آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نه اتفاقا اینبار من دیگه مطمئنم از این FW جدید هست+تغییرات همون فایل NAND لعنتی
یکجا دیدم یارو با نصب این فریم ویر بن شده(بدون تست بازی کپی)
-کسایی هم که بن شدن با 1.5 خیلی امارشون کمه و تقریبا همشون با بازی زودتر از موعد وصل شدن یا اینکه از WAVE4 های تغییر یافته به 3 استفاده کردند- حتی کسایی که 1.6 داشتن الان دارن لایو بازی میکنند!!!نمونش امیر خودمون:-"AMIQ:biggrin1:(اینم بن میشه ببین کی گفتم:biggrin1:)

این C4eva گند زده این سری:biggrin1:به به- معلوم نیست از روی چی بن میکنند-شاید تونستن هسته اصلی فریم ویر رو تشخیص بدن بعدش با تفاوتهایی بین 1.6 و 1.61 بوجود اومده روی هوا دارن بن میکنند!!
1.61 فکر میکنم باقی نمونده که بن نشده(هر کی بوده با چند بار اتصال به لایو شناسایی شده-شاید قضیه حجم بازی روی حجم فریم ویر هم اجرا میشه برای بن کردن:-"ا... ALAM!!!!!

ولی باز هم هیچی 100% نیست!!!فقط کسایی بن نشدن که فوق العاده رعایت میکردند توی همه ی مسائل و 1.6 داشتن(البته یکسری از اونا هم بن شدن ولی کم بودن ،شاید اونا هم اشتباه داشتن توی استفاده از دیسک ها فول استیلث)
این چیزایی که شما نوشتی همش اشتباه هست.
1.61 هیچ فرقی با 1.6 یا فیرمور های قبلیش نداره. چون دقیقاً اکثر کسایی که بن شدن اصلاً این فیرمور 1.61 رو نداشتن! از اونجایی که تعداد کسایی که بن شدن و lite-on داشتن در حال حاضر نسبت به درایو های دیگه از همه بیشتره و 1.61 هم اصلاً برای این درایو عرضه نشده. اگر قرار باشه ixtreme ها قابل شناسایی باشن که مثل اینکه هستن شامل تمام ورژناش می شه.

دلیل اینم که طرف مثلاً 1.61 نصب کرده بعد بن شده کاملاً واضحه چون اینا قبلاً شناسایی شده بودن و تازه 1.61 نصب کردن و بعد بن شدن. فکر هم کردن به خاطر 1.61 بوده که اصلاً ربطی نداره و اگر با همون قبلی هم می موندن باز بن می شدن. البته کسانی هم بودن که تازه کپی خور کرده بودن با 1.61 ولی بن شدن که دقیقاً نمونش برای 1.6 هم پیش اومده بود.

دقیقاً من دوتا از کنسولام 1.51 بود و نه بازی زودتر بازی کرده بودم و نه wave 4 بازی کرده بودم. در زمینه stealth patch هم که خیلی راحت بگم کسایی که به اندازه من بهش وارد باشن و دقت داشته باشن توی این سایت کاملاً محدود هستن تعدادشون. این سری دیگه به این راحتیا نیست که بگیم نه مثلاً سر فلان بازی اشتباه کردی و بن شدی.
اگر مایکروسافت ول نکنه این جریان رو این تعداد محدودی هم که باقی موندن بن می شن تا چند روز آینده با این وضعیتی که پیش اومده.

خواهش می کنم نظراتتون رو به کل تعمیم ندین. فقط کافیه بری یه آمار از یدونه از تاپیک های سایت xbox-secne در بیاری تا ببینی کدوم یک از این گفته های شما درسته می تونه باشه.

ولی باز هم هیچی 100% نیست!!!فقط کسایی بن نشدن که فوق العاده رعایت میکردند توی همه ی مسائل و 1.6 داشتن(البته یکسری از اونا هم بن شدن ولی کم بودن ،شاید اونا هم اشتباه داشتن توی استفاده از دیسک ها فول استیلث)
نمی دونم شما این آمار ور از کجا بدست میاری ولی والا تا اونجایی که من دیدم و تو لیستم داشتم فقط 2 نفر از اونایی که فوق العاده رعایت می کردند باقی موندن و بقیه همشون بن شدن تو 5 روز گذشته. جالب اینکه چنتا از بچه هایی که هنوز آنلاین می شن از کسایی بودن که زیاد به این مسائل دقت نداشتن!
در حال حاضر تعداد ایرانی هایی که Live باز هستن (یعنی همیشه میان لایو نه 3 ماه یکبار یه لاگین کنن) بدون اغراق می تونم بگم که انگشت شمار شدن.
یعنی ما باید یه تاپیک بزنیم که کی بن نشده نه اینکه کی بن شده...

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
دوستان من فکر نکنم پروفایل مشکلی به وجود بیاد براش . فقط کنسول بن میشه. اگه پروفایل خراب بشه که دیگه نمیشه از تو سایت xbox رفت و پروفیل رو چک کرد. در صورتی که الان که کنسول برادرم بن شده از تو سایت میتونه پروفایلش رو چک کنه.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,283
نام
سروش
بی شک از Fw می فهمه و بن میکنه حالا چه 1.5 باشه چه 1.61

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
دوستان منم بن شدم .
پارسال با همین شرایط بن نشدم ، ولی امسال بن شدم .
firmware : 1.51
البته درایو رو از lite on به hitachi تغییر داده بودم ، که پارسال بن نشدم ولی امسال بن شدم .
کلا با این دستگاهم 7-8 بازی انجام دادم که فقط gow2 و fifa 09 رو آنلاین بازی کردم . بعد از دفعه قبلی که بن شدم به شدت همه چی رو چک کردم . از این بازیهای wave 3 هم فقط fifa 10 و nfs shift رو بازی کردم .
منم با اشکان موافقم ، فکر کنم امسال مایکروسافت خود iXtreme رو شناسایی کرده ، چون من همه بازیهام رو کاملا چک میکنم .

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
سلام
خیلی جالب.
چند روز پیش گفتم که کنسول خودم رو که کی درایو داره به لایو وصل کردم و بن نشدم.
دیشب به لایو وصل شدم و باز هم دیدم بن نشدم.و سالم بود.
یک نکته متوجه شدم که نمیدونم صادقه یا نه.
من هر باری که به لایو وصل شدم اصلا بازی نکردم و توی درایوم هم دیسک نبود.

حالا بریم سر حرکتی که کردم.
من یه کنسول سه چراغه شده دارم که البته سالمه و بعد زا 30 دقیقه خودبخود خاموش میشه.(هنوز تعمیرش نکردم چون نمیدونم از کجاشه)به هر حال این کنسول مین بوردش زنون هست و چون دوسالی هست که خاک میخوره کرنلش 5787 است.دیشب بعد وصل کردن کنسول خودم به لایو این کنسول فلک زده رو وصل کردم.و با فرمور 1.61 و درایو سامسونگ هم وصل شدم.یه ربع توی لایو بودم. و بازی توی کنسول نبود.خاموش کردم و یه ربع بعد وصل شدم و باز هم بن نشده بودم. یه خورده چرخ زدم و دوباره خاموش کردم و دوباره نیم ساعت بعد وصل شدم.ولی باز هم بن نشدم.پروفایلم هم یه چیز دیگه بود.
بار سوم وصل شدم و این بار بدون اینکه بازی اجرا کنم فقط دیسک بازی wave4 رو توی کنسول گزاشتم و رفتم تو لایو.
مشکلی نبود تا اینکه خاموش کردم و خواستم مجدد وصل بشم.
که دیدم بله .بن شدم.به همین راحتی.
من 100 در صد مطمئن شدم روی ixtreme باگی هست و کرنل جدید مایکروسافت بهش اجازه میده که از طریق اون باگ یه پیغام yes یا no به سرور بفرسته مبنی بر اینکه فرموری که این بازی رو اجرا کرده stoke هست یا hacked .به همین راحتی.

حالا من بی خیال این قضیه نشدم.امروز تو مغازه sn کنسول رو تعویض کردم و یه فلش دو نیم ساعته انجام دادم.
و دوباره همون قضیه رو امتحان کردم و دقیقا همونجوری شد..در ضمن امروز درایو لایت آن انداخت روی کنسول با فرمور 1.6 و دیسک wave3 روی درایو اجرا کردم.

حالا نکته ای که هست اینه که چرا بعضی از دوستان بن نشدن.هنوز قضیه ای هست که دارم راجع بهش میگردم و میخونم و فکر میکنم.
اگر این فرمولها و امتحانات من درست باشه که قضیه اونایی که هنوز بن نشدن چیه؟
اگر مال من غلط باشه پس چرا دوبار پشت سر هم این اتفاق افتاد بدون کوچکترین کمی و کاستی.

هنوز به نتیجه ای نرسیدم.
دوستان اطلاعات خودتون از سایتهای خارجی رو share کنید.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام
خیلی جالب.

من یه کنسول سه چراغه شده دارم که البته سالمه و بعد زا 30 دقیقه خودبخود خاموش میشه.(هنوز تعمیرش نکردم چون نمیدونم از کجاشه)به هر حال این کنسول مین بوردش زنون هست و چون دوسالی هست که خاک میخوره کرنلش 5787 است.دیشب بعد وصل کردن کنسول خودم به لایو این کنسول فلک زده رو وصل کردم.و با فرمور 1.61 و درایو سامسونگ هم وصل شدم.یه ربع توی لایو بودم. و بازی توی کنسول نبود.خاموش کردم و یه ربع بعد وصل شدم و باز هم بن نشده بودم. یه خورده چرخ زدم و دوباره خاموش کردم و دوباره نیم ساعت بعد وصل شدم.ولی باز هم بن نشدم.پروفایلم هم یه چیز دیگه بود.
بار سوم وصل شدم و این بار بدون اینکه بازی اجرا کنم فقط دیسک بازی wave4 رو توی کنسول گزاشتم و رفتم تو لایو.
من 100 در صد مطمئن شدم روی ixtreme باگی هست و کرنل جدید مایکروسافت بهش اجازه میده که از طریق اون باگ یه پیغام yes یا no به سرور بفرسته مبنی بر اینکه فرموری که این بازی رو اجرا کرده stoke هست یا hacked .به همین راحتی.

حالا من بی خیال این قضیه نشدم.امروز تو مغازه sn کنسول رو تعویض کردم و یه فلش دو نیم ساعته انجام دادم.
و دوباره همون قضیه رو امتحان کردم و دقیقا همونجوری شد..در ضمن امروز درایو لایت آن انداخت روی کنسول با فرمور 1.6 و دیسک wave3 روی درایو اجرا کردم.

حالا نکته ای که هست اینه که چرا بعضی از دوستان بن نشدن.هنوز قضیه ای هست که دارم راجع بهش میگردم و میخونم و فکر میکنم.
اگر مال من غلط باشه پس چرا دوبار پشت سر هم این اتفاق افتاد بدون کوچکترین کمی و کاستی.

هنوز به نتیجه ای نرسیدم.
سلام به همه........
میثم جان حقیقتا که کارت درسته(من انصافا کسی رو مثل شماندیدم که اینقدر اطلاعات داشته باشه و حرفه ای باشه تو این زمینه)
البته میثم جان شاید اونایی که الان بن نشدن تا چند روز اینده بن بشن.......
راستی اون دستگاهی که فریمور 1.6 بود و بازی ویو 3 گذاشتی توش اون چه وضعیتی پیدا کرد؟؟؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم
امکانش هست این چند فریمور جدید یعنی 1.5 و 1.6 و 1.51 و 1.61 فقط این مشکل (همون باگی که احتمالش رو میدی) داشته باشه و نسخه های قدیمی این مشکل رو نداشته باشن........؟؟؟ یا اصلا فرقی نداره کلا همشون دارای ایراد هستند؟؟؟
ممنونم. ;)

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
سلام به همه........
میثم جان حقیقتا که کارت درسته(من انصافا کسی رو مثل شماندیدم که اینقدر اطلاعات داشته باشه و حرفه ای باشه تو این زمینه)
البته میثم جان شاید اونایی که الان بن نشدن تا چند روز اینده بن بشن.......
راستی اون دستگاهی که فریمور 1.6 بود و بازی ویو 3 گذاشتی توش اون چه وضعیتی پیدا کرد؟؟؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم
امکانش هست این چند فریمور جدید یعنی 1.5 و 1.6 و 1.51 و 1.61 فقط این مشکل (همون باگی که احتمالش رو میدی) داشته باشه و نسخه های قدیمی این مشکل رو نداشته باشن........؟؟؟ یا اصلا فرقی نداره کلا همشون دارای ایراد هستند؟؟؟
ممنونم. ;)

ممنونم
اگر دقت کرده باشی گفتم که بار دوم هم دستگاه بن شد.
باگ برای همه نسخه ها هست.ولی نمیدونم نسخه های Xtreme قدیمی هم باگ دارن یا نه.البته زیاد هم توفیر نداره.چون اون فرمورها اصلا فول استیلت نبودن و اگر هم باگ ixtreme رو نداشته باشن ولی چون فول استیلت نبودن براحتی کنسول بن میشه.

"Maysam == c4ev"

چیییییِ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من یه تفاوتی هست بین هکر ها و ماها.
اونها چند زبان برنامه نویسی رو فول بلدن و به چم و خم کار واردن.
ولی امثال من فقط و فقط یوزر هستیم و از برنامه های اونها استفاده میکنیم.
حالا من نسبت به شما یه یوز ر حرفه ای تر هستم .همین.ابزاری که دارم کمی بهتره وگرنه اصلا با هکر ها و کرکر ها قابل مقایسه نیستم .
این مثال ارزش کار اونها رو کم میکنه.
ما کجا و اونها کجا.
دقیقا مثل کسایی که از ابزارهای تخریبی یاهو مسنجر استفاده میکنن و اسم خودشون رو میزارن هکر.یه هکری برنامه رو نوشته و پدرش در اومده بعد هر کی از اون برنامه استفاده میکنه اسم خودش رو میزاره هکر.
بگذریم.--------------

نکته اینکه دارم روی یه پروژه جالب کار میکنم.اونهم نصب دو تا چیپ فرمور روی سامسونگها و هیتاچی هاست .ببینم میتونم سوییچینگ بین فرمورها ایجاد کنم یا نه.یه ایده توی ذهنم هست میخوام پیاده کن.
شاید جواب بده.البته زیاد مطمئن نیستم ولی ارزش امتحان رو داره.
قبلا برای هک هیتاچی ها گاهی اوقات از این روش استفاده میشد.
خبر میدم.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من تقریبا دوماه میشد به لایو وصل نشده بودم ولی دیروز که میخواستم وصل بشم دیدم بن شدم

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
قضیه ما رو هم بشنوید و اگه میشه یه کمکی کنید: من قبلا یه ایکس باکس داشتم باهاش تو لایو چند بار رفته بودم. بعدش این ایکس باکس سه چراغ شد و یکی تازشو خریدم. بعد همین چند وقت پیش که میشه تاریخ 26/10/2009 رفتم تو لایو گیمر تگم رو ریکاوری کردم. بعدش فقط بازی فورزا رو انداختم و رفتم تو بازی و فقط leaderboard رو دیدم و از بازی درومدم. یعنی با این ایکس باکس نو فقط همین یه کار رو انجام دادم. حالا به نظر شما احتمال بن شدن چقدره؟ (اصلا ایکاش نمی رفتم تو بازی. همش یه ماهه ایکس باکس نو خریدم.:() راستی این ورژن داشبوردم 2.8507 فکر کنم.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من فقط یه بار رفتم داشبوردو آپدیت کردم و یه هفته بعدش رفتم همین که خواستم برم لایو گفت بن شدی. فقط همین .فرمور 1.6 .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
امروز یه خبر جالبی اومده که دیدم بد نیست اینجا هم نوشته و خوانده بشه. (البته 100% هویت و گفته های ذکر شده قابل تایید نیست)

منبع: http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=51518

یکی از کارکنان مایکروسافت در ادامه خبر دیروز مبنی بر بن کردن 600 هزار کنسول در امریکا و کانادا گفته که:
من مطلبی را در اینجا می نویسم و امیدوارم که هویت من ناشناس باقی بماند چون در غیر این صورت مشکلات جدی برای من به بار خواهد آورد.

من مدیر بخش چک و بررسی های Xbox Live و فردی هستم که به طور خلاصه به ارسال اطلاعات شناسایی (flagged) فرستاده شده به Xbox Live برای بن کردن کمک می کنم. و در مورد این موضوع که چه چیزی باعث شناسایی شدن کنسول های کپی خور شده می شود در زمان های خیلی قبل نیز بحث کرده بودم.

من خودم راستش xbox کپی خور شده دارم چون فکر می کنم این کار مایکروسافت خودش نوعی جرم هست که آنها قیمت های خیلی زیاد برروی بازی هایی می گذارند که واقعاً نصف آن مقدار تعیین شده هم برای مایکروسافت خرج برنداشته است. به هر حال، ما راهی رو برای خواندن فیرمور (firmware) پیدا کردیم. آپدیت NXE به ما اجازه داده تا بفهمیم چه فیرموری در حال حاضر روی درایو کنسول نصب است.

دلیل اینکه این موضوع مشخص و شناسایی نشده بود این است که این کد غیر فعال بود. اگر در جریان باشید در مورد کد های جاسازی شده "Self Destruct" (یعنی خود نابودی) در آپدیت NXE و حتی قبل از اون بحث شده بود. این کد از نوع کد self destruct نبود ولی عملاً چکی بود که روی تمام درایو ها صورت گرفت.

این چک از زمانی شروع شد که آپدیتی به نام "prepare for the last.fm facebook and twitter" (در ماه آگوست 2009) عرضه شد. در حقیقت این کدی بود که برای شروع چک کردن تمام کنسول ها فرستاده شد.

این چک ها اطلاعاتی را مبنی بر فیرموری که روی درایو نوشته شده بود برای ما می فرستاد البته نه نوع و مدل دقیق فریمور رو ولی ما به طرق گسترده ای به چک مقدار hash در درایو پرداختیم و اگر به هر روشی کپی خور شده بود درایو، تونستیم واقعاً بفهمیم.

این کار بخصوص در درایو های lite-on ساده تر بود چرا که این درایو ها عملاً برای بکار رفتن به همین قصد به عنوان مدل آزمایشی ما تولید شدند.

ما تمام کنسول ها را در یک زمان بن نمی کنیم و بله تمامی اطلاعات مربوط به شما خیلی وقت پیش جماوری شده بود!

ما هزاران xbox داریم که چک نادرست یعنی فیرمور دستکاری شده را گزارش داده اند. تمامی افراد بن نمی شوند و بن ها هم همیشه در زمان های تصادفی انجام می شود.

چندین چک مختلف دربین این مقدار زمان انجام شده تا ما مطمئن شویم که کنسول های کپی خور شده واقعاً دستکاری شده بودند و به صورت اشتباهی اطلاعات خراب برای ما ارسال نکرده اند.

متاسفم چون من نمی تونستم این اطلاعات را زودتر درج کنم ولی این اطلاعات برای یک بازی موش و گربه (منظور مایکروسافت و هکر ها) خیلی حیاتی هستند.

این چک حتی در دوران قدیم xtreme هم انجام شد که اگر کسی یادش باشه c4eva مجبور شد اونو دوباره نویسی کنه تا اجازه بده که چک ها رو به صورت صحیح بگردونه که خوب باید دوباره این کار انجام بشه.

بابت بن ها متاسفم ولی این یک پروسه طبیعی هست و براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که بن نشوید.

اگر منتظر فیرمور جدید هستید که توسعه آن شروع شده و تبریک به شما که تمام چیز هایی که می خواستین بدونین را الان می دونین.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
اگه اینجور که اقا اشکان نقل قول کرده پس باید منتظر فریمور جدید باشیم من که اصلا هاردم کلا قاطی کرده تو GEARS OF WAR رنکم یک شده:eek::eek: اصلا کلا قاطی کرده :((
ببینم یه کنسول جدید تو این دو روزه بگیرم میتونم وصل شم فقط گیمر تگ خودمو ریکاوری کنم یا ریسک داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::confused:

DEATH TO MICROSOFT

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام
خیلی جالب.

هنوز به نتیجه ای نرسیدم.

میثم جان، اول یک تشکر کنم برای زحمتی که می کشید و نتایج خودتون رو صادقانه قرار میدید.

پازل BanWave امسال خیلی بهم ریخته هستش، تا الان هر نظر و تستی صورت گرفته بلافاصله ایرادی در اون رخ داده

اگر بگیم موج امسال از دیسک های Wave4 هستش، عده ای زیادی اصلا بازی Wave4 بازی نکردند و Ban شدند.

اگر بگیم از Fw iX جدید و یا قدیمی هستش...طیف Ban شدگان محدود به یک ورژن نمیشه.

اگر بگیم مایکروسافت Fw iX رو شناسایی کرده...پس چرا همه رو Ban نمیکنه ( البته چنین کاری رو هم کم کم داره انجام میده :biggrin1: )

این رابطه ی Ban که شما در تست خودتون با تکرار بدست آوردید، به چندتا چیز منتهی میشه

بازی توی کنسول نبود.خاموش کردم و یه ربع بعد وصل شدم و باز هم بن نشده بودم. یه خورده چرخ زدم و دوباره خاموش کردم و دوباره نیم ساعت بعد وصل شدم.ولی باز هم بن نشدم.پروفایلم هم یه چیز دیگه بود.

میثم جان یادتون میاد که ورژن های اولیه ی iXtreme بودش که سرعت X درایو تو فایل iX قابل تنظیم بودش و راحت می شود سرعت اون رو روی 5x 8x 12x تنظیم کرد
البته با آمدن iXtreme های جدیدتر همه ی سرعت ها روی 12x محدود شد و دلیل اون هم بیشترین همخوانی با سرعت واقعی درایو بودش که درایو Unmodified با modified قابل شناسایی نباشه.

تمام مسیرهای موجود به Kernel جدید و آپدیت شدن Dash کنسول منتهی میشه، که چه جاسوسی میتونه انجام بده، اون هم فقط در هنگام اجرای بازی (طبق تست شما)

اگر بازیهای 4th و یا 3rd رو خط بزنیم از لیست...فقط خود درایو و Fw ix اون باقی می ماند (نحوه ی Falsh درایو رو نیز خط بزنیم، چون شما از کیت برق استفاده می کنید)

اینکه مایکروسافت توانسته توسط آپدیت جدید Dash بعد از فعال شدن درایو و سرعت گرفتن دیسک، Fw iX اون رو تشخیص بده و مشخصات modified بودن یا نبودن یک درایو برای سرور مایکروسافت ارسال بشه و منجر به قرار گرفتن SN کنسول در لیست سیاه Ban شدگان آینده ی نزدیک باشه

به نظرم این نزدیک ترین چیزی هستش که میشه به اون تست ای که انجام دادید نسبت داد.

که در تمام Fw iX میتونه صادق باشه

+++++++++++++++++++++++++++++

ویرایش

امروز یه خبر جالبی اومده که دیدم بد نیست اینجا هم نوشته و خوانده بشه. (البته 100% هویت و گفته های ذکر شده قابل تایید نیست)

منبع: http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=51518

یکی از کارکنان مایکروسافت در ادامه خبر دیروز مبنی بر بن کردن 600 هزار کنسول در امریکا و کانادا گفته که:

WoW

عجب چیزی...فعلاً هنگ کردم..Target 1 Million..بعداً ویرایش میکنم

Now talking in #fw
Topic is <+c4eva> ixtreme LT is real, no ETA, for EVERY drive​

آخرین ویرایش:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
پس در کل نتیجه می گیرم که تا اخر عمر دستگاه دیگه نباید وصلش کنم به لایو و با وصل کردنم در واقع دستگاه رو بی مصرف می کنم. عجب شیر تو شیری شده. شانس ندارم منم دقیقا همون اپدیت اگوست رو موقع وصل شدن گرفتم. درایو هم که لایتون. مطمئنم که شناسایی شده.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر