معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من تنها راهنمایی که میتونم بکنم elite نخر پریمیوم بخر چون اون به خاطر رنگش الکی گرون هست

راهنمایی شما یه مقدار اشتباهه.
الایت تنها به خاطر رنگش گرون نیست.به خاطر کابلا HDMI و تبدیل صدا و هاردش هست که قیمتش بالاتر از مدل های دیگست.
اتفاقا خریدش بهتر هست برای کسی که از کابل HDMI و تبدیل صدا و هاردش استفاده می بره.
من خودم الان از این 3 مورد دارم استفاده کامل می کنم.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
حدودا 25-30 هزار تومان در میاد اگه بخوایم کابل HDMI رو دست بالا حساب کنیم.

پس اگه بخوایم از هازد صرف نظر کنیم 60 گیگ خیلی بیشتر ارزش خریدن داره !

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
سلام دوستان عزیز
من میخواستم یک 360 پرمیوم جاسپر یا الایت جاسپر بگیرم و به زور پولش رو هم جور کردم.اگه شما کسی رو میشناسید که از همه جا ارزونتر بده و مطمئن باشه به من معرفی کنید.
با تشکر فراوان.

من تنها راهنمایی که میتونم بکنم elite نخر پریمیوم بخر چون اون به خاطر رنگش الکی گرون هست

چرا همچین فکری می کنید ؟

الایت تنها به خاطر رنگش گرون نیست.به خاطر کابلا HDMI و تبدیل صدا و هاردش هست که قیمتش بالاتر از مدل های دیگست.
اتفاقا خریدش بهتر هست برای کسی که از کابل HDMI و تبدیل صدا و هاردش استفاده می بره.

این دو قلم با هم چند میشه ؟؟؟ (قیمت)

ممنون

حدودا 25-30 هزار تومان در میاد اگه بخوایم کابل HDMI رو دست بالا حساب کنیم.

پس اگه بخوایم از هازد صرف نظر کنیم 60 گیگ خیلی بیشتر ارزش خریدن داره !
دوستان عزیز ممنون از راهنماییهاتون ولی من آخرش جواب سوالم رو نگرفتم!:confused:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اتفاقا به نظر من اصلا هم ارزش قیمتشو الان نداره!
اول اینکه تبدیل صدا که به درد یه عده خاص میخوره! چرا که کسی که hdmi میزنه صداشم داره دیگه!
همه اینا به کنار 360 یه بدی که داره فیلم و فایلایه پر حجمی نمیشه توش کپی کرد و تنها چیزه پر حجمی که روش میریزیم بازیاس که من فکر نمیکنم کسی باشه که همزمان بیشتر از 5 بازی رو بازی کنه!
5 بازی رو هم اگه 8 گیگ حساب کنیم میشه 40 گیگ که حدود 12 گیگ هم برای سیو و dlc میمونه که به نظرم کافیه!
حالا بیایم 120 بگیریم 100 تومنم اضافه بدیم که چی بشه؟
البته ببخشید که به عنوان تاپیک ربطی نداشت!

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
اتفاقا به نظر من اصلا هم ارزش قیمتشو الان نداره!
اول اینکه تبدیل صدا که به درد یه عده خاص میخوره! چرا که کسی که hdmi میزنه صداشم داره دیگه!
همه اینا به کنار 360 یه بدی که داره فیلم و فایلایه پر حجمی نمیشه توش کپی کرد و تنها چیزه پر حجمی که روش میریزیم بازیاس که من فکر نمیکنم کسی باشه که همزمان بیشتر از 5 بازی رو بازی کنه!
5 بازی رو هم اگه 8 گیگ حساب کنیم میشه 40 گیگ که حدود 12 گیگ هم برای سیو و dlc میمونه که به نظرم کافیه!
حالا بیایم 120 بگیریم 100 تومنم اضافه بدیم که چی بشه؟
البته ببخشید که به عنوان تاپیک ربطی نداشت!

خیر اتفاقا برای کسی که میخواد فیلمهای hd بگیره از xboxlive به صورت اورجینال یا حتی فیلمهایی که از اینترنت بصورت hdrip دریافت میکنه لازمه تازه میتونه تعداد بسیار زیادی فیلم در هارد کنسول داشته باشه پس نتیجه میگیریم که این گونه افراد به این حجم هارد نیاز دارند ضمنا حجم هارد ایکس باکس 120gig که از ps3 80gig که بییشتر است, دوست عزیز چگونه این فضا برای شما کم است؟
بهتر است پست های مربوط به تاپیک زده شود

کسی الان قیمت کپی خور کردن liiteon 1.5 به 1.6 داره؟ لطفا جایی را معررفی کنید که ارزون بگیره من شمال تهرانم

آخرین ویرایش:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان چرا کسی جواب ما رو نمیده.
یه جا تو شرق بگید که کابل Hdmi to dvi داشته باشه.
یه جا هم معرفی کنید که گیتار بازی گیتار هیرو رو داشته باشه.
قیمتش چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر