مسابقات حرفه ای Pes6 (دور جدید)

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
سلام دوستان این تاپیک بدین منظور باز شد که دوستان همکاری کنند تا بتونیم یه سری مسابقه ی حرفه ای راه بندازیم از دوستانی که در این زمینه اطلاعات کافی دارن تقاضا دارم مارا در این امر یاری کنند امیدوارم کسی نیاد و بگه که فلان سایت الن خیلی وقته داره از این کارا میکنه این کارا قدیمی شده و یه قول گفتنی سنگ تو راه ما بندازه باز هم تاکید میکنم فقط کسانی که اطلاعات کافی و کامل در این ضمینه دارن ابراز امادگی کنن راستش من خودم اطلاعاتم در این کار خوبه ولی در حد حرفه ای نیستم منتظر پستهای شما هستم امیدوارم با کمک شما دوستان گرامی این تاپیک به یکی از پر بیننده ترین و پر مpتوا ترین تاپیک های سایت تبدیل بشه.

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی
چه جوری ؟ یعنی یه جا جمع شیم با هم بازی کنیم ؟
تا اونجایی که من میدونم شما تهران نیستید ! .........

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
نه بابا منظورم این نبود مگه نمیبینی تو سایر سایت ها این مسابقه انجام میشه ولی به یه صورت دیگه که هر وقت دیدم از این تاپیک استقبال شد توضیح میدم

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
احتمالا این من مدتی نمیام تو سایت چون بعد از اخرین امتحانم که شنیه هست میخوام برم تو کار مسابقات بازی های کامپیوتری و خودمو برای اون اماده کنم

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
سلام دوستان از اینکه مدتی شما رو منتظر گذاشتم معذزت میخوام نحویه مسابقه به شرح زیر است
دوستان به ترتیب اولویت تیم مورد نظر خودشون رو انتخاب میکنن (هرکی اول از یکی دیگه تیم رو انتخاب کنه تیم مال اونه)
هر فرد میتواند با توافق دیگری بازیکنان خود را با هم عوض کنن یا به قولن قرار داد دو طرفه ببندن (حد اکثر نقل انتقال هر تیم 4 بازیکن)
حد اکثر تعداد شرکت کننده 32 نفر
پس از پایان انتخاب تیم ها ونقل و انتقالات دوستان ترکیب های خودشون در این تاپیک اعلام میکنن (بازهم تاکید میکنم پس از پایان انتخاب تیم ها و نقل و انتقالات)
اگر توانستم با یکی از مدیران سایت صحبت میکنم تا در صورت امکان برای این تاپیک نظر سنجی قرار بدن و گزینه های نظر سنجی اینها هستن
به نظر شما این مسابقات به چه صورت انجام شود
1-یه صورت لیگ (فقط مسابقات رفت انجام شود)
2-به صورت جام حذفی (فقط مسابقات رفت انجام شود)
3-به صورت جام حذفی (مسابقات به صورت رفت و برگشت انجام شود)
4- به صورت گروهی و بعد حذفی مانند جام باشگا های اروپا (بازی ها در هر دو مرحل ی گروهی و حذفی به صورت رفت و برگشت انجام شود
5-به صورت گروهی و بعد حذفی مانند جام باشگا های اروپا(بازی ها در هر دو مرحل ی گروهی و
حذفی به صورت فقط رفت انجام شود
پس از مذاکرات با مدیران سایت نتیجه اعلام میشود
در واقع در این مسابقات فقط شما کارهای بالا را انجام میدهید و بعد من به یکی از صورت های انتخابی شما (رای با اکثریت است) نقل و انتقالات را در کامپیوتر خو د انجام داده ترکیب تیم ها را بر اساس گفته ی شما میچینم و بعد بازی ها را به کامپیوتر واگذار میکنم تا دو تیم با هم بازی کنند و نتیجه را کامپیوتر رقم زند( با توجه که من در این مسابقات تیمی انتخاب نمیکنم و در کل در این مسابقات حضور ندارم)
اما در مورد جایزه من سعی خودم را میکنم تا در مذاکره با یکی از مدیران سایت از او در خواست کنم تا به صاحب تیم قهرمان به صلاح دید مدیران سایت یک جایزه ی داده شود (مطمئنا جایزه ی احتمالی جنبه معنوی دارد نه مادی)
اسم این جام bazicenter cuo است که ممکن است تغییر کند

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
دوستان به ترتیب اولویت تیم مورد نظر خودشون رو انتخاب میکنن (هرکی اول از یکی دیگه تیم رو انتخاب کنه تیم مال اونه)
هر فرد میتواند با توافق دیگری بازیکنان خود را با هم عوض کنن یا به قولن قرار داد دو طرفه ببندن (حد اکثر نقل انتقال هر تیم 4 بازیکن)
حد اکثر تعداد شرکت کننده 32 نفر
پس از پایان انتخاب تیم ها ونقل و انتقالات دوستان ترکیب های خودشون در این تاپیک اعلام میکنن (بازهم تاکید میکنم پس از پایان انتخاب تیم ها و نقل و انتقالات)
اگر توانستم با یکی از مدیران سایت صحبت میکنم تا در صورت امکان برای این تاپیک نظر سنجی قرار بدن و گزینه های نظر سنجی اینها هستن
به نظر شما این مسابقات به چه صورت انجام شود
1-یه صورت لیگ (فقط مسابقات رفت انجام شود)

به نظر من اینجوری فایده نداره باید هرکس تیم خودشو انتخاب کنه و نقل انتقالات هم نداریم مسخره بازی می شه هر کس باید با همون تیم باشگاهی یا ملی خودش شرکت کنه .
بهتر هم اینه که مسابقات به صورت لیگ برگزار بشه اما یک مشکلی که داره زمان زیاد می بره مسابقات لیگ

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
در ضمن دوستان محترم من از حالا باید به فکر برگزاری بازی ها باشم پس لطف کنین برای جذابیت و پر بیننده شدن تاپیک دوستان خود را به این تاپیک دعوت کنین و ظرف 2 الی 3 روز اینده که دیدم از تاپیک استقبال شد که انشا الله میشه زمان شروع برای انتخاب تیم رو اعلام میکنم و از شنبه هم مذاکراتمو با مدیران سایت شروع میکنم

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
تیمهای که خودم به ذهنم رسید برای انتخاب اینا هستن فعلا هنوز 32 تا نشدن شما تیمهای زیر نمونه هایی از تیمهای خوب هستن در موقع اعلام زمان انتخاب تیم شما میتوانید هر تیمی را که دوست داشتید انتخاب کنید
رئال مادرید
بارسلونا
والنسیا
سویا
منچستر یونایتد
چلسی
ارسنال
لیورپول
اینتر میلان
اث میلان
اس رم
لاتزیو
بایرن مونیخ
وردر برمن
اشتوتگارت
هامبورگ
نیوکاسل
یوونتوس
پرتو
بنفیکا
لیون
مارسی
پاری سن جرمن
موناکو
باز هم تاکید میکنم در هنگام اعلام زمان انتخاب تیم شما ازاد هستید هر تیمی را انتخاب کنید ولی با توجه به انتخاب های کاربران قبلی(انتخاب تکراری ممنوع) باز هم از دوستان تقضا دارم برای گرمی و جذابیت تاپیک دوستان خود را به این تاپیک دعوت کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر