سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من دستگاهم تو Ninga Gaiden 2 دو بار فریز کرد مشکل از دستگاست یا دیسک تو بازی های دیگه اینجوری نشده بود فقط تو این بازی اینجوری شد !

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
سلام. من یک بازی دارم و می خوام از روی اون روی یک DVD 2 لایه کپی کنم ولی هر کاری که با برنامه Nero انجام میدم نمی شه یعنی DVD رایترم اول می خونه بعد که DVD خام رو می زارم رایت نمی زاره بکنم و ارور میده و سرعت رایت هم 4X و 8X گزاشتم ولی نمی شد.!! لطفا کمک کنید چطوری باید از روی بازی های X360 کپی شده کپی برداری کرد؟ با چه برنامه ای؟

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام من نمیدونم این دستم چش شده با این که باتری داره ولی وسط بازی یهو خاموش میکنه مثلا وقتی داشتم ghost recon بازی میکردم بعد از هر انفجار دستم خاموش میشد یا وقتی با sniper یکی رو هدف میگرفتم و شلیک میکردم دسته همون لحظه خاموش میشد لطفا کمکم کنید تو بازیه mercs 2 هم بعد هر انفجار دسته خاموش میشد:eek:

آخرین ویرایش:

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
سلام من نمیدونم این دستم چش شده با این که باتری داره ولی وسط بازی یهو خاموش میکنه مثلا وقتی داشتم ghost recon بازی میکردم بعد از هر انفجار دستم خاموش میشد یا وقتی با sniper یکی رو هدف میگرفتم و شلیک میکردم دسته همون لحظه خاموش میشد لطفا کمکم کنید تو بازیه mercs 2 هم بعد هر انفجار دسته خاموش میشد:eek:

ویبره دسته رو خاموش کن 
احتمالا ویبرش ایراد داره.
بدش ببین از ناحیه باتری ها لقی نداشته باشه

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
خودمم حدس میزنم برا ویبرش باشه:(
احتمال زیاد داخل دسته یه جایی یه چیزی یه قطعی کوچیک پیدا کرده که وقتی شما شلیک می کنی دسته ویبره میزنه اون قسمت قطع میشه بعد دسته کار نمی کنه
شما بعد اینکه ویبره خاموش کردی در حین بازی دسته رو تکون بده ببین بازم خاموش می کنه اگه آره پس حدسم درست بوده

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
سلام دوستان وقتي من دستگاهم رو به LCD وصل مي كنم و رزولوشن تصوير رو روي 1080P مي زارم تصوير كوچيك مي شه و كنار صفحه سمت راست سبز مي شه تا حالا اين شكلي نشده بود ولي ديروز براي اولين بار اين اتفاق افتاد ولي وقتي رزولوشن رو پايين اوردم و بعد دوباره بالا بردم درست شد ولي امروز هر كار كردم درست نشد لطفا اگه كسي مي دونه اشكال از كجاست بگه :(.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام دوستان وقتي من دستگاهم رو به LCD وصل مي كنم و رزولوشن تصوير رو روي 1080P مي زارم تصوير كوچيك مي شه و كنار صفحه سمت راست سبز مي شه تا حالا اين شكلي نشده بود ولي ديروز براي اولين بار اين اتفاق افتاد ولي وقتي رزولوشن رو پايين اوردم و بعد دوباره بالا بردم درست شد ولي امروز هر كار كردم درست نشد لطفا اگه كسي مي دونه اشكال از كجاست بگه :(.

دوست عزیز دستگات لانچه یا فالکون اصلا HDMI داره؟
با HDMI وصل کردی یا کامپوننت؟
کلا رو چه رزلوشنی بازی میکردی؟
تلوزیونت چیه؟(البته زیاد مهم نیست)

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
دوست عزیز دستگات لانچه یا فالکون اصلا HDMI داره؟
با HDMI وصل کردی یا کامپوننت؟
کلا رو چه رزلوشنی بازی میکردی؟
تلوزیونت چیه؟(البته زیاد مهم نیست)
دستگاهم لانچ هست و با 1080p بازي مي كردم و تلويزيون هم LG هست .

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان شمارو به خدا کمکم کنید.:((
از روزی که cache هاردم رو پاک کردم همش احساس میکنم ایکس باکسم دیگه مثله قبل نیست.:((
یه هفته پیش یه بار تو assassins هی exit کردم هی لود کردم یه دفعه هنگ کرد یعنی دستگاهم داره سه چراغ میشه؟:((
احساس می کنم یه مرگیش هست.اخه دیگه رغبت نمی کنم باهاش بازی کنم.:((
نمیدونم چرا ولی یه حسی بهم میگه دستگام دیگه مثله قبلش نیست.:((
وقتی وارد Gears of War میشم یک لحظه همه چی تاره و سریع بافت ها واضح میشن این طبیعیه؟:((
یا تو assassins از دور نردبون ها ظاهر میشن و وقتی به مردم میرسم مدل لباسشون یه دفعه کج یا راست میشه این طبیعیه؟:((
چند بار این سوالو پرسیدم ولی جوابمو درست نگرفتم خواهش می کنم با جواب واضحتون خیالمو راحت کنین.:((
خیلی می ترسم:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان شمارو به خدا کمکم کنید.:((
از روزی که cache هاردم رو پاک کردم همش احساس میکنم ایکس باکسم دیگه مثله قبل نیست.:((
یه هفته پیش یه بار تو assassins هی exit کردم هی لود کردم یه دفعه هنگ کرد یعنی دستگاهم داره سه چراغ میشه؟:((
احساس می کنم یه مرگیش هست.اخه دیگه رغبت نمی کنم باهاش بازی کنم.:((
نمیدونم چرا ولی یه حسی بهم میگه دستگام دیگه مثله قبلش نیست.:((
وقتی وارد Gears of War میشم یک لحظه همه چی تاره و سریع بافت ها واضح میشن این طبیعیه؟:((
یا تو assassins از دور نردبون ها ظاهر میشن و وقتی به مردم میرسم مدل لباسشون یه دفعه کج یا راست میشه این طبیعیه؟:((
چند بار این سوالو پرسیدم ولی جوابمو درست نگرفتم خواهش می کنم با جواب واضحتون خیالمو راحت کنین.:((
خیلی می ترسم:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

شایان جان دوباره که شروع کردی !!!!
صد بار بهت گفتم acc که کلا مشکل داره . این مشکل دیر لود شدن تکسچرها هم جدیدا کاملا عادی شده و مشکل از کنسول شما نیست و خیلیا این اشکال رو دارن . من خودم جدیدا این اشکال رو در چند بازی از جمله gta و دو سه بازی دیگه داشتم . تازه توی ps3 هم این مشکل رو بطرز وحشتناکی در بازی آنچارتد داشتم پس نه از دیسکه و نه کنسول . احتمال میدم از انجین بازی باشه . البته هر احتمال دیگه ای هم میتونه داشته باشه ولی اشکال سخت افزاری نیست .
در ضمن این پاک کردن کش کنسول چه صیغه ایه که یاد گرفتید ؟! مگه من که یک سال و نیمه که کنسولمو دارم همچین کاری که شما ها میکنید کرد م؟!

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من دستگاهم تو Ninga Gaiden 2 دو بار فریز کرد مشکل از دستگاست یا دیسک تو بازی های دیگه اینجوری نشده بود فقط تو این بازی اینجوری شد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر