بررسی نسخه های بازی های به روز موجود در بازار

gallant

کاربر سایت
May 1, 2009
215
نام
gallant
سلام
دمت گرم آقا KONAMI دیگه هرچی مشکل مربوط به نسخه های بازی Batman,section.Dirt2 غیره .. هست و برزید بیرون :biggrin1:

mehdi64

کاربر سایت
Jul 23, 2009
17
boysteam بازی هارو سریع میده بیرون ولی بعضی اوقات کرک هاشم پر از اشکال اند مثل batman,wanted,damnation تو این بازی batman که دیگه آخرشه خیلی جاها قابلیتا کار نمیکنن دیگه از این شاهکارشون که بعضی دموها رو اضافه دونستن و پاکشون کردن بگذریم :cheesygri

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
سلام،
حقیقتاً اوضاع بازی های PC خرابه! همه شرکت ها میان ستاپ های خودشون رو میزارن روی بازی تا مثلاً در موقع نصب بازی:blink:، کاربر چشمش به لوگوی اون شرکت درپیت بخوره:lol:!خب که چی مثلاً؟:confused:
از طرفی اون شرکت هایی هم که فعالیت خوبی روی بازی های PC داشتن الان فقط تو کار بازی های 360 هستن! شرکت هایی که تا الان نمیدونستن کنسولی به نام 360 هم هست!
فروشگاه های اینترنتی هم کــه بسیـــار داغون!
امیدوارم با راه افتادن فروشگاه اینترنتی بازی سنتر (بخش فروش بازی و کنسولش) همه این مشکلات حل بشه!:bye:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
توی شهرستان ها هم جدیدا هر کی از راه میرسه شرکت میزنه
CoD:WAW را توی یک دی وی دی 5 گیگ دادن بیرون
بازی که کردم دیدم از مرحله 2 به بعد وجود نداره

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,985
نام
Behzad
سلام

شرکتی که محصولاتش از لحاظ کیفیتی و ارائه خدمات خوب هست شرکت سرزمین رایانه هست من همیشه

بازی ها رو از این شرکت خرید می کنم و تا الان هیچ مشکلی تو محصولاتشون من ندیدم

www.srayaneh.com

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
این که نشد بحث
هر کی از راه میرسه یه فروشگاه اینترنتی معرفی می کنه
خیر سرمون قراره اینجا درباره تفاوت شرکت های پخش صحبت کنیم نه اینکه فقط اون ها را تبلیغ کنیم.

قانون شماره 13) بيان هر گونه تبليغات تجاری و پيغام های تجاری و غیر تجاری مربوط به سايت، وبلاگ شخصی، فروشگاه يا شرکتی در انجمن ها ممنوع می باشد. در صورت تمايل به بيان تبليغات می توانيد از بخش تبليغات سايت استفاده نماييد. اگر جواب سؤال کاربری به گونه ای بود که مربوط به سایت‌ های تجاری می شد می بایست فقط در زمینه سؤال کاربر سایت یا محصول معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید. از بیان نام شرکت های پخش بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جدا خودداری فرمایید. پست هایی با مضمون تبلیغ فورا پاک خواهند شد.

mamali021

کاربر سایت
Dec 4, 2007
183
نام
mohammad
میشه یکی از بجه ها سمت شرق یا شمال تهران یه فروشگاه معرفی کنه که بازی های جدید رو با ستاپ اصلی میاره ؟
واسه اینکه تبلیغ هم نشه پ خ بدید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر