بحث و گفتگو در مورد سریه Geforce 8

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فکر نکنم...DVI داره که یه تبدیل میخوره کلش همون VGA میشه:biggrin1:
ها !!!؟؟؟؟ نداره؟؟؟ پس من این مانیتور لگنمو چی کار کنم :biggrin1: f700b !!!! نه پس گفتی داره؟؟!!! چی شد؟؟؟
تبدیل چیه؟؟؟؟چنده؟؟؟ :biggrin1:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ها !!!؟؟؟؟ نداره؟؟؟ پس من این مانیتور لگنمو چی کار کنم :biggrin1: f700b !!!! نه پس گفتی داره؟؟!!! چی شد؟؟؟
تبدیل چیه؟؟؟؟چنده؟؟؟ :biggrin1:

تبدیل تو جعبه ی خوب کارت گرافیک هست...
عکس تنها نداشتم...اون 2 تا کوچیک ها که کناره همن تبدیله...سمت چپ...پایین
4q41a29.jpg

xxx

کاربر سایت
Nov 20, 2006
13
اقا یکی نیست به من بگه این Sparkle Calibre 8800 GTS 320 MBرو ازکجا میتونم تهیه کنم?!!
(( یا EVGA 8800 GTS 320 MB Super Clocked ))
سه شنبه میخوام یه 8800 بگیرم ،ترجیحا هم یکی ازاین دوتا ، ولی آدرسی ازفروشگاه های عرضه
کننده این دوتاندارم. لطفا اگه میدونین بهم بگین.
یاعلی

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
اقا یکی نیست به من بگه این Sparkle Calibre 8800 GTS 320 MBرو ازکجا میتونم تهیه کنم?!!
(( یا EVGA 8800 GTS 320 MB Super Clocked ))
سه شنبه میخوام یه 8800 بگیرم ،ترجیحا هم یکی ازاین دوتا ، ولی آدرسی ازفروشگاه های عرضه
کننده این دوتاندارم. لطفا اگه میدونین بهم بگین.
یاعلی
سلام.
فکر نکنم پیدا کردنش کاره سختی باشه.
کافیه بری تو بازار رضا یا ایران از مغازه دارها بپرسی دارن یا نه.
شک نکن که پیدا میکنی.;)

xxx

کاربر سایت
Nov 20, 2006
13
این کارروکردم. فقط AsusوGyga Byteدارند. تازه Asus خیلی بیش تره.ولی EvgaیاCalibre پیدانکردم.
اگه جایی رومیدونین که ایناروداره، ممنون میشم خبرم کنین.
یاعلی

xxx

کاربر سایت
Nov 20, 2006
13
ولی هرچی باشه، مثلFactory Over Clockکه نمیشه. ولی مسئله این جاست که تو بازار اصلاَ این ها پیدا نمشه.دارم دنبال یه جامیگردم که یه کدوم ازاین هاروداشته باشه.ولی هنوز پیدانکردم.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ولی هرچی باشه، مثلFactory Over Clockکه نمیشه. ولی مسئله این جاست که تو بازار اصلاَ این ها پیدا نمشه.دارم دنبال یه جامیگردم که یه کدوم ازاین هاروداشته باشه.ولی هنوز پیدانکردم.

اقا شما برو هر چی دوست داری بخر!
]ولی هرچی باشه، مثلFactory Over Clockکه نمیشه
مسخره ترین حرفی که توی عمرم شنیدم!:laughing:اخه کارخونه ورداشته فوقش 30 مگاهرتز به کور 50 تا به مموری اضافه کرده...ادم خودش میگیره 100 تا به کور و 200 تا به مموری اضافه میکنه!پول الکی هم نمیده.
تازه کارای دیگه مثل Vmod و دستکاری از بایوس و ... هم هست که در بحث ما نمیگنجه:laughing:
ولی هر وقت تصمیم گرفتی کارت عادی بخری و خردی بیا کنکت کنم اور کنی...در غیر این صورت به من ارتباطی نداره دیگه:biggrin1:

xxx

کاربر سایت
Nov 20, 2006
13
ازکمکت ممنون،ولی بااین حرفت که فوقش 30مگاهرتزبه کورو80مگاهرتزبه مموری اضافه کرده مخالفم
چون شرکت هایی مثل BFGیاEVGA تا80 مگاهرتزبه کورو180مگاهرتزبه مموری اضافه می کنن.تازه Shader Clockو Memory Bandwidthهم افزایش میدن که ماخودمون نمی تونیم این کارو بکنیم

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
آقا جان اگه نسبت پولی که باید بدی رو حساب کنی 80 تا که چیزی نیست 200 هم کمه من دیروز کارت 6600 معمولی رو از کر کلاک 300 کردم 435 کمه ؟؟؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ازکمکت ممنون،ولی بااین حرفت که فوقش 30مگاهرتزبه کورو80مگاهرتزبه مموری اضافه کرده مخالفم
چون شرکت هایی مثل BFGیاEVGA تا80 مگاهرتزبه کورو180مگاهرتزبه مموری اضافه می کنن.تازه Shader Clockو Memory Bandwidthهم افزایش میدن که ماخودمون نمی تونیم این کارو بکنیم

ما خودمون مموری رو اور کنیم خوب پهنای باند هم زیاد میشه دیگه! شیدر کلاک هم دستی میشه بالا برد;)
شما هر چی دوست داری بخر...

آخرین ویرایش:

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
Bfg

من دیروز رفتم سیما کامپیوتر تو بازار رضا.
قراره تا 12روز دیگه BFG 320mb oc va oc2 بیاد.
تازه BFG 8800ultra oc هم هست.:cheesygri

این طوری کارت overclock شده هم تو بازار هست.
http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1868&Itemid=40

راستی BFG 8600GTS OC2 خفن ترین کارت overclock هست.
حتما این سایت رو چک کنید. ضرر نداره:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر