Bioshock 2 | PC

Bio2.jpg

شرکت سازنده: 2K Marin
شرکت پخش کننده: 2K Games
ژانر: Sci-Fi First Person Shooter
حالت های بازی: Single Player . Multiplayer
تاریخ انتشار: Feb 9, 2010
20 بهمن 1388

بازی 10 سال بعد از نسخه اول اتفاق میوفته شما در نقش یک Big Daddy در شهر Rapture ایفای نقش خواهید کرد.
شما در کنار اسلحه ها و Plasmid ها از Drill معروف Big Daddy هم میتونید استفاده کنید
Big Daddy شما میتونه یک Little Sister رو قبول کنه تا روی شونش قرار بگیره و ADAM ها رو جمع کنه.
همچنین با از بین بردن Little Sister میتونید از ADAM هاشون استفاده کنید.
در بازی یک دشمن جدید وجود خواهد داشت به اسم Big Sister که بسیار سریع و قدرتمند هست و اصلی ترین دشمن بازی محسوب میشه.

LS.jpg
BS.jpg
BD.jpg

به ترتیب از سمت چپ به راست: Big Daddy . Big Sister . Little Sister

باید دید این بازی میتونه انتظارات رو برآورده کنه و موفقیت های شماره اول رو تکرار کنه.

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,244
نام
Мojtaba
این بازی میتونه مثل نسخه قبلی به یک بازی بزرگ تبدیل بشه اگر شامل همون نکات مثبت بازی اول
مثل داستان قوی و گرافیک بالا وصداگذاری عالی باشه و فقط یک بازی اکشن نباشه

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
Bio2.jpg

شرکت سازنده: 2K Marin

شرکت پخش کننده: 2K Games

ژانر: Sci-Fi First Person Shooter

حالت های بازی: Single Player . Multiplayer

تاریخ انتشار: Feb 9, 2010

20 بهمن 1388

بازی 10 سال بعد از نسخه اول اتفاق میوفته شما در نقش یک Big Daddy در شهر Rapture ایفای نقش خواهید کرد.

شما در کنار اسلحه ها و Plasmid ها از Drill معروف Big Daddy هم میتونید استفاده کنید

Big Daddy شما میتونه یک Little Sister رو قبول کنه تا روی شونش قرار بگیره و ADAM ها رو جمع کنه.

همچنین با از بین بردن Little Sister میتونید از ADAM هاشون استفاده کنید.​

در بازی یک دشمن جدید وجود خواهد داشت به اسم Big Sister که بسیار سریع و قدرتمند هست و اصلی ترین دشمن بازی محسوب میشه.​

LS.jpg
BS.jpg
BD.jpg

به ترتیب از سمت چپ به راست: Big Daddy . Big Sister . Little Sister​

باید دید این بازی میتونه انتظارات رو برآورده کنه و موفقیت های شماره اول رو تکرار کنه.​

منظورتون از راست به چپه؟ یا من اشتباه می کنم؟

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سیستم مورد نیاز بازی
Minimum system requirements:

Processor: AMD Athlon 64 Processor 3800+ 2.4Ghz or better, Intel Pentium 4 530 3.0Ghz Processor or better
Memory: 2GB
Graphics: NVIDIA 7800GT 256MB graphics card or better, ATI Radeon X1900 256MB graphics card or better
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 11GB
Sound: 100% DirectX 9.0C compliant sound card or onboard sound

Recommended system requirements:

Processor: AMD Athlon 64 X2 5200+ Dual Core 2.60Ghz, Intel Core 2 Duo E6420 Dual Core 2.13Ghz
Memory: 3GB
Graphics: NVIDIA 8800GT 512MB graphics card or better, ATI Radeon HD4830 512MB graphics card or

Other Requirements:

Initial installation requires one-time internet connection; Ability to save game, earn achievements, receive title updates and online play requires log-in to Games for Windows LIVE; software installations required including Microsoft Visual C++2008 Runtime Libraries, Games for Windows LIVE client, Games for Windows LIVE Client Patch, Sony DADC SecuROM, Microsoft DirectX. better

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
فکر کنم کم کم باید منتظر لینک های دانلود بازی باشیم.چون معمولا 2/3 روز زودتر از تاریخ release بازی میان بیرون.

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
برایه من یه شبه بوجود اومده و اون اینه که ما تو نسخه ی 1 اندرو راین و فرانک فونتیت(ATLAS)
رو کشتیم و فکر کنم شهر رپچر هم داشت نابود میشد .پس چرا 10 سال بعد باید بریم تو اون شهر.:confused:(شاید هم من کلا برداشت غلطی از داستان بازی دارم)
زنده باد 2K و زنده باد BIOSHOCK 2 بزرگ.:love:
خبری از لینک بازی نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر