Wolfenstein - PC

img_6247_wolfenstein2_aaa_450x360.jpg

Wolfenstein

ناشر:ACTIVISION
سبک:FPS
تاریخ انتشار:August 2009

جنگ جهانی؟؟؟؟

سری بازی هایی که درباره ی جنگ جهانی ساخته شده است بسیار زیاد است.
یکی از این عناوین Wolfenstein.این سری از سال های بسیار دور تا به امروز همیشه جز بازی های پرطرفدار به حساب میامدند.
نسخه جدید این بازی باز هم شما رو به دوران جنگ جهانی و قلعه ی ولفنشتاین میبرد.
شما شاهد اتفاقات عجیبی در این قلعه خواهید شد آزمایشات شکنجه ها و اختراعات عجیب را خواهید دید.
طبق گفته سازندگان در این نسخه از بازی هیتلر وجود نخواهد داشت.
تم بازی به صورت دلهره هست و کمی ترسناک با این حال جز بازی های عالی FPS میباشد.
.....Wolfenstein will come back

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Return to Castle Wolfenstein در نوع خودش یک شاهکار تمام عیار و تکرار نشدنی بود...
واقعا یکی از بهترین FPS هاییه که بازی کردم.:love:
فکر نکنم این شماره جدیده بتونه موفقیت اونو تکرار کنه...

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
بازی خیلی خوبی هم از آب درمیاد.نگید بد میشه.
چون من یادم نمیاد که هیچ وقت activision تو سر بازی های معروفش زده باشه

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
فکر نکنم این بازی حرفی برای گفتن داشته باشه.
دو سه تا Trailer ازش دیدم گرافیکش افتضاح بود.
ریلیز بازی هم 4 August هست نه July.

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
فکر نکنم این بازی حرفی برای گفتن داشته باشه.
دو سه تا Trailer ازش دیدم گرافیکش افتضاح بود.
ریلیز بازی هم 4 August هست نه July.
سلام دوستان.
گرافیک که همه چیز نیست.
ولفنشتاین قبلی به خاطر تم بازی و گیم پلیش جذاب بود از نظر من.:love:

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من که چندین تریلر گیم پلی ازش دیدمه ولی بازی اصلا در حد RTCW نیست، چون علاوه بر گیم پلی گرافیک هم چندان جلب توجهی نمی کنه(ID Tech 4 و تمام افکت ها به صورت اعصاب خورد کنی چندضلعی) حتی دیگه از اون Flame Thrower بسیار باحال شماره قبل خبری نیست و این دفعه یک شعله پاش مسخره به شما داده می شه، همچنین سلاح های قدیمی هم با یک بازسازی به شکل بسیار بی ریختی به شما داده میشن و حتی کاربردشونم مثل قبل نیست، از امکانات جدید هم به سیستم Slow Motion(:laughing:) برای هر چه راحت تر شدن بازی، یک توپ ذره ای(Particle Canon) که دشمن رو پودر می کنه تا مشکلی از بابت پاکسازی نداشته باشید :laughing:، و همچنین به نظر می رسه سیستم سلامتی هم به صورت اتوماتیک در اومده باشه، همچنین بازی از فریم بسییییییییییییار مزخرفی در نسخه های کنسولی بهره می بره :laughing:، خلاصه همچین چیزی از Raven و ID بعید بود :sick: کلا این بازی رو وقتی اومد بدید برادر کوچکترتون مثل آب خوردن تموم کنه
(لازم به ذکره که ورود من به دنیای بازی های PC که بیش از هفت ساله با بازی Return to Castle Wolfenstein بود که هرگز از یادم نخواهد رفت و خدا می دونه چه انتظاراتی از نسخه جدیدش داشتم)

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
گرافیک که همه چیز نیست.
درسته گرافیک همه چیز نیست ولی این بازی دیگه خیلی گرافیکش مزخرفه.اصلا در حد بازیهای حال حاضر نیست.
به چه امیدی این بازی رو ساختن معلوم نیست!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان پس کجایید؟ یک نفر بیاد بگه بازی چطوره؟ هر چند که امتیازاش جالب نیستن........
من در حدود 2 ساعت دیشب موفق شدم بازی کنم !!!! اول چیزی که انتظار داشتم و احتمالا همه بهش عادت کردیم این بود که ID بازی هایی با گرافیک های خیره کننده بیرون میداد که متاسفانه همونطور که قبلا از رو عکسهای بازی حدس زده بودم گرافیک کلا تو ذوق ادم میزنه و تغریبا به جز نور پردازی خوب چیزه دیگری نداره و به نظر من در سطح بازی های روز نیست . تیر اندازی تو بازی واقعا لذت بخشه و باری همانند سری های قبل پر از خون و خون ریزی های جذابه اما کلا اونطور که بوش می امد فکر کنم بازی یک نواخت بشه چون توی Review ] های سایتهای دیگه هم از Gameplay تمره چندان بالایی نگرفته . Upgrade برای اسلحه ها هم هست . درکل از نظر من ارزش یک بار تموم کردن رو داره و خیلی هم بازی بدی نیست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
كلآ از وقتي يادمه آي دي سافتوِر با مشكل داستان پردازي و گيم پلي تكراري دست و پنجه نرم ميكرده و هميشه هم شكست خورده !

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
آنلاینش چیز جالبیه, اینجا یه سری سرور هست:
Code:
http://trakos.pl/wolfbrowser
وارد mp بشین و یه اکانت آفلاین بسازین بعد با Ctrl Alt Tilde کنسولو باز کنین و connect ip : port.
----------------------------------------------
پ.ن: لینک پچ برای آپدیت به 1.1:
Code:
http://syd5.ausgamers.com:88/downloads/1250798170/Wolfenstein_1_1_PatchSetup.exe
پچ تاثیری روی sp نداره یعنی با کرک sp هم میتونین آپدیت کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر