درخواست نرم افزار هاي كاربردي

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام بر همه
من برنامه اي مي خواستم كه بشه متن فارسي رو وارد فتو شاپ كرد.مثل نرم افزار مريم
يا هر نرم افزار ديگه.فقط كار منو راه بندازه
ممنون
كسي نيست به من كمك كنه؟؟

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سلام

آقا میشه یه برنامه معرفی کنید که بشه باهاش مثل آدم فیلم ، آهنگ ، یا هر فایلی که جزو استاندارد ها باشه مثل avi & Mpg رو زیرنویس دار کرد و قابلیت نوشتن فارسی رو هم داشته باشه!

مثلا فیلم رو روی یک نوار نشون بده بعد مثلا یک میلیمتر از نوار رو سر و تهش رو علامت میزنیم و یک زیرنویس می نویسیم این شد زیرنویس اون یک میلیمتر (1 میلیمتر مثلا 5 ثانیه از فیلمه)

بعد آخر کار خودش فایل رو Render کنه

اگر چیزی فهمییدید کمک کنید

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
سلام بر اساتید بازی سنتر..
بچه ها چند وقت پیش یه کارت دی وی بی گرفتم .برنامه ها رو به فرمت mpg (movie clip) ظبط میکنه و حجم بالایی میگیرن...وقتی که خواستم با ویدئو استو دیو تبدیلش کنم به فرمت vcd خیلی کیفیتش کم شد ...اگه برنامه ای برای تبدیل فرمت mpg به vcd سراغ دارین که کیفیت رو زیاد پایین نمیاره معرفی کنید ....مخلص همگی مهدی...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام بر اساتید بازی سنتر..
بچه ها چند وقت پیش یه کارت دی وی بی گرفتم .برنامه ها رو به فرمت mpg (movie clip) ظبط میکنه و حجم بالایی میگیرن...وقتی که خواستم با ویدئو استو دیو تبدیلش کنم به فرمت vcd خیلی کیفیتش کم شد ...اگه برنامه ای برای تبدیل فرمت mpg به vcd سراغ دارین که کیفیت رو زیاد پایین نمیاره معرفی کنید ....مخلص همگی مهدی...

مهدی جان

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=50886&postcount=479
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=77679&postcount=902
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=77982&postcount=903
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=51532&postcount=488

به این پست ها یه سری بزن از بهترین برنامه های تبدیل فیلم هستند .!

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
مرسی خلیل جان....
ولی اگی تجربه تبدیل این دو فرمت رو به هم داره باز هم بگه...

مهدی جان
فرمت VCD استاندارده و خیلی فرق نمیکنه با چه نرم افزاری تبدیل شه(البته فرق میکنه ولی نه اون قدر)
بهتره اگه نمیخوای توی وی سی دی نگاهشون کنی به XVID تبدیل کنی;)

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
Dr.XJ وDr.Game بابت راهنمایهای که کردین ممنون . منضورتون رو از پسوند فایل مورد نظر نفهمیدم ولی ....
من میخوام یه فایل با پسوند Bin رو باز کنم و یه تغییراتی رو توش بدم یعنی من یه بازی برای PSP دارم که اتفاقا همین hervest moon هست , که زبانش ژاپنیه من hervest moon برای PS1 که انگلیسی هست رو دارم , این دوتا بازی با هم هیچ تفاوتی ندارن جز در زبان بازی که من میخوام یه جوری زبان انگلیسی رو جای گزین به جای ژاپنی کنم در PSP . حالا دنبال یه برنامه میگردم که باهاش اینکار رو انجام بدم !
و حالا از کجا بفهمم پسوند اصلی این BIN File چیه ؟

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
تا اونجايي كه من ميدونم اين Bin همون Binary يا فايل دودويي است كه براي كامپيوتر فقط قابل فهم هست و مثل JPG نيست كه مثلا عكس باشه.
يه فايل compile شده است كه مستقيما اجرا ميشه.
البته شايد فايل شما چيز ديگري باشه از اونجا كه سوني هميشه كاراي عجيب قريب ميكنه و تكنولوژي هاي خاص خودشو داره.

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
سلام. دوستان من يه نرم افزار ميخواستم براي تيكه تيكه كردن فايلها.
WinRAR هم ميدونم ولي مشكلش اينه كه وقتي شما فايلو تو چند تيكه ميبري رو يه سيستم ديگه ميخواد فايلو سرهم كنه ارور ميزنه و فايلو پاك ميكنه. من اينو واسه يه فايل ميخوام تو يه جا DL كردم حدود 3GB بعد تيكه ميكنم ميارم خونه سرهم كنم ارور ميده. ارورشم واسه سريال وولومه كه شر ور ميگه. ممنون ميشم كمك كنيد:cool:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
میدونم سوالم ربطی به این تاپیک نداذه . ولی به نظرم اینجا تنها جاییه که میتونم جواب بگیرم .
یه office 12 گرفتم که وقتی وارد میشم اول صفحه ای که عکسش رو این زیر میزارم میاد :
[/URL
]
next که کار نمیکنه .
مجبورم close کنم .
وقتی این کار رو میکنم دیگه تو صفحه هیچ کاری نمیکنه .
هر دکمه ای رو که میزنم اون نوشته ای که پایین صفحه دورش خط قرمز کشیدم میاد .
[URL=http://s2.supload.com/free/untitled01.JPG/view/]

میخواستم ببینم برنامه نسخه آزمایشیه و کار نمیکنه یا من دارم گیج میزنم و کاری رو انجان نمیدم ؟
عجله دارم . لطفا زود جواب بدین .
مرسی

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

شرمنده که دیر دارم پست ها رو جواب میدم .

T_A_M_B_A_L میلاد جان من درست در جریان اون چیزی که شما میخواید نیستم
ولی اگه بخوای فایل های Image مثلا BIN رو Edit کنی میتونی از برنامه UltraISO
که حجمش 2.94 MB هستش استفاده کنی

لینک دانلود و توضیحات راجع به برنامه

UltraISO Premium 8.5.1.1860

++++++++++++++++++++++++

MVBDX عزیز شما تا حالا با برنامه Winrar کار کردید
بعد از اینکه فایل رو تیکه تکیه کردید برای باز کردن اون و برگشت به حالت اولیه باید همه فایل ها
کنار هم باشند مثلا اگه شد 40 تا فایل فشرده تیکه شده باید همه اونها که برا اساس رقم ترتیب
داده شدند کنار هم قرار بگیرند مثلا توی یه پرنده و اون وقت باز شند در غیر این صورت اصلا نمیشه .!

+++++++++++++++++++

Esikhafan عزیز اگه فایل تصویری شما زیاد سنگین نیست منظورم از لحاظ فرومت شما
میتونی با برنامه VCD Cutter میتونی به راحتی این کار رو انجام بده فکر کنم توی مجموعه برنامه
ها پیشداش کنی

++++++++++++++++++++

پرهام جان ون عکس اولی که گذاشتی لینکش درست نیست
در مورد اون عکس دوم معنیش میشه که modification دستریس باز نشده به خاطر
اینکه اسناد شما قفل شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر