TombRaider: Anniversary | PC

ُسلام

بالاخره استودیوی Crystal Dynamic اولین تریلر از این بازی رو ارائه داده و عکس های اولیه این بازی اومده.

توی GameSpot میتونین اون رو گیر بیارین.

اولین نکته اینه که شخصیت لارا تا حدودی قیافه اش تغییر کرده.کمی موهاش تغییر کرده.اولین نکته ای که من دیدم.

گرافیک و نورپردازی اون بهتر شده.

این عکس های این بازی.

اینم لینک اولین تریلر این بازی

اولین تریلر بازی

در این بازی باز هم اون پرش های یک دست و شیرجه و اسلحه و کلت لارا وجود داره.هنوز در مورد داستان بازی چیزی گفته نشده.

خداحافظ

• Like
Reactions: kamyy

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
این بازی چند تا کشور باید رد کنیم .
می شه همه ی مراحلش را منظورم هر 14 تاست نام ببرید .

Level 1: Mountain Caves
Level 2: City of Vilcabamba
Level 3: The Lost Valley
Level 4: Tomb of Qualopec
Level 5: St. Francis Folly
Level 6: The Coliseum
Level 7: Midas's Palace
Level 8: Tomb of Tihocan
Level 9: Temple of Khamoon
Level 10: Obelisk of Khamoon
Level 11: Sanctuary of the Scion
Level 12: Natla's Mines
Level 13: The Great Pyramid
Level 14: Final Conflict

kasra_zlatan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
9
سلام

من یه جایی تو یونان گیر کردم
همون جایی که یه استادیوم بزرگ هست از یه جا میرم بالا داخل یه ساختمون کوچیک میشم که تو بالکنش یه اهرم هست اهرمو که میشکم یه در باز میشه بعدش 2 تا گوریل و 2 تا ÷لنگ یا یه چیز دیگه وارد میشن اونا رو میکشم و از در میرم تو یه جا هست که بالای قفس یه کلید هست ولی نمیتونم برش دارم
254.gif
254.gif

توی استادیوم هم هیچ کاری نتونستم بکنم
97.gif

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام

من یه جایی تو یونان گیر کردم
همون جایی که یه استادیوم بزرگ هست از یه جا میرم بالا داخل یه ساختمون کوچیک میشم که تو بالکنش یه اهرم هست اهرمو که میشکم یه در باز میشه بعدش 2 تا گوریل و 2 تا ÷لنگ یا یه چیز دیگه وارد میشن اونا رو میکشم و از در میرم تو یه جا هست که بالای قفس یه کلید هست ولی نمیتونم برش دارم
254.gif
254.gif

توی استادیوم هم هیچ کاری نتونستم بکنم
97.gif

نمیدونم میاین جوابتون رو ببینین یا نه
ولی به هر حال اونجا یه قفسه ی کوچیک روی یه قفسه بزرگتر هست.با طناب اون رو میکشی.بعدش هلش میدی میبریش اون یکی اتاقه تا برسونیش نزدیک قفسی که کلید روش هست.از اونجا هم که میپری روش و کلید رو بر میداری

kasra_zlatan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
9
نمیدونم میاین جوابتون رو ببینین یا نه
ولی به هر حال اونجا یه قفسه ی کوچیک روی یه قفسه بزرگتر هست.با طناب اون رو میکشی.بعدش هلش میدی میبریش اون یکی اتاقه تا برسونیش نزدیک قفسی که کلید روش هست.از اونجا هم که میپری روش و کلید رو بر میداری

ممنون
92.gif

چرا نیام جوابمو ببینم؟
42.gif
خب سوال کردم که جوابشو ÷یدا کنم
263.gif

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
با سلام خدمت تمام دوستان :
در بازي تامب رايدر (سالگرد) آنجايي كه در سالني كه سيخ ها از زمين بيرون زده و شمشير ها از سقف آويزون هستند بعد از اينكه سيخ هاي سمت راست و چپ را به وسيله ي اهروم پايين اوردم
و بالاي ستون ها رفتم بايد چي كار كنم ؟!؟!؟!!؟!؟!؟؟!؟!:confused:
با تشكر از همه:love:
سلام
اونجا باید از روی آخرین ستون بپری روی لبه دیوار.از اونجا اون مسیر روی دیوار رو ادامه بدی(به سمت راست) بعدش هم بپری و لبه اتاقکی که بالای در اصلی هستش رو بگیری که اونجا به یه پلت فرمی که در رو باز میکنه میرسی(دستگاه گردونه مانند)که وقتی بچرخونیش در باز میشه

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
مهسا جون مشکل من اینه که وقتی میپرم و اون حلقه ای که باید تنابشو بهش بزنه رو میگیرم نمیدونم چطوری باید بپرم روی ستون های بعدی (یا اصلا باید چی کار کنم)؟!!؟!؟!!؟!؟؟!
ممنون:blushing:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
مهسا جون مشکل من اینه که وقتی میپرم و اون حلقه ای که باید تنابشو بهش بزنه رو میگیرم نمیدونم چطوری باید بپرم روی ستون های بعدی (یا اصلا باید چی کار کنم)؟!!؟!؟!!؟!؟؟!
ممنون:blushing:
عزیزم من متاسفانه بازیم بالا نمیاد و گرنه با عکس برات توضیح میدادم.
حالا یه جوری میگم که واضح باشه: ببین شما از طوی طاقچه سمت راستی که اهرم رو کشیدی باید بپری و از ستون سفید کناریش بری بالا.بعدش بپری روی ستون سنگی.از اونجا هم باید ستون سفید کنار طاقچه سمت راست رو بپری و بگیری.تا بری توی طاقچه دوم.بعدش سریع بپری و طناب رو بگیری.دکمه q و پرش.اون موقع طناب رو میگیره.باید سریع روی دیوار حرکت کنی و بپری و ستون سمت چپ رو بگیری.بعد از گرفتن طناب با همون حرکت اول نپری دیگه ستون رو نمیگیره چون دیگه مثل دفعه قبل بالا نمیره.بعدش هم که تو پست قبلیم ادامش رو گفتم.باز هم مشکلی بود بگو:)

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
در مرحله همون داییناسوره....وقتی که اون موجود میخواد شیرجه بره تو آدم،صحنه آهسته میشه و از آدم میخواد یک کاری کنیم.من اون کارو میکنیم ولی باز این داییناسوره که تو من شیرجه میره.حالت من در اون لحظه باید چطوری باشه؟یکم مفصل زیاد کامل توضیح بدید
258.gif

-----
اگر کسانی که با PS2 این بازی رو کردن....رمزی دارن که جون آدمو زیاد کنه....ممنونشون میشم که بهم بدن

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
در مرحله همون داییناسوره....وقتی که اون موجود میخواد شیرجه بره تو آدم،صحنه آهسته میشه و از آدم میخواد یک کاری کنیم.من اون کارو میکنیم ولی باز این داییناسوره که تو من شیرجه میره.حالت من در اون لحظه باید چطوری باشه؟یکم مفصل زیاد کامل توضیح بدید
258.gif

-----
اگر کسانی که با PS2 این بازی رو کردن....رمزی دارن که جون آدمو زیاد کنه....ممنونشون میشم که بهم بدن

خوب مثل اینکه به خاطر مشکل لادن گلم باید یه تیکه از راهنمای این بازی رو زودتر بگذارم:love:
روشهای کشتن T_Rex :
هم اکنون شما در مقابل T_Rex قرار گرفتید.این موجود خیلی قوی است پس متاسفانه این کار کمی وقت گیر است.
متاسفانه لبه امنی هم در این منطقه موجود نیست.پس باید از مهارت خود برای کشتنش استفاده کنید.در سمت راست صفحه شما دو نوار میبینید.نوار زرد رنگ مربوط به سلامتی و نوار قرمز هم مربوط به درجه خشم او میباشد.وقتی شما بی وقفه شلیک میکنید خط پایینی شروع به پر شدن کرده و T_Rex را عصبانی میکند.در این موقع شما باید از تکنیک جاخالی دادن استفاده کنید.
نگذارید سایز بزرگ این موجود شما را بترساند!منطقه مبارزه خیلی وسیع است و این به این معناست که شما فضای کافی برای فرار کردن دارید.
دو دیواره میخی در آن منطقه مشاهده میشود.و اینها به شما کمک میکند تا سریعتر از دست این موجود خلاص شوید.جلوی یکی از آن دیواره ها بایستید و به او شلیک کنید تا عصبانی شود.وقتی حمله کرد باید جاخالی بدهید.چنانچه درست این تکنیک را انجام دهید T_Rex روی دیواره میخی میافتد و 1/3 سلامتیش را از دست میدهد.
تکنیک جاخالی:
وقتی بی وقفه شلیک میکنید خط قرمز شروع به پر شدن میکند.وقتی خط قرمز فلاش زد T_Rex عصبانی میشود.در آن زمان شلیک را متوقف کنید.وقتی صفحه تیره میشود او به سمت شما حمله میکند.حال به سرعت دکمه جهت نما(چپ یا راست)را بزنید و در همان موقع دکمه chrouch (خم شدن) را بزنید و نگه دارید.در این حالت لارا به پهلو میپرد و جاخالی میدهد.در همین لحظه دو هدف خاکستری رنگ ظاهر میشوند(در چپ و راست صفحه)وقتی این دو به هم رسیدند شما یک هدف قرمز روی سر T_Rex میبینید.همان موقع شلیک کنید.
یک حقه:
اگر قادر به انجام روش بالا نیستید باید از یک منطقه امن استفاده کنید.و T_Rex را از آن منطقه مورد حمله قرار دهید.
به محض اینکه در مقابل T_Rex قرار گرفتید به سمت دو دیوار میخی بدوید.مانند این تصویر به دیواره سمت راست نزدیک شوید.به منطقه ای که نشان داده شده دقت کنید.بعد از رسیدن به این منطقه شما نمیتوانید جلوتر بروید.اما اگر همچنان دکمه حرکت به جلو را نگه دارید و دکمه پرش را هم بزنید به پشت این منطقه میرسید.
این منطقه امن است و اجازه نمیدهد تا T_Rexبه شما دسترسی پیدا کند.اما شما هم باید آنجا بمانید و تکان نخورید و فقط شلیک کنید.چنانچه نتوانستید هدف بگیرید تا به او شلیک کنید باید چند مرتبه شلیک کرده تا علامت هدف را روی صفحه ببینید.این تصویر
بعد از این یک دمو کوچک میبینید.آماده باشید تا با فشردن مناسب و به موقع کلیدهای جهت نما از خطرات آسیب دیدن توسط اژدهای زخمی در امان بمانید.
پ.ن:کسایی که با pc اجراش میکنن یه کارگر افغانی بگیرن واسشون شیفت بزنه.
39.gif

آخرین ویرایش:

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
بابا من تازه فهميدم چقدر احمق بودم كه سري تامب رايدر بازي نميكردم.
اين شماره جديد رو از ديروز آغاز كردم.
واقعا بازيه عاليه.

kasra_zlatan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
9
سلام
من توی 58 درصد بازی گیر کردم همون جا که ÷ر از ستونه(نه اون ستونهای سفیدی که توی یونان است) باید از این ستونا ب÷ری و سرانجام به 2 تا سکو که در اطراف در قرار داره برسی هر کدوم از اینها یه علامت صلیب مانند میخواد که توش قرار بدیم ولی من هیچ کدومو ندارم
252.gif
میخواستم ب÷رسم این 2 تا شئی صلیب مانند رو باید تو مراحل قبلی به دست می آوردیم یا نه که اگه جواب آره هست آیا رمزی نیست که این 2 تا شئی رو بده بهمون
254.gif

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
با سلام به مه برو بچ
من بازی را تا مرحله ای انجام دادم ولی به من پیغام No Licence می دهد
هر کس می داند لطفا مرا راهنمایی کند چون دیگر در بازی نمی رود

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
سلام .
من اولای بازی تو این صحنه اصلا نمی دونم باید چی کار کنم ! اون دسته ه رو می دم پایین ولی بعدش نمی دونم باید کجا برم . لطفا کمک کنید . همون مرحله ی آبشار هست ....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بابا من تازه فهميدم چقدر احمق بودم كه سري تامب رايدر بازي نميكردم.
اين شماره جديد رو از ديروز آغاز كردم.
واقعا بازيه عاليه.

سری ها قبلش هر کدوم در زمانش خودش خیلی عالی بود!
ولی اون 2 تای اخری یعنی legend و anniversary خیلی عالی بودن مخصوصا legend که البته منم خیلی اتفاقی بازیش کردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر