شناسایی Ban شدن دستگاه بدون اتصال دستگاه به Live

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
سلام دوستان. روشی که در سایت Xbox360iso قرار گرفته بود و خودم روی 3 دستگاه مختلف تست کردم را برایتان می زارم.
البته اگر دوستانی که بن شدند هم کمک کنند خیلی خوبه.

- به سایت www.xbox.com بروید.
- با اکانت Windows Lve خود وارد سایت شوید ( اگر ندارید در www.msn.com درست کنید )
- بر روی گزینه Support کلیک کرده و کنسولی که می خواهید با وارد کردن شماره سریال آن را رجیستر کنید.
- پس از آن که کنسولتان رجیستر شد بدون توجه به مقدار اینکه آیا Warranty دارید یا نه قسمت Request a Repair را انتخاب کنید. اگر صفحه اینکه
Error - This service is temporarily unavailable. Please try back again later
دستگاهی که شماره سریالش وارد شده بن شده است. اما اگر صفحه اینکه​

Tell us your problem
Problem type
describe your problem
آمد دستگاه مورد نظر بن نشده.
من خودم روی 3 دستگاه تست کردم : یکی مال سال 2005 دیگری 2007 و خودم 2008.
مال خودم که بن شدم و دستگاه دوستم از وقتی خبر Ban Wave اومد دیگه Live نرفت, پیغام اولی را داد و دستگاهی که مال سال 2007 بود و به Live هم وصل نشده پیغام دومی. البته تقریبا همه دوستانم بن شدند. منم امروز صبح. اگر مشکل داشتید عکس هم اضافه می کنم.​

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
سلام دوستان. روشی که در سایت Xbox360iso قرار گرفته بود و خودم روی 3 دستگاه مختلف تست کردم را برایتان می زارم.
البته اگر دوستانی که بن شدند هم کمک کنند خیلی خوبه.

- به سایت www.xbox.com بروید.
- با اکانت Windows Lve خود وارد سایت شوید ( اگر ندارید در www.msn.com درست کنید )
- بر روی گزینه Support کلیک کرده و کنسولی که می خواهید با وارد کردن شماره سریال آن را رجیستر کنید.
- پس از آن که کنسولتان رجیستر شد بدون توجه به مقدار اینکه آیا Warranty دارید یا نه قسمت Request a Repair را انتخاب کنید. اگر صفحه اینکه
دستگاهی که شماره سریالش وارد شده بن شده است. اما اگر صفحه اینکه​

Tell us your problem
Problem type
describe your problem
آمد دستگاه مورد نظر بن نشده.
من خودم روی 3 دستگاه تست کردم : یکی مال سال 2005 دیگری 2007 و خودم 2008.
مال خودم که بن شدم و دستگاه دوستم از وقتی خبر Ban Wave اومد دیگه Live نرفت, پیغام اولی را داد و دستگاهی که مال سال 2007 بود و به Live هم وصل نشده پیغام دومی. البته تقریبا همه دوستانم بن شدند. منم امروز صبح. اگر مشکل داشتید عکس هم اضافه می کنم.​

حالا نکنه ما این کارو انجام بدیم رجیستر کنیم بعد که اومدیم تو لایو مارو سریع پیدا کنن بن کنن

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
اینجا الان یه مسأله‌ای هست.
من الان حدود 10 روز هست که به لایو کانکت نشدم. یعنی از قبل از اینکه مایکروسافت شروع کنه به بــَـن کردن، اصلاً توی لایو نبودم. من این کاری که شما اینجا نوشتی رو انجام دادم و طبق این روش، مثلاً به این نتیجه رسیدم که بن نشدم. اما:

از کجا معلوم که من همین الان هم جزو لیست کسانی نباشم که قراره بـَن شن؟ منظورم اینه که این سایت نشون بده که من بــَـن نشدم، اما به محض اینکه به لایو وصل شم، پیغام بــَـن رو روی تصویر ببینم!

یعنی سوال من اینه: آیا حتماً باید پیغام بـَن روی خود کنسول نمایش داده بشه تا توی سایت هم تازه بنویسه که امکان تعمیر وجود نداره؟

به عبارت دیگه، میشه اینجوری سوال کرد: آیا تا حالا شده که کسی پیغام بـَن رو روی خودِ کنسول ندیده باشه، اما بره توی سایت و تازه از اونجا بفهمه که بـَـن شده؟

.::SƏHƏND::.

کاربر سایت
Oct 25, 2009
10
نام
سهند
به عبارت دیگه، میشه اینجوری سوال کرد: آیا تا حالا شده که کسی پیغام بـَن رو روی خودِ کنسول ندیده باشه، اما بره توی سایت و تازه از اونجا بفهمه که بـَـن شده؟
بله، من! البته جرات ندارم به لایو وصل شم ببینم واقعا بن شدم یا نه!

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
منم مطمئن نبودم ولی چون این روشو تو سایت Sticky کردن و سایت بسیار مشهوری است چندین نفر تست کردند و Confirm کردن این مسئله رو . منم سیستممو وصل نکردم ولی کنسولم بن شده.
حالا نکنه ما این کارو انجام بدیم رجیستر کنیم بعد که اومدیم تو لایو مارو سریع پیدا کنن بن کنن
چه دلیلی داره عزیز ؟
اینجا الان یه مسأله‌ای هست.
من الان حدود 10 روز هست که به لایو کانکت نشدم. یعنی از قبل از اینکه مایکروسافت شروع کنه به بــَـن کردن، اصلاً توی لایو نبودم. من این کاری که شما اینجا نوشتی رو انجام دادم و طبق این روش، مثلاً به این نتیجه رسیدم که بن نشدم. اما:

از کجا معلوم که من همین الان هم جزو لیست کسانی نباشم که قراره بـَن شن؟ منظورم اینه که این سایت نشون بده که من بــَـن نشدم، اما به محض اینکه به لایو وصل شم، پیغام بــَـن رو روی تصویر ببینم!

یعنی سوال من اینه: آیا حتماً باید پیغام بـَن روی خود کنسول نمایش داده بشه تا توی سایت هم تازه بنویسه که امکان تعمیر وجود نداره؟

شما سعی کنید فعلا بی خیال بشید. منم 3 هفته بود Live نرفته بودم دستگاه منم حدود 3 سال طبق گفته مایکروسافت می تونه تمدید تعمیر و وارانتی برای 3 چراغ بکنه جالب اینه که تاریخ Expire کنسول منو امروز زده با اینکه بازم وقت داشتم. از دیشب تا حالا دارم مرتب می شنوم همه دوستام بن شدند. از دیروز 2 باره موج جدید خیلی هارو بن کرد.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
فکر نمیکنم روش دقیقی باشه.
من آخرین بار 2-3 روز پیش وصل شدم و بن نشده بودم. الان محض خنده اومدم کنسولم رو که 12/2006 هست رجیستر کردم، درخواست تعمیر که میدم ارور اول میاد. گفتم بله چه خوب ... بن شدیم حالا بریم دنبال زندگیمون! ولی کنسول رو که کانکت کردم ناامید شدم چون خبری از بن نبود و یک دستی هم مثل همیشه gears زدم و لذت بردم :laughing: البته یک پیغامی اومد و قضیه رو جبران کرد مبنی بر اینکه گلد شما امروز تموم میشه!

کلاً من فکر هم نمیکردم بن بشم چون وضعیتم نسبت به موج بن پارسال و دو سال پیش هیچ تغییری نکرده فرمویرم ixtreme 1.4 هست مربوط به 2 سال و 2 ماه پیش و جدیدترین بازیم هم مال همون موقع هاست :biggrin1: البته این مدت لایو زیاد رفتم ولی فقط با همون بازی های سابق.
چند نکته انحرافی هم بگم اینکه موقع کپیخور کردن درایو برق از کنسول گرفته نشده و فن کنسولم از ابتدا 12 ولت می باشد. 2 تا از بازی هایی که کم هم بازی نکردم از این playbox های مالزی هستن که توی چک stealth گزینه ویدئوشون تیک نخورده.

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
فکر نمیکنم روش دقیقی باشه.
من آخرین بار 2-3 روز پیش وصل شدم و بن نشده بودم. الان محض خنده اومدم کنسولم رو که 12/2006 هست رجیستر کردم، درخواست تعمیر که میدم ارور اول میاد. گفتم بله چه خوب ... بن شدیم حالا بریم دنبال زندگیمون! ولی کنسول رو که کانکت کردم ناامید شدم چون خبری از بن نبود و یک دستی هم مثل همیشه gears زدم و لذت بردم :laughing: البته یک پیغامی اومد و قضیه رو جبران کرد مبنی بر اینکه گلد شما امروز تموم میشه!

کلاً من فکر هم نمیکردم بن بشم چون وضعیتم نسبت به موج بن پارسال و دو سال پیش هیچ تغییری نکرده فرمویرم ixtreme 1.4 هست مربوط به 2 سال و 2 ماه پیش و جدیدترین بازیم هم مال همون موقع هاست :biggrin1: البته این مدت لایو زیاد رفتم ولی فقط با همون بازی های سابق.
چند نکته انحرافی هم بگم اینکه موقع کپیخور کردن درایو برق از کنسول گرفته نشده و فن کنسولم از ابتدا 12 ولت می باشد. 2 تا از بازی هایی که کم هم بازی نکردم از این playbox های مالزی هستن که توی چک stealth گزینه ویدئوشون تیک نخورده.
شما اگر قرار باشه بن بشی فقط به یک دلیله ... اونم اینکه مایکروسافت با بن کردنت بهت یه پیغام برسونه که جون مادرت دست از سره این Gears Of War بردار:biggrin1:
بابا خزش کردی لامسب:biggrin1:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام خدمت عزیزان..........
اخرش من متوجه نشدم این کار صدرصد هست یا نه؟؟ چون بالاخره یه مثال نقض براش پیدا شد.......

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
واسه من این رو نوشته:
ولی من بن نشدم؟!
ویرایش:من با این روش کنسول دوستم رو چک کردم اون بن شده وهمین رو براش نوشتن...

آخرین ویرایش:

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
من جمعه بن شدم و از طریق کنسول میدونم و اینرو مطمئنم.ولی اینجا که میرم طبق این چیزی که تو گفتی من بن نشدم و همون Tell us Your Problem میاد!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
تقریباً دو روزی هستش که یک روش ارائه شده، برای شناسایی کنسول Ban شده بودن عوارض جانبی ( مشکلات نصب بازی در هارد )

How do I check whether the host has been ban, remains untested

Boot, do not sign.
Directly to the system settings network settings test xbox live connection system will ask you to choose not to
update the update will see the error report and then report if you see this text inside "z :8015-190D"
Indicated that the host has been ban, not to be online
ترجمه شده با گوگل​

تو این روشی که ارائه شده شما هارد و یا مموری کارت (HDD or MU) خودتون رو جدا می کنید از کنسول و از بخش system settings وارد network settings می شوید.. سپس به گزینه ی test xbox live connection می روید و تست وصل شدن به Live رو اغاز میکند.

صفحه ی مبنی بر آپدیت داشبورد شما به ورژن جدید (2.0.8955.0 2009-10-28) ظاهر میشه که شما روی No, Don't update می زدید...

سپس روی گزنیه ی More info رفته و کلید Y رو میزنید تا صفحه ی اطلاعات کد ماندنی ظاهر بشه
اگر در خط Z: عنوان 8015-190D وجود داشت به معنی Ban بودن کنسول شما هستش.

آموزش تصویری: http://208.117.236.70//watch?v=UVmuJw_IPNg

این چیزی هستش که از این کلیپ متوجه شدم، خیلی بد صحبت (یا اینکه من خوب متوجه نیشم) میکنه ولی طبق چیزی که متوجه شدم، چون هارد و پروفایل شما sign in نشده هستش، اپدیت داشبورد به ورژن مسئله ساز 2.0.8955.0 صورت نمیگیره و بعد از تست ban بودن، مشکلی برای کپی بازی در هارد شما رخ نمیده.

comment ها رو دیگه نخواندم ساعت تقریباً 4 صبح هستش

+++++++++++

نکته:
البته باید عرض کنم که نمیشه راحت بهش اعتماد کرد باید تست بشه این روش، شاید اینطور که نشون داده برای همه ی کنسول ها در شرایط خاص جواب نمیده. شاید بعداً با آپدیت افلاین مشکل پیدا بشه.
چون یکی دو گزارش احتمالی وجود داره که کنسول هایی که سابقاً Ban شدند با انجام اپدیت افلاین به ورژن 2.0.8955.0 مشکل عدم کپی بازی در هارد برای اون ها رخ داده.

+++++++++

ولی برای کسانی که قصد دارند Live خودشون رو چک کنند و چاره ای به جزء تست توسط کنسول ندارند...این روش گزینه ی خوبی برای تست میتونه باشه.

اگر کسی این روش رو تست کرد لطفاً نتیجه رو اعلام کنه

ممنون از اشکان جان

حق نگهدار

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ببخشید خلیل جان شرمنده یه سوال برام پیش اومده........
موقعی که پیغام اپدیت میاد مگر غیر اینه که شما به لایو وصل هستی و این پیغام رو به شما میده؟؟؟؟؟
چون موقعی که بن میشی امکان هیچ جور اپدیتی چه با هارد و مموری چه بدون اونها رو نداری.......چون من تو بن سری قبل به صورت اتفاقی همین روش رو امتحان کردم (زمانی بود که اپدیت جدید داشبورد اومده بود) اما هیچ جوره بهم پیغام به روزرسانی رو نداد......
حالا این چجوریه که اول اپدیت میخواد بکنه(یعنی معلومه وصل به لایو که میتونه اپدیت کنه) بعد چون اپدیت رو انجام نمیده اعلام میکنه کنسول بن شده...مورد دیگه اینکه کدی که داده 4 شماره اولش شبیه کد بن هست بقیش 1002 هست به جای 190D
ممنون میشم یکم توضیح بدید....

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Dragon

من تا الان به Live وصل نشدم (هنوز کنسول ندارم) ولی طبق این کلیپ بخوام نظر بدم، کنسول هایی که ورژن اپدیت اون قدیمی تر از ورژن روز Live هستش، اگر کنسول اونها در لیست Ban شدگان باشه
حداقل باید به ورژن جدید آپدیت کنند تا قابلیت کپی بازی رو از روی هارد از دست بدند.

البته بازم بگم که از روی این کلیپ دارم نظر میدم.

ولی اینطور که تا الان متوجه شدم، مشکل عدم کپی بازی ها در هارد فقط در آپدیت آخر Live هستش.

در مورد اون کد اگر شما در خط Z کد 190D رو مشاهده کنید، به معنی بن هستش...دیدن هر کدی به غیر از اون کد به معنای بن نیست

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
Dragon

من تا الان به Live وصل نشدم (هنوز کنسول ندارم) ولی طبق این کلیپ بخوام نظر بدم، کنسول هایی که ورژن اپدیت اون قدیمی تر از ورژن روز Live هستش، اگر کنسول اونها در لیست Ban شدگان باشه
حداقل باید به ورژن جدید آپدیت کنند تا قابلیت کپی بازی رو از روی هارد از دست بدند.

البته بازم بگم که از روی این کلیپ دارم نظر میدم.

ولی اینطور که تا الان متوجه شدم، مشکل عدم کپی بازی ها در هارد فقط در آپدیت آخر Live هستش.

در مورد اون کد اگر شما در خط Z کد 190D رو مشاهده کنید، به معنی بن هستش...دیدن هر کدی به غیر از اون کد به معنای بن نیست
ممنون خلیل جان از پاسخت (اریا هستم....:blushing: )
من هم مطالبی رو که گفتم رو بر اساس این کلیپی که زحمت کشیدی گذاشتی بود.......
و با توجه به مطالبی که گفتیم اون شخصی که تست رو انجام داده مطمئنا بن نشده هم به خاطر دادن پیغام اپدیت هم به خاطر کدی که در هنگام تست بهش داده به جای 190D داده 1002
بنابراین این کار فعل واقع هیچ کار خاصی نیست مگر همون تست کانکشن خودمون منتها ایشون اومدن هارد یا مموریشون رو برداشتن.........
که اگر بن هم شده باشی که همون اش و همون کاسه......حالا من موندم کجای این کار چیزه جدیدی داره؟؟؟؟
و البته یه نکته دیگه هم بگم اونم اینه که بالفرض ایشون از ورژن قبلی داشبورد استفاده میکنه و فعلا هم بن نشده......ولی در هر حال اگه قرار باشه به لایو وصل شه باید کنسولش به اخرین نسخه داشبورد اپدیت بشه والا اجازه ورود به XboxLive رو نخواهد داشت .پس با این تفاسیر ممکنه که ایشون الان بن نشده باشن اما به محض اپدیت بن بشن(نمونش هم تو همین سایت داشتیم)
بنابراین این تست هم در حالت کلی ایراد داره و داری مثال نقض هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر