mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
مگه jackass اصلش سریال هست ؟؟؟

هیچ کس یری سریالهاشو داره ؟؟ یا حداقل لینکاشو !!!

اتفاقا من همین دیروز می خواستم فیلمشو بخرم .... کلا من از این جور فیلمایی که آدمو از توی کما در میارن خوشم میاد ...... واجب شد برم بخرمش !

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
من از تورنت دانلودش کردم!! هر چند اپیزود که میگزره از توش یه فیلم بلند در میارن! الان هم شروع کردن به جهان گردی ...الان رفتن هند و چین ...!!
برنامه جالبی هر هفته mtv نشون میده!
فعلا

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
میخواستم بدونم از شماها کسی این فیلمو دیده؟ (واسه همتون لازمه که هر چند وقت یکبار فیلمهایی رو ببینید که موضوعش با سایر فیلمها فرق میکنه)
Jackass: The Movie

موضوع فیلم در مورد چند تا جوون امریکاییه که دست به کارای احمقونه میزنن
اصلا کلمه jackass در لغت به معنای الاغ و ادم احمق هستش باور کنید کارایی که اینا انجام میدن واقعا احمقونست جالب اینه که این فیلم که در سال 2002 اکران شد حدود 80 میلیون دلار فروش کرد اگه علاقمند به فیلمای هیجان انگیز هستین حتما این فیلمو نگاه کنید و باور کنید که صحنه های این فیلم کاملا واقعین یکی از منتقدا در مورد این فیلم گفته بود که تماشا کردن این فیلم واقعا شرم اور ولی من نتونستم نگاش نکنم و با کمال تاسف خودم(منتقد) 5 بار این فیلمو نگاه کردم (قسمت دوم این فیلم 22 سپتامبر 2006 به نمایش در میاد)

:)
منم دیدمش ;)
خیلی با حاله و کاملا هم واقعیت داره :cheesygri اون کوتوله هم خیلی با حاله .اون تیکش که با پا زد تو سر خودش تهش بود

موزیک اولش که تهشه موزیکش خیلی معروفه گزاشتنش رو این فیلم :D

مگه jackass اصلش سریال هست ؟؟؟

هیچ کس یری سریالهاشو داره ؟؟ یا حداقل لینکاشو !!!

اتفاقا من همین دیروز می خواستم فیلمشو بخرم .... کلا من از این جور فیلمایی که آدمو از توی کما در میارن خوشم میاد ...... واجب شد برم بخرمش !

من divx ش رو دارم اگه میخوای برات میفرستم!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
نه متاسفانه من فقط این رو دارم:

jackass-poster01.jpg

;)

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
سریالشو هر شب ساعت 12 از mtv austria میشه دید .
اون تور دور دنیا هم اسمش wild boys هستش که همون جانی ناکسفیلد بازی میکنه توش .

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
Saw III اکران شده؟آخه تو این لینک من چیزی در این مورد یا تاریخ اکرانش ندیدم.در ضمن اگه اکران شده کسی لینک دانلودش رو داره؟

ویرایش
تاریخ اکران رو پیدا کردم 27 اکتبر2006.

lastsamuraii200

عضو جدید
Jun 23, 2006
17
فروش هفتگی

فیلم Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby با فروش 23 میلیون دلاری برای دومین هفته پیاپی در صدر جدول فروش هفتگی سینماهای امریکای شمالی قرار گرفت . دومین فیلم جدول نیز فیلم تازه وارد Step Up بود که با کمال شگفتی با فروش 21 میلیون دلاری در رده دوم قرار گرفت . ولی فیلمی که طبق پیش بینی منتقدان قرار بود رکورد شکن امسال باشد با فروش 19 میلیون دلاری (در عرض 5 روز) در رده سوم ایستاد
کمدی انیمیشن Barnyard ده میلیون فروخت و چهارم شد دزدان دریایی که احتمالا قادر به شکستن فروش 400 میلیونی شرک 2 (در عرض 42 روز) نخواهند شد با فروش 7 میلیونی به عدد 392 رسیدند
دیگر تازه واردان جدول فیلمهای ترسناک pulse و کمیک بوکی zoom بودند که به ترتیب 8 و 4 میلیون فروختند و در رده های پنجم و هفتم قرار گرفتند

10m.jpg
10m.jpg
10m.jpg
39m.jpg
10m.jpg
10m.jpg
10m.jpg

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
کسی می تونه در مورد فیلم 8 Mile یه توضیحی بده ؟
سلام
داستان این فیلم از اونجایی شروع میشه که یه کارگاه خصوصی(نیکلاس کیج) استخدام میشه که اسرار فیلمی 8 میلی متری(که نام اصلی فیلم هم هست) که تصاویر شکنجه و تجاوز به دختری رو به طرز وحشیانه به تصویر کشیده
این فیلم در خانه فردی به اصطلاح صاحب شخصیت پس از مرگ وی در خانه وی در گاورصندوق شخصی اش توسط همسرش کشف می شود و همسر او به دنبال کشف این جنایت هولناک می باشد و ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر