xboxlive.....یه قرار ساده......boooooom!

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
اگه سوال های بچه گانه می کنم به بزرگی خودتون ببخشید... من تا مرداد به Adsl دسترسی پیدا می کنم می شه بگید چه جوری در Live با هم بازی می کنید؟... می دونید من فکر می کردم که از ایران نمیشه به Live وصل شد... ولی وقتی دیدم که با هم قرار می گزارید و بازی می کنید شاخ در آوردم... لطفا یک جواب کامل در سطح زیر دیپلم به من بدید... با امید موفقیت روز افزون شما در Live ;)

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
gamertag

سلام
من الان يك هفته ميشه كه به لايو وصل شدم
هر روز با بچه ها بازي ميكنيم اينم گيمرتگ من هر كي خواست add كنه
mhd006

ajay17

کاربر سایت
Sep 27, 2006
38
نام
آرش
اگه سوال های بچه گانه می کنم به بزرگی خودتون ببخشید... من تا مرداد به Adsl دسترسی پیدا می کنم می شه بگید چه جوری در Live با هم بازی می کنید؟... می دونید من فکر می کردم که از ایران نمیشه به Live وصل شد... ولی وقتی دیدم که با هم قرار می گزارید و بازی می کنید شاخ در آوردم... لطفا یک جواب کامل در سطح زیر دیپلم به من بدید... با امید موفقیت روز افزون شما در Live ;)
سوال شما دقیقا چیه؟:confused:
ما(من و دوستان پایه)با هم به راحتی میتونیم بازی کنیم,با افراد اجنبی هم اگه host قوی باشه,بیشتر بازیها رو میتونیم بازی کنیم.
یه adsl با سرعت و کیفیت خوب میخواد,یه اشتراک gold و دیگه هیچی;)

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان سلام با عرض معذرت اگه میشه حتماَ wwe2007 را تهیه کنید من قبلاَ امتحان کردم باور کنید وحشتناک حال میده شاید بیشتر از gow راستی من بیشتر دوست دارم این دو بازی را در 360 live بازی کنم ببخشید خود خواهی نباشه ولی من سر بازیهای اول شخص حالم بد میشه فکر کنم چشام ضعیف شده .
ولی حتماَ امتحان کنید wwe2007 پشیمون نمیشد

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
سوال شما دقیقا چیه؟:confused:
ما(من و دوستان پایه)با هم به راحتی میتونیم بازی کنیم,با افراد اجنبی هم اگه host قوی باشه,بیشتر بازیها رو میتونیم بازی کنیم.
یه adsl با سرعت و کیفیت خوب میخواد,یه اشتراک gold و دیگه هیچی;)
دستت درد نكنه... همين رو مي خواستم ;)

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
دوستان سلام با عرض معذرت اگه میشه حتماَ wwe2007 را تهیه کنید من قبلاَ امتحان کردم باور کنید وحشتناک حال میده شاید بیشتر از gow راستی من بیشتر دوست دارم این دو بازی را در 360 live بازی کنم ببخشید خود خواهی نباشه ولی من سر بازیهای اول شخص حالم بد میشه فکر کنم چشام ضعیف شده .
ولی حتماَ امتحان کنید wwe2007 پشیمون نمیشد

من چند بار کشتی کج تو لایو بازی کردم ولی سرعت خیلی بد بود و شدیدا لگ داشت راستش دلمو زد شما امتحان کردی مشکلی نداشتی؟
راستش منم از انلاین کال 2 و 3 خیلی بدم اومده اصلا حال نمیده ولی بازی lost plant خیلی حال داد حتما اینم یه تست کنین ضرر نمیکنین
به نظر من این بازی ها انلاینش خوبن
1-اسپلینترسل
2-gow
3-lost plant
البته کشتی کج هم خوبه فقط باید وارد باشه ادم

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
سلام به نظرمن همه ایدی xbox30 شونو بدن بعد از add کردن بقیه با هم میریم یه بازی میکنیم
من بازی های زیر رودادم VANRED2
coll of duty3
gow
LOST PLANET
PIG PONG
ANGEL
DEAD OR LIVE 4
DEAD OR LIVE 2
PGR
RENBO SIX VEGAS
اگه دوست دارین با هم بازی کنیم

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام دوستان . ای دی من هم RockQuinT هست . من بازیهای :
soccer 2007
pgr3
lost planet
vegas
graw1 و graw2
fear
GOW
moto gp07
dead rising
هر کی مایل هست بگه که با هم بازی کنیم . اگر کسی soccer بازی میکنه حتما بیاد .

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
با سلام دوستان چطوری به لایو وصل بشم میشه توضیح بدین تا حالا وقت نکردم امتحان کنم ممنون میشم در ضمن ببخشید که سوال ابتدایی هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر