تاپیک Xbox 360 داران شیراز

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
لایتون را هم کپی میکنیم بدون تعویض درایو البته با قیمت کمتر از تهران

هر نوع درایوی باشه کپی میکنیم

بازی با کیفیت بالا اگر خواستی تماس بگیر

در شیراز فقط پرمیوم 60GB بگیر حدود 500000 هست

20gb نگیر که زود 3 چراغه میشه حتی با مادر بورد فالکون
آقای دانش از شما این حرف ها بعید هست!
شما یک تعمیر کار هستید ولی نمی دونید که 360 با mb falcon 3چراغ نمیده بلکه e74 میدخ که مربوط به GPU هست ؟

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
ممنون دوست عزیز :love:
لیست قیمت ها رو توی شیراز داری واسه XBOX :p

قیمت پرمیوم الا چنده ( توی شیراز و کدوم مغازه ؟ ) شماره تلفن ؟:confused:

بازم بابت راهنمایی ممنون
دقیقا نمیدونم ولی میتونی با مغازه ها تماس بگیری شماره ی جواد که هست اینم شماره ی سیروس : 2227807

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
آقای دانش از شما این حرف ها بعید هست!
شما یک تعمیر کار هستید ولی نمی دونید که 360 با mb falcon 3چراغ نمیده بلکه e74 میدخ که مربوط به GPU هست ؟

چند عدد 360 با مادر بورد فالکون که 3 چراغ شده بیارم 34 عدد خوبه

فقط مادر بورد opus هست که فقط 1 چراغه میدهد با E-71 AND E-79 البته به ندرت

اصولا تمام ارورها حدود 97.3 مربوط به GPU است حتی 3 چراغ

ما در خدمت ایرانیان عزیز برای راهنمایی در امر خرید کنسول هستیم بدون تبلیغ برای کسی:love::love::love:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
عزیز این بازی ها خیلی وقته اومده و منم اخرین بازی که رفتم حداقل فال اوت رو تو مغازش دیدم فابل رو یادم نیست ولی باید داشته باشه فوقش نداشت اینهمه مغازه تو پاساژه از اونا بگیر
در ضمن دوستان من حدود 13 عنوان بازی دارم که حاضر به تبادل هستم کسی خواست پی ام بزنه اینم لیست بازی ها اونایی که جلوشون v زدم یعنی دیسک ورباتیم هست بقیه یا تیگیت هست یا مکس تچ ریجن بازیها رو هم جلوشون زدم ضمن همه ی بازیها با چاپ روی دیسک و کاور شیشه ای هستن
fifa 09 v پال
uero 08 پال
grid v پال
gta 4 v پال
saint row v فری
dead space پال
gears 1,2 هردو فری
top spin 3 v پال
bourne conspiracy v فری
soul calibur iv v فری
quantum of solace فری
midnight club 3 پال
fall out 3 v پال و یوسی(به هر دو ریجن میخوره)

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
سلام جناب دانش شما براي كپي خور كردن xbox 360 چند ميگيرين ؟ و ايا هزينه كپي خور كردن مدل هاي مختلف 360 تفاوت داره ؟
الان next gen و dc که تهران هستند 30 تومن میگیرند ولی باید از خود ایشون بپرسی مه واسه کپی خور کردن چند میگیرند

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
سلام جناب دانش شما براي كپي خور كردن xbox 360 چند ميگيرين ؟ و ايا هزينه كپي خور كردن مدل هاي مختلف 360 تفاوت داره ؟

آره مدل درایو دستگاه فرق میکند ارزون ترین آنها درایو بنکیو است که میشود 15000 تومان البته فقط برای دوستان بازی سنتری و backup درایو به شما داده میشود با گارانتی مادام العمر ارور e-64 در ضمن اگر قیمت های دیگر را خواستی پیام خصوصی بده

هر کسی اگر از درایو خود نا راضی بود میتواند آن را با لایتون عوض کند:laughing::laughing::laughing:

تعداد زیادی لایتون خریداری کردم با قیمت منصفانه

princeofshiraz

کاربر سایت
Dec 27, 2008
11
عزیز این بازی ها خیلی وقته اومده و منم اخرین بازی که رفتم حداقل فال اوت رو تو مغازش دیدم فابل رو یادم نیست ولی باید داشته باشه فوقش نداشت اینهمه مغازه تو پاساژه از اونا بگیر
در ضمن دوستان من حدود 13 عنوان بازی دارم که حاضر به تبادل هستم کسی خواست پی ام بزنه اینم لیست بازی ها اونایی که جلوشون v زدم یعنی دیسک ورباتیم هست بقیه یا تیگیت هست یا مکس تچ ریجن بازیها رو هم جلوشون زدم ضمن همه ی بازیها با چاپ روی دیسک و کاور شیشه ای هستن
fifa 09 v پال
uero 08 پال
grid v پال
gta 4 v پال
saint row v فری
dead space پال
gears 1,2 هردو فری
top spin 3 v پال
bourne conspiracy v فری
soul calibur iv v فری
quantum of solace فری
midnight club 3 پال
fall out 3 v پال و یوسی(به هر دو ریجن میخوره)

تمام بازی های جدید و قدیمی رو آقا جواد داره خواستی پیغام خصوصی بده تا واست بگم بری کجا ;);););););););)

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
دوستان با توجه به اینکه این تاپیک تبدیل به محلی برای خرید و فروش شده و باتوجه به اینکه قوانین مربوط به سایت دقیقا مشخص میکنه شرایط خرید و فروش و بازارچه رو بنابراین بعد از این پست اگر به تبلیغ فروشگاه یا فروش جنس ادامه بدین بدون شک دسترسیتون قطع میشه. این تذکر رو دادم که دیگه جای گله ای نمونه. ممنون بابت همکاریتون.

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
دوستان با توجه به اینکه این تاپیک تبدیل به محلی برای خرید و فروش شده و باتوجه به اینکه قوانین مربوط به سایت دقیقا مشخص میکنه شرایط خرید و فروش و بازارچه رو بنابراین بعد از این پست اگر به تبلیغ فروشگاه یا فروش جنس ادامه بدین بدون شک دسترسیتون قطع میشه. این تذکر رو دادم که دیگه جای گله ای نمونه. ممنون بابت همکاریتون.

بسار ممنون از مدیر انجمن
پس فقط توضیحاتی که در مورد امر خرید کنسول و اخبار 360 است مجاز است

دموی بازی ninja blade که کاری از تیم نینجا است با حجم تقریبا 300 مگا بایت در سایت آمده است

شرمنده احتیاج به ویرایش داشت

اسم سایت دانلود همه دموی بازی ها
http://saiyajin01.free.fr

هیچوقت برای یک دموی بازی پول ندهید
تا توانید دانلود کنید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر