درخواست مشورت

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
سلام دوستان خوبید؟؟؟
من نزدیک 800 تومن پول دارم.... مانیتورم t1900 هستش و یک عدد PS3 دارم
بین3 راهی گیر کردم... خرید xbox360 (که جدیدا این wave4 دنگ و فنگ ایجاد کرده) و تعویض مانیتور ....
راه 2: ارتقای کامل کیس کامپیوتر...... کیسم رو نزدیک 400 ور میدارن با 800تومنم میشه 1.200.000 تومن هبرای کیس کامپیوتر
راه 3: بازی های مولتی پلیر هم برای پلی3 بخرم..... و با هزینش کنار بیام و دغدغه ای واسه بن شدن و... نداشته باشم.
حالا شما کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام دوستان خوبید؟؟؟
من نزدیک 800 تومن پول دارم.... مانیتورم t1900 هستش و یک عدد PS3 دارم
بین3 راهی گیر کردم... خرید xbox360 (که جدیدا این wave4 دنگ و فنگ ایجاد کرده) و تعویض مانیتور ....
راه 2: ارتقای کامل کیس کامپیوتر...... کیسم رو نزدیک 400 ور میدارن با 800تومنم میشه 1.200.000 تومن هبرای کیس کامپیوتر
راه 3: بازی های مولتی پلیر هم برای پلی3 بخرم..... و با هزینش کنار بیام و دغدغه ای واسه بن شدن و... نداشته باشم.
حالا شما کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟

من نظرم اینه که با این پول یک pc خیلی خوب میتونی بگیری

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
به نظر من 360 بگیر!بازی های مولتی پلیر هم اون هایی رو که واقعا دوست داری برای PS3 هم میتونی بخری!ولی چیزی که من از PC به یاد دارم کرک و بازی ناقص و این ها هست:biggrin1:ّّّّ
نتیجه گیری:به جای خرید یه High-End PC یه 360 به قیمت 380 تومان بخر و بقیه ی پول رو بزار تو جیبت:biggrin1:

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
عماد PC الان با 1.200 میتونی یه ATI 5890 بگیری که 500 فقط پول کارت گرافیکت میشه . یه مانیتور 22 بخر وصلش کن حالشو ببر.من مانیتورمو به قیمت خوب بهت میفروشم چون دارم PC رو رد میکنم laptop بگیرم.خواستی مانیتور من هست.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
عماد PC الان با 1.200 میتونی یه ATI 5890 بگیری که 500 فقط پول کارت گرافیکت میشه . یه مانیتور 22 بخر وصلش کن حالشو ببر.من مانیتورمو به قیمت خوب بهت میفروشم چون دارم PC رو رد میکنم laptop بگیرم.خواستی مانیتور من هست.
حاجی مانیتور بالای 24 اینچ میخوام..... مثلا 400 تومن 360 میخرم نزدیک 550هم مانیتور.
تازه همه چیز که کارت گرافیک نیست.......

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
من راه 3 رو پیشنهاد میکنم! فقط PS3 رو با وجود Upcoming هایی مثل Heavy Rain , God of War III و خیلی بازی های دیگه نباید فروخت! 360 هم خواستی بگیری یه دو سه هفته صبر کن تا MW2 Edition بیاد! 250گیگ هارد داره! حدود 30 تا بازی رو میتونی توش نصب کنی تا به درایوت فشار نیاد!

نظر من: خریدن 360! اگه نگران Wave4 هستی بگرد یه دونه با درایو هیتاچی پیدا کن که خیلی با حاله!!! مال من Halo 3 Special Edition هست و درایوش هیتاچی! از نظر ظاهری عالیه!!! بازی های Wave4 رو عین کره اجرا می کنه نه آپدیت می خواد و نه هیچی!!! :biggrin1: راستی اگه اینو بگیری بازی هاش NTSC/U هست شاید برای تهیه ی بازی هاش مشکل داشته باشی ولی تا NextGen رو داری غمی نداری!!!
مال من الان خودم هاردش رو به 250 ارتقا دادم و خیلی حال میده!!! :biggrin1: بازی های مالتی هم من حدودا تا حالا 20 ساعت آنلاین COD4 بازی کردم و مشکلی نداشتم! حتی بازی های Non-Stealth رو هم بازی کردم تو لایو و مشکلی نداشتم!!! (شانس رو حال کن!:biggrin1:)

کنسول من آخرشه!!! :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

Last edited by a moderator:

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
به نظر من 360 بگیر!بازی های مولتی پلیر هم اون هایی رو که واقعا دوست داری برای PS3 هم میتونی بخری!ولی چیزی که من از PC به یاد دارم کرک و بازی ناقص و این ها هست:biggrin1:ّّّّ
نتیجه گیری:به جای خرید یه High-End PC یه 360 به قیمت 380 تومان بخر و بقیه ی پول رو بزار تو جیبت:biggrin1:
Merci از پاسختون.;)

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من راه 3 رو پیشنهاد میکنم! فقط PS3 رو با وجود Upcoming هایی مثل Heavy Rain , God of War III و خیلی بازی های دیگه نباید فروخت! 360 هم خواستی بگیری یه دو سه هفته صبر کن تا MW2 Edition بیاد! 250گیگ هارد داره! حدود 30 تا بازی رو میتونی توش نصب کنی تا به درایوت فشار نیاد!

نظر من: خریدن 360! اگه نگران Wave4 هستی بگرد یه دونه با درایو هیتاچی پیدا کن که خیلی با حاله!!! مال من Halo 3 Special Edition هست و درایوش هیتاچی! از نظر ظاهری عالیه!!! بازی های Wave4 رو عین کره اجرا می کنه نه آپدیت می خواد و نه هیچی!!! :biggrin1: راستی اگه اینو بگیری بازی هاش NTSC/U هست شاید برای تهیه ی بازی هاش مشکل داشته باشی ولی تا NextGen رو داری غمی نداری!!!
مال من الان خودم هاردش رو به 250 ارتقا دادم و خیلی حال میده!!! :biggrin1: بازی های مالتی هم من حدودا تا حالا 20 ساعت آنلاین COD4 بازی کردم و مشکلی نداشتم! حتی بازی های Non-Stealth رو هم بازی کردم تو لایو و مشکلی نداشتم!!! (شانس رو حال کن!:biggrin1:)

کنسول من آخرشه!!! :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
مرسی از پاسختون ولی ظاهرا اطلاع نداری که درایور های جدید کپی خور نمیشه.....;)

Last edited by a moderator:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
مرسی از پاسختون ولی ظاهرا اطلاع نداری که درایور های جدید کپی خور نمیشه.....;)

چرا می دونستم ولی یه لحظه فراموش کردم!!!:blushing: خوب حالا که اینجوریه بهترین انتخابت همون الیت یا Halo Edition هست! فقط درایو حتما باید هیتاچی باشه تا مشکلی برای Wave4 نداشته باشه! بعد هم اگه هاردشون کم بود خودت می تونی یه هارد 2.5 اینچ 250گیگ بگیری و استفاده کنی! البته باید هارد رو دستکاری کرد و کمی سخته!!! ولی من اینکار رو کردم!!! :biggrin1:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
بنظره منم راه حل سومت بهتره یعنی یه 360 بخر.
اولا اینکه 400-500 تومن واست باقی میمونه.
دوما میتونی اون بازیهایی که مولتی پلیرشون ارزش دارن رو برایه PS3 بخری اگه نگران بن شدن هستی. تازه هم انحصاریهایه 360 رو داری مثل (...., Mass Effect, Fable,Forza,GEOW) و هم ماله PS3.
سوما اینکه دردسره کمتری داری. دردسرهایه بازی رو PC رو همه میدونن. از Performance متغیر تا هک کردن و ...

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
بنظره منم راه حل سومت بهتره یعنی یه 360 بخر.
اولا اینکه 400-500 تومن واست باقی میمونه.
دوما میتونی اون بازیهایی که مولتی پلیرشون ارزش دارن رو برایه PS3 بخری اگه نگران بن شدن هستی. تازه هم انحصاریهایه 360 رو داری مثل (...., Mass Effect, Fable,Forza,GEOW) و هم ماله PS3.
سوما اینکه دردسره کمتری داری. دردسرهایه بازی رو PC رو همه میدونن. از Performance متغیر تا هک کردن و ...
اخه اگه قرار باشه بازم مولتی ها رو روی پلی3 بخرم دلیل خرید 360 چیه؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
منم حرف ماکان تایید میکنم!یه 360 بگیر یه پولی هم بذار کنار واسه چند تا بازی Ps3 ! فکر کنم یه چیزی هم تهش باقی بمونه که بده به من!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر