون می گم چجوری باید با دیگران بازی کنید و ...

یا حق :love:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
من دوتا سوال دارم
wifi max رو میشه بدون اینکه به کامپیوتر وصل کرد یه راست به مودم وصل کرد؟
با psp تو page های فارسی باید چیکار کنیم؟

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
فکر نکنم بشه این کارو کرد.خوب با این آموزش دیگه کارت راحته که.

فعلا زبان فارسی ساپورت نمی کنه.فکر کنم باید با YourPSP صحبت بشه تا یه نفر ایرانی کار فارسی سازی رو انجام بده حتی بشه منو های دستگاه رو هم فارسی کرد.

MerlinManson

کاربر سایت
Jun 27, 2006
89
نام
پویان
دستت درد نکنه :cheesygri :) ;)
اگه زحمتی نیست لینک این برنامه ی ZDWlan رو بزار تامن ببینم میتونم با وایرلس لپ تاپ کانکت کنم یانه:love:
باتشکر:blushing:

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
من می خوام بخرم
شما لطفا بگید از کجا خریدید که ارزون هم بده
من بعد از عید می خرم(الان باید مخ مامانم رو بزنم)
فقط:
چه طوریه این دستگاه؟
اون سیمش رو باید به کجا وصل کنم؟
چه ربطی داره به Adsl؟
کلا یه توضیحی بدید چون من هیچی نمی دونم

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
من از طبقه سوم Deira City Center توی دوبی خریدم.2 تا بیشتر نداشت ازش.باید دید توی تهران پیدا میشه یا نه.من که جونم در اومد تا توی دوبی پیداش کردم.

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
گفتین تو خارج 20 دلاره؟
گفتین به غیر از psp به دستگاههای دیگه وصل میشه دیگه نه؟
اگه اینجوری باشه به پسر عمم میگم به طور رسمی وارد کنه آخه تو کار لبتابه اگه بیاره نمایندگیشم میگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر