Custom Firmwares

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
خیلی ها خواستند که درباره Firmware های هک شده صحبت بشه , من هم این تاپیک را برای همین موضوع باز کردم که تو اون در باره ی این جور fw ها و طریقه ی نصب انها توضیح بدم.

Last edited by a moderator:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
Open Edition Frimware

ببینید SE یعنی Spical Edition بازم یعنی این که یک Firmware رو گرفته باشن بازش کرده باشن و توش تغییراتی داده باشن .اخرین نسخه و جدید ترین نوع از این Firmware ها اسمش OE هست که مخفف Open Edition هستش که این اولین مدل این Firmware با نام A هست که Firmware 3.02 رو ساپرت میکنه .
مشخصه و خصوصیات اینجور Firmware ها :
- شما میتونید تمام homebrew های که در fw 1.50 اجرا میشوند را در 3.02 اجرا کنید.
-قابلیت بازیابی منو
-قابلیت اجرای ISO و Ciso
- اجرای تمام homebrew های 3.02
- Region free کردن umd video (شما میتونید Region رو برای پخش تمامی umd های video ازاد کنید مثلا psp خود من برای ژاپن هست و قابلیت اجرای video موجود در umd sampler disc را ندارد)
- Region free کردن umd music
- تغییر دادن جایگا های دکمه های O و X (ممکنه psp شما به جای دکمه ی O دکمه ی X کار ورود را انجام بده مثل psp من , که این مربوط به مدل psp شما میباشد)
- فعال کردن WMA Player
- فعال کردن Flash Player
- هک کردن Pops -ازاد کردن قابلیت دانلود بازی های PS 1 (شبیه ساز PS1)
و ...

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
آموزش نصب Oe-a

هر کاری کردم خوابم نبرد گفتم حالا که بیکارم اموزش نصب این Firmware رو براتون بزارم .
این Firmware هم روی 1.50 و هم روی SE قابل اجراست , برای شروع اول برنامه ی زیر رو دانلود کنید .
- برای کسانی که از Firmware 1.50 استفاده میکنند :
Download OE Firmware
- برای کسانی که از Firmware SE استفاده میکنند :
Download OE Firmware

- قبل از هر کاری اول مموری خودتون رو فرمت کنید و بعد به کامپیوتر متصل کنید . حالا برنامه ای را که دانلود کرده اید را از ویندوز اجرا کنید , 2 گزینه میاید شما گزینه ی اول یعنی Give Me 3.02 OE-Aرا انتخاب کنبد . در مرحله ی بعدی مسیر درایو PSP خودتون را مشخص کنید , حالا برنامه شروع به کپی فایل ها به داخل مموری میکند بعد از پایان عملیات کپی برنامه ی نصب را ببندید و PSP را از کامپیوتر جدا کنید.حالا وارد قسمت Game در داخل فلش PSP بشوید و 3.02 OE-A Firmware Install را اجرا کنید. یک صفحه با نوشته های قرمز رنگ ضاهر میشه که در اونجا برای ادامه ی عملیات دکمه ی X رو بزنید (توجه داشته باشید PSP حداقل 75% شارژ داشته باشه) برنامه شروع به کار کردن میکند .بعد از یه مدت کار برنامه تمام میشود , و شما خودتون باید PSP رو خاموش و دوباره روشن کنید . میبینید که به همین راحتی PSP شما به F.W 3.02 OE-A آپدیت شده است .نصب این Firmware رو بهتون پیشنهاد میکنم .

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
اگر میشه راهنمای کامل برای اجرای بازی های کپی با دوهوک رو روی ta-082 با ver 2.71 به همراه لینک برنامه های مورد نیاز بذارید
تا ما هم بتونیم بازی کنیم

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
اگر میشه راهنمای کامل برای اجرای بازی های کپی با دوهوک رو روی ta-082 با ver 2.71 به همراه لینک برنامه های مورد نیاز بذارید
تا ما هم بتونیم بازی کنیم
یه تاپیک مربوط به این موضوع باز کردم وقت کنم سعی میکنم حتما توش توضیحاتی در این مورد بدم
Devhook on TA_082
خوب استاد!!
یه سوال فنی!
اگه بعدا حوصلهمون سر رفت میتونیم فیرمور رو ریکاور کنیم به 1.5؟
باتشکر....
بله , امکانش هست !
يعني با اين فيرمور مي شه همه كارهايي رو كه با devhook توي 1.5 انجام مي داديم انجام بديم
بچه ها Devhook رو بزارید کنار

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
قابلیت های Frimware OE :
-اجرا کردن تمام homebrew های 1.50
-اجرا کردن تمام homebrew های 2.71
-اجرا کردن تمام homebrew های 3.02
- قابلیت برگشت به F.W 1.50
-اجرای بازی های کپی به صورت ISO وCiso
Region free کردن UMD Video
Region free کردن UMD Music
- تغییر دادن دکمه های X/O برای ورود
- فعال کردن WMA Player
- فعال کردن Flash Player
- ساختن Region جعلی
- قابلیت پنهان سازی Currently
-تغییر سرعت CPU

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
سلام میلاد جان یعنب برای اجرای بازی های ISO & CSO ذیگه لازم نیست دوهوک نصب کنیم؟:biggrin1:
بینید شما بازی ها رو باز تو همون پوشه ی ISO کپی میکنید . بعد بازی ها تو قسمت game تو مموری شما میان که از اونجا هر بازی رو که خواستید میتونید اجرا کنید.

Bazicenter_PSP

کاربر سایت
Jun 15, 2006
92
نام
علي
میلاد فقط میخواستم ازت خیلی هیلی تشکر کنم :love: :love: :love: خیلی اقایی
فریم وارش هم خیلی خیلی تو÷ه
بازم میلاد دستد درد نکنه من اصلا در مورئ این فریمورها چیزی نمیدونستم بازم ممنون :love:
اگه میشه اموزش دانگریدشم بزار :love:
راستی مام بالاخره تو تنکابن مستقر شدما . تو کجایی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر