Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من آق والدین شدم دیگه طاقت ندارم :D به جون خودم دست خودم نبود دیشب یه خواب غریبی دیدم :D گفتم باید اینو دانلود کنم :D حالا به جبران این کریسمس میرم DVDش رو می‌خرم :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
تا الان دو تورنت اصلی برای فیلم The Dark Knight وجود داره که بینهایت طرفدار پیدا کردند
یکی کار تیم OPTiC هستش و دیگری mVs هستش که به خوبی هم در سایت های لینکی و هم سرور های تورنت
به خوبی طرفدار پیدا کردند و Seed های چهار رقمی دارند.

نمونه تصویری

The Dark Knight DVDSCR XViD-OPTiC
Batman The Dark Knight PROPER DVDSCR XViD-mVs

حالا من این sample ها رو دانلود نکردم sample های تبدیلی سایت rmvbusters.pl رو که دانلود کردم
و دیدم نظرم رو میگم.

نسخه mVs کمی تاریک هستش و سایز تصویرش کمی کوچیک تر هستش
ولی نسخه OPTiC از روشنای بهتری برخوردار هستش و سایز بهتری داره
ولی در نسخه OPTiC علائم و نشانه های نسخه کپی شده هستش که در پایین تصویر و بالای تصویر میتونید نوشته هایی رو ببنید. ولی زیاد مزاحم نیستند

نسخه mVs از لحاظ سایه ها و کیفیت تصایور دور بهتر از نسخه OPTiC هستش.

در مورد صدای بگم که نسخه OPTiC کمی دارای زنگی هستش توی صدا ها ولی نسخه mVs
دارای صدای بهتر و بدون noise هستش.

در آخر فعلاً توصیه میشه برای کسایی که دیگه تحمل ندارند این نسخه کار تیم mVs رو دانلود کنند.
Batman The Dark Knight PROPER DVDSCR XViD-mVs

ولی اگر کمی صبر کنید حتما مثل فیلم مومیایی نسخه های بهتری هم ظاهر میشند.

حق نگهدار

++++++++++++++++++++++
ویرایش

نسخه جدیدی به لیست های اضافه شده ولی با کمال تعجب این در سورس TELECINE هستش
ای کاش کمی زود تر این نسخه زده میشد در سورس TC

فعلاً اولین کار از تیم TheBatman هستش
Batman The Dark Knight 2008 READNFO TELECINE XViD int-TheBatman
که فعلاً هیچ نمونه تصویری ازش در دسترس نیست به جز این یکی

snapshot2008090521230.jpg

تا فردا حتماً نمونه هایی تصویری اون زده میشه
باید دید که تیم های دیگه ای هم در این سورس چیزی میزنند یا نه.

خدا کنه که تیم ZN نسخه ای رو بزنه، هیچ وقت کار سورس TC اون رو در فیلم Crank یادم نمیره.
الان یک سالی هستش که دیگه کار نکرده.
و یا حتی تیم maVen دلم برای کارهاشون تنگ شده
+++++++++++++++++++++++

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
یخ بابا؟:D هابیت جدا از ایناس و با وارنر برادرزه،اون چهار تا یکیش فرانکشتاینه،یکیش جکیل اند هایده،یکیش slaughterhouse نمیدونم چی چی،یکیش هم از روی کتابی dooder یا یه همچین چیزی:D پنجمیشم که میخوان جور کنن mountain of madness چی چیه:D
یعنی چی من نمیفهمم یعنی با یونیور سال برا hell boy 3 قرار داد نبسته ؟:mad:
چنین چیزی محاله !!! یا اینکه بسته من خبر ندارم ؟ بچه ها منو تفهیم کنین:confused:
اقا این هل بوی 2 رو دیروز با کیفیت عالی دیدم .:love:
هرکی میگه فیلم خوبی نیست چون فانتزیه بره ... !!!:mad:
خداییش یکی از بهترینهای تابستون امسال بود ;)
یه چیز دیگه اینکه در این چن روزه با بیرون اومدن پوستر body of lies معلوم شده نقش گلشیفته فرهانی یه نقش اصلی هست و اسمش هم چهارمین اسم پوستره بعد از دیکاپریو و کرو و مارک استرانگ و اولین نقش زن فیلمه ( البته فیلمش مرد محوره );)
bodyoflies1_large.jpg

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
ه چیز دیگه اینکه در این چن روزه با بیرون اومدن پوستر body of lies معلوم شده نقش گلشیفته فرهانی یه نقش اصلی هست و اسمش هم چهارمین اسم پوستره بعد از دیکاپریو و کرو و مارک استرانگ و اولین نقش زن فیلمه ( البته فیلمش مرد محوره )
معمولا چهارمین اسمی که نوشته شده نقش اصلی نیست Supporting Roleه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
معمولا چهارمین اسمی که نوشته شده نقش اصلی نیست Supporting Roleه.
وای خدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
کلاک جان دیگه اینو که میفهمم چهارمین نفر نقش مکمل هست . ;)شما منظور منو نگرفتی شایدم من استفاده از کلماتم بد بود;)
پیرو صحبتی که دوستان داشتن از این نظر که نقش ایشون خیلی فرعی یا یه نقش طولانی دارن
منم منظورم این بود نقش ایشون فرعی نیست;)

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اقا من فیلم پسر جهنمی 2 رو گرفتم از رو پرده بود کیفیت خوبش اومده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از کجا بفهمم کیفین داره یا نه رو جلدش معلوم نمیکنه؟

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
الحق که کیفیت این جدیده خیلی بهتر از قبلی هست. ( پس بگو بهزاد (master behi) که داره دانلود میکنه اینو دیده :d )
:d
کیفیتش بسیار زیباست (!) کلا هر کی Dl نکنه اشتباه بزرگی انجام داده, حتی شما دوست عزیز :d خو اینو دانلود کن آریا کیفیت خوب ترش هم که اومد دانلود کن (می دونی که من برا خودت می گم :d)
خلیل جان من یه تشکر به شما بدهکارم ... مرسی !

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سینا چیکار کردی ؟! رفتی همه چیز رو خوندی ؟
یه سری حدس هایی زدم که یکی گفت همش درسته
در مورد قضیه جوکرش هم کاملا ناراحتم Fu-ck realism
==
هم توبی مگوایر و هم سم ریمی برای قسمت چهارم و پنجم Spider-Man برمیگردن و طبق همون حرفای قبلی دو فیلم به صورت بک تو بک (مثل ارباب حلقه ها) فیلمبرداری می شن
فیلمنامه مورد استفاده هم همون فیلمنامه واندربیلته
کارکتر مری جین در یکی از قسمت ها خواهد بود ولی هنوز با کریستن دانست قرارداد بسته نشده و سونی هم تصمیم نداره که بازیگر دیگه ای بیاره اما باید دید
فیلم ونوم هم هنوز پروژه ایه که سونی با حماقت تمام قصد ساختش رو داره
این خبر ممکنه کاملا غیر واقعی باشه اما دور از انتظار نیست

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
کیفیتش بسیار زیباست (!) کلا هر کی Dl نکنه اشتباه بزرگی انجام داده, حتی شما دوست عزیز :biggrin1: خو اینو دانلود کن آریا کیفیت خوب ترش هم که اومد دانلود کن (می دونی که من برا خودت می گم :biggrin1:)
امروز فرداست که دانلود کنم :D خب دیگه بشر یه تحملی داره و تحمل منم داره تموم میشه !

هم توبی مگوایر و هم سم ریمی برای قسمت چهارم و پنجم Spider-Man برمیگردن و طبق همون حرفای قبلی دو فیلم به صورت بک تو بک (مثل ارباب حلقه ها) فیلمبرداری می شن ......
سینا خبری از دشمنهای این فیلمها نیست ؟ من کلآ فکر میکردم بعد از افتضاحی به نام Spider-Man 3 دیگه کلآ دور اون سری فیلم خط کشیده میشه و یه سری جدید میسازن. ولی وقتی کارگردان و بازیگر همونا باشن مشخصه که ادامه قبلی هاست دیگه.
Lizard که 100% باید باشه توی فیلم. توی فیلمهای قبلی 10 بار نشونش داد و توی 3 هم بیشتر از قبل حضور داشت.
از اون طرف Venom هم که توی 3 معلوم نشد چی شد :D و به خاطر حضور خیلی کمش , حتمآ توی این یکی هست. احتمالآ Carnage میره برای فیلم پنجم.
راستی یه دشمنی داشت که روی کلش یه دایره شیشه ای بود. من فقط توی بازی Spider-Man توی PS1 ( واقعآ بازی زیبایی بود ) دیدمش { الآن رفتم یه سرچی کردم یادم اومد اسمش Mysterio هست } حالا این Mysterio احتمال حضورش در فیلم هست ؟ یعنی کلآ شخصیتش خیلی تخیلی هست یا علمیه ؟! :D

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
می بینم که The Wrestlerه آرونوفسکی شدیدا ترکونده.دیگه فکر کنم این از شانسای اسکار باشه
البته یه چیزی هم که هست امسال ونیز خیلی فیلم خوب نداشت و همه داشتن از سطح کیفیش انتقاد میکردن.البته بازهم با توجه به وجود فیلم میازاکی و کوئنها همین که شیرطلا رو برد نشون میده فیلم خیلی خوبیه.
فیلم امیر نادری هم برخلاف شیرین کیارستمی که اکثرا حالشون از فیلم به هم خورده بود مثل اینکه فیلم خیلی خوبی بوده هم منتقدا باهاش حال کردن هم تماشاگرا.

------------------------
ساخت Inside Man2 هم به نظر میرسه که قطعی شده.فیلم اول که خیلی خوش ساخت و جذاب بود.فیلمنامه این فیلم و برخلاف قبلی Terry George مینویسه.اسپایک لی هم دوباره کارگردانی رو برعهده داره.خود لی گفته داستان فیلم ادامه رابطه بین دو تا شخصیت اصلی قسمت قبله البته به یه صورت دیگه.بعدشم گفته که واشنگتن و اوون هم به ادامه پروژه تمایل دارند.
----------------------------
تام کروز هم مثل اینکه برای حرف زدن جای شخصیت منفی شرک4 به توافق رسیده.کارگردان فیلم اونجوری که گفته شده میکی میشله.فیلم هم 21می 2010 اکران میشه.
----------------------------
Paul Walker و Hayden Christensen تو فیلم Bone Deep به کارگردانی John Luessenhop بازی میکنن که یه تریلر جناییه.واکر نقش رئیس یه گروه دزد رو بازی میکنه که اول قرار بوده مت دیلون نقشش رو بازی کنه.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
از اون طرف Venom هم که توی 3 معلوم نشد چی شد و به خاطر حضور خیلی کمش , حتمآ توی این یکی هست. احتمالآ Carnage میره برای فیلم پنجم.
به نظر خودمم Venom/Carnage می تونن یه فیلم دو قسمتی در بیان این وسط یه کم Lizard هم می شه قاطیش کرد و یه کمم Vulture
در کل چیز خاصی معلوم نیست اما چیزی که مسلمه دشمن زیاد داره (حتی از یه کسایی مثل Hammerhead یا اسکورپیون هم می شه استفاده کرده ) اما کلیتش اینه که یه مخلوطی از Venom Saga و داستان carnage در میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر