Lost Planet: Extreme Condition

شما با این بازی چه امتیازی می دید ؟

• 9.6

رای‌ها: 14 18.7%
  • 9.4

رای‌ها: 7 9.3%
  • 9.2

رای‌ها: 14 18.7%
  • 9

رای‌ها: 19 25.3%
  • زیر 9

رای‌ها: 21 28.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    75

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دورد
درست از امروز که این تاپیک رو زدم 30 روز مونده به عرضه یکی از بهترین بازی های Xbox360 و گل سرسبد شرکت های بازیسازی جهان Capcom . دوستان لطف کنن هرگونه اطلاعات . مطلب . عکس . لینک و .... از این بازی دارن زحمت بکش و در تاپیک قرار بدن . درضمن نظرتون رو بدید .
خودم شروع میکنم :
Release Date: Jan 12, 2007
Genre: Sci-Fi Shooter

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
خیلی ممنون OSOS جان تاپیک خیلی به جا و خوبیه. برای به دست اوردن هرگونه اطلاعات عکس و دمو به این لینک برید : http://www.gamespot.com/xbox360/action/lostplanet/index.html?q=Lost%20Planet . من که به شخصه خیلی به این بازی امید دارم واقعا بازی توپی به نظر میاد. دومین عنوان انحصاری Capcom برای X360. اینم پیش نمایش این بازی که همین امروز در بازی سنتر قرار گرفت : http://www.bazicenter.com/previews-44.html

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
دوستان یه مختصر اطلاعاتی در باره شخصیت اول این بازی بدست اوردم که براتون میگم . چهره و حرکات شخصیت اول بازی یعنی Wayne { اگه اشتباه ننوشته باشم } به صورت زنده از روی یه هنر پیشه کره ای به نام Li Beung Han { لی بیونگ هان } که در ژاپن بسیار محبوب و مشهور است گرفته شده .

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
به نظر من حتی از Gow هم بهتره. یه روز داشت ماهواره گیم پلیش رو نشون می داد. انفجار ها، نورپردازی و به طور کلی تمام جزئیات رو بخوبی روش کار کردن. موقع منفجر شدن ربات ها واقعا موج انفجار رو احساس می کنین. به نظر من بازی تکیه. اگه بیاد که من مشتریه اولشم.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من playble Demo شو دارم 2تا مپه بازي وحشت ناك خفن خوده Capcom هم گفته كه ما پيشبيني مي كنيم 2 مليون نسخه مي فروشيم
به اميد فروشه خوب بازي كه اگه فروش كنه DMC4 براي 360 هم مياد

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به اميد فروشه خوب بازي كه اگه فروش كنه DMC4 براي 360 هم مياد
اریا . نه . نگو . این حرف رو .دارم از خوشحال قند تو دلم آب میشه . من که از همین حالا فروش بازی رو تضمین دشه میدونم . فقط مونده DMC4 که دیگه کلکسیون Xbox360 کامل بشه از بازی های Capcom
به امید ان روز :groupwave: :groupwave: :groupwave: :groupwave: :groupwave:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
يعني يقين دارم اين بازي امتياز زير 9/6 نميگيره و شايد هم زيادتر !!!

من امتياز 9/6 ميدم چون اين بازي هيچ كم كاستي نداره . خيلي بازي خفني .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
درسته بازی بزرگیه ولی نه دیگه مثل gow که 9.6 بگیره!!

میشه کاری کنید که بتونیم ببینیم که ملت چه نمره ای دادن؟!

درسته بازي gears of war بازي خيلي بزرگي و من خيلي احترام براي اين بازي ميزارم ولي اين بازي جز گرافيك هيچ كم و كاستي از بازي gears of war نداره هيچ شايد هم بيشتره نمونش گيم پلي بسيار جذاب بازي كه ادم را غرق بازي ميكنه با انفجار فوق العاده اجسام .
گرافيك بازي هم حرف نداره .
البته من هنوز xbox360 دستم نرسيده ولي از تريلر و دموهايي كه پخش ميشه ميتونه ادم حدس زد.:-"

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
درسته بازي gears of war بازي خيلي بزرگي و من خيلي احترام براي اين بازي ميزارم ولي اين بازي جز گرافيك هيچ كم و كاستي از بازي gears of war نداره هيچ شايد هم بيشتره نمونش گيم پلي بسيار جذاب بازي كه ادم را غرق بازي ميكنه با انفجار فوق العاده اجسام .
گرافيك بازي هم حرف نداره .
البته من هنوز xbox360 دستم نرسيده ولي از تريلر و دموهايي كه پخش ميشه ميتونه ادم حدس زد.:-"
خب همون گرافیک میتونه امتیازش رو بیاره پایین در ضمن گرافیکش هم بد نیست اتفاقا خیلی هم عالیه ولی با توجه به اینکه گیم اسپات با توجه به گرافیک بازیهای دیگه ی همون کنسول نمره میده(تاثیر داره در نمره دادنش) پس امتیاز گرافیکش احتمالا 10 نشه!
به نظر من هم گیم پلیش خیلی فوق العادست من که چند تا دموی گیم پلی دیدم کفم برید
امیدوارم 9.6 بگیره من که بخیل نیستم:cheesygri
بای

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
به نظر من از گیم اسپات نهایتا 9.4 بیشتر نمیتونه بگیره. البته من امیدوارم که امتیازش بیشترم بشه ;) ;)

بابا 4/6 چیه؟ راحت گیم اسپات بهش 9 می ده! ولی به نظر من گرافیک و تاثیر گذاری گیم پلیش خیلی بالاتر از GOW هست. موقعی که یه چیزی منفجر می شه آدم نا خودا گاه می خواد سرش را بکشه کنار:love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بابا 4/6 چیه؟ راحت گیم اسپات بهش 9 می ده! ولی به نظر من گرافیک و تاثیر گذاری گیم پلیش خیلی بالاتر از GOW هست. موقعی که یه چیزی منفجر می شه آدم نا خودا گاه می خواد سرش را بکشه کنار:love:

گفت 9.4 نه 4.6 :eek:
انفجار هاش رو پایم:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر