معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
آخرین ویرایش:

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان
سايت زير ايكس باكس اركيد جاسپر را ميده 260
http://xbox-san.blogfa.com/
از اونجايي كه مي خواد با پيك برام بفرسته مي خوام ببينم ميشه به اينا اعتماد كرد يعني دستگاه را عوض نكنن
پيشنهاد شما چيه
ادم هاي مطمعني هستن

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام
اقا این قیمت ارکید 250 که اقای فتحی گفتن برای کی هستش
پس چرا تو تاپیکشون زدن 280
قضیه چیه؟

قیمت کنسول به روز تغییر میکنه، شما نمی تونی پست های چند روز و یا هفته ی قبل رو با قیمت های الان مقایسه کنید.

فروشگاه فتحی هم قبلاً چند بار گفته بودند که وقت و فرصت مناسب برای به روز کردن همیشه قیمت ها ندارند.
پس برای گرفتن قیمت دقیق بهتره به فروشگاه ها تماس بگیرید، اینطوری جواب بهتر و سریعتر میتونید بدست بیارید.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
بچه ها این سریا جدید ارکید که 512 حافظه دارن بازیا همراهشون چیه؟
اصلا دارن؟
فروشنده های مس اقایه فتحی کنسولاشون با همین dvd ها میفروشن

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
میشه یه فروشگاه خوب و معتبر در تهران اطراف پاسدارن/هروی/نوبنیاد/فرمانیه/میرداماد/شریعتی معرفی کنید من این x360 ام رو ببرم اپدیت کنه برام؟

این یارو پرتو که انگار کلا تعطیل کرده..هرچی زنگ میزنم کسی برنمیداره گوشی رو// خبری ندارید از فروشگاه پرتو که بعد شد big game? تو شریعتی برج مینا بودن....

خلاصه اگر جایی میشناسید که همین حوالی باشه بگید// من این کنسولم رو اپدیت کنم..

خیر ببینید...انشالله

feri05

کاربر سایت
Dec 8, 2009
26
سلام دوستان
یک سوالی داشتم؟ خواهشمندم یکی ادرس یا سایت یک فروشنده معتبر را بده که با پست کار میکنه چون من به هیچ کس امین نیستم علتشم اینه که تا الان که این کامنت را برایه شما میگذارم سرم خیلی کلاه رفته باور کنید خودمم تو شهرستانم .
ممنون از لطف و همکاری شما (فری)
;)

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوست من منم شهرستانم.من از فتحی خریدم و راحت هم تحویل گرفتم بدون مشکلی.بازم نظر خود شماست که از کجا بخری.بنظر من فعلا صبر کن قیمتها بیاد پایین

feri05

کاربر سایت
Dec 8, 2009
26
دوست من منم شهرستانم.من از فتحی خریدم و راحت هم تحویل گرفتم بدون مشکلی.بازم نظر خود شماست که از کجا بخری.بنظر من فعلا صبر کن قیمتها بیاد پایین

دوست عزیز شما بگو مثلا من تا کی باید صبر کنم تازه من دنبال کسی میگردم که با ایران سنتر مارکت همکاری کنه علتشم گفتم براتون
مار گزیده......
ممنون از لطفت

feri05

کاربر سایت
Dec 8, 2009
26
سلام جناب اقای فتحی
مثل اینکه خیلی از شما تعریف میکنند
من ساکن تبریزم
اگر یک عدد ایکس باکس 360 با پست پیشتاز برام بفرستید چند روزه میاد دستم هزینه پستش چقدر میشود این را پرسیدم که ببینم می صرفد از شما بگیرم یا نه
در ضمن قیمت بروز انواع ایکس 360 را برام بنویسید با دسته اصل اضافه
خدارو چه دیدی شاید از شما خرید کردیم
منتظر جوابتون هستم
ممنون از لطف شما.

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سلام جناب اقای فتحی
مثل اینکه خیلی از شما تعریف میکنند
من ساکن تبریزم
اگر یک عدد ایکس باکس 360 با پست پیشتاز برام بفرستید چند روزه میاد دستم هزینه پستش چقدر میشود این را پرسیدم که ببینم می صرفد از شما بگیرم یا نه
در ضمن قیمت بروز انواع ایکس 360 را برام بنویسید با دسته اصل اضافه
خدارو چه دیدی شاید از شما خرید کردیم
منتظر جوابتون هستم
ممنون از لطف شما.

با سلام.با پست که دیر بدستت میرسه و هزینش زیاده.با باربری براتون میفرستن و 24 ساعته دستتونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر