شایعه اولين اطلاعات از نسخه جديد Tomb Raider

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
gam_laracroftrebooted_580.jpg

همه مي دانيم كه قسمت جديد Tomb Raider در حال ساخته شدن است و همه مي دانيم كه Eidos هميشه در زمينه سورپرايز فوق العاده بد عمل مي كند پس احتمال درست بودن اين شايعه بسيار زياد است.

دو اسكن در حال حاضر فاش شده كه اولين اطلاعات را شماره جديد Tomb Raider فاش كرده است. اين قسمت يك Reboot ( بازسازي كامل مجموعه از نقطه 0 ) كامل به حساب مي ايد. اين قسمت داراي محيط بزرگ و open-world است. علاوه بر اين شماره جديد اين بازي داراي المان هاي بازي ترسناك است و بسيار خشن تر از گذشته شده است. درجه سني بازي هم از T به M افزايش يافته است.

اين بازي هم توسط Crystal Dynamics سازنده سه قسمت قبلي اين مجموعه ساخته مي شود. ديگر خبر خوشحال كننده اين است كه Crystal Dynamics چندي پيش اعلام كرده بود كه طراح اصلي بازي بعدي انها Toby Gard خالق سري Tomb Raider است.

اين بازي براي PC , X360 , PS3 در تاريخي نامشخص عرضه مي شود. اسكن ها

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
درجه M واقعا عالیه من سری قبلی رو نزدم به غیر از شماره 7 بازی رو PS1 ولی دوست دارم خشونت بالا :biggrin1:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
شماره قبلیش که خیلی خوب نبود ولی امیدوارم این بتونه جبران کنه.
ولی خداییش ترسناکی و Open-World بودن و درجه M ، اونم توی TR آخر خندست.:laughing::biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
حالا درجه سنیش مهم نیست چون بازم با این درجه سنی میشه بازی پلتفرمر با پازل های سخت و زیبا درست کرد.فقط امیدوارم بعد از این خبر خبری مثل اینکه بازی دارای سیستم کاور گیری هست نیاد که دیگه ....
اینکه سازنده اول بازی داره روش کار می کنه می شه امید خیلی زیادی به این بازی داشت.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
شماره قبلیش که خیلی خوب نبود ولی امیدوارم این بتونه جبران کنه.
ولی خداییش ترسناکی و Open-World بودن و درجه M ، اونم توی TR آخر خندست.:laughing::biggrin1:
وقتی اخر خنده هست پس چجوری میتونی انتظار داشته باشی که این نسخه که داره میاد بهتر از نسخه قبلی باشه؟:confused:

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
من یه نظر دارم فقط شاخ در نیارید :p
میگه این تامپ رایدر رو با حجاب کنند مثل ناتاشا بشه هم بتونیم راحتتر بخریم هم اینکه دنیا رو تو ابهت فرو میبره :biggrin1:
همون مانتو خوبه، فقط چادر نباشه که هی گیر کنه وبیفته و بعد هم کتک بخوره :laughing:(زود game over می شه :cheesygri)

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
میگه این تامپ رایدر رو با حجاب کنند مثل ناتاشا بشه هم بتونیم راحتتر بخریم هم اینکه دنیا رو تو ابهت فرو میبره :biggrin1:
همون مانتو خوبه، فقط چادر نباشه که هی گیر کنه وبیفته و بعد هم کتک بخوره :laughing:(زود game over می شه :cheesygri)

Jafar جان شما زیاد Think نکنی بهتره ، تا الان Tomb Raider رو ناراحت میخردی ؟!
ناتاشا ؟!!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
AO بشه بهتره :biggrin1: (شوخی)

البته نيما شماره ششم بازي يعني Angel of Drakness هم تقريبا open-world بود ( البته مزخرفترين بازي اين سري بود )
مطمئنی open-world بود؟! من چیزی یادم نمیاد.
------------------------------------------------------------------------------------

در کل خیلی جالب میشه اولین ماجراجوبی لارا - open world - درجه ی M
NICE MESS !!!!!!! :biggrin1:
چی شی میگی تو؟!! :confused:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
البته کسری مرحله پاریس AoD رو نمیشه زیاد OW به حساب آورد چون نه جنبنده ای توش بود که بشه باهاش گفتمان کرد (:biggrin1:)، نه همه جاش قابل دسترس بود، یعنی در واقع فقط تو بعضی از قسمت های شهر میشد بری، و نه اصلا توش آزادی عملی داشتی.!! یعنی نه میشد سوار ماشینی بشی و بدزدیش و نه....

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته کسری مرحله پاریس AoD رو نمیشه زیاد OW به حساب آورد چون نه جنبنده ای توش بود که بشه باهاش گفتمان کرد (:biggrin1:)، نه همه جاش قابل دسترس بود، یعنی در واقع فقط تو بعضی از قسمت های شهر میشد بری، و نه اصلا توش آزادی عملی داشتی.!! یعنی نه میشد سوار ماشینی بشی و بدزدیش و نه....
درسته ماکان. خودم گفتم تقریبا. البته ماکان با بعضی NPC ها میشد حرف بزنی. در کل محیطش بزرگ بود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
به نظر من هر کاری کنن اون هیجان قبل رو که در قسمتهای اولیه داشت رو نمیتونن بیارن مخصوصا 1.2 که جاودانه هستند ولی تو قسمتهای جدید فقط جک و جونورش زیاده شد و یه جورایی کلیشه ای شد

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148

Jafar جان شما زیاد Think نکنی بهتره ، تا الان Tomb Raider رو ناراحت میخردی ؟!
ناتاشا ؟!!
منظور من اینه که مثل اینکه دو سال پیش بود (اگه اشتباه گفتم معذرت می خوام) که کشورمون لیستی بازیها رو تحریم کرد و من tomb riader 7 بود که به سختی پیداش کردم خودش چندین برابر قیمتش(حدود 5000 تومان دادم وحسابی ضد حال شدم) اونم واسه ps 2 که حداکثر قمیت بازی 2000 تومنه به خاطر این خاطره بد می گم که دوباره گیر ندن و اوضاع قمر در عقرب نشه:p
خوب یه سوالی نمره اضباطی من چنده چون در مدسه بچه مثبت بودم(یادش بخیر آدم وقتی یاد اون دوران میفته نمیدونه بخنده یا گریه کنه:((:laughing:)و همه نمره انظباط من 20 بوده.:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر