The Beatles: Rock Band

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام

شاید بتوان Harmonix را نقطه ی مقابل neversoft و اکتیویژن در سبک بازی های ریتیمیک و مشخصا برای امسال دانست !! استودیویی که حداقل به اصل کلمه و "دادن یک نسخه ی جدید" در هر بازی خود پای بند است و مثل رقیب خود بی شرمی را به حد کمال نرسانده است. این استودیو بعد از عرضه کردن rock band 1 و rock band 2 (و همچنین یک نسخه Unplugged) حال در پی عرضه ی بزرگ ترین تجربه ی خود و شاید به نوعی بزرگ ترین تجربه ی سبک ریتمیک است، یعنی beatles rock band !! بازیی که با تمرکز کافی، پرداختن زمان لازم و بدون هیچ فشاری از طرف ناشر در حال ساخت بوده و هرچند صحبت های پسر جرج هریسون گیتاریست گروه مبنی بر این که این بازی "ذهنتان را منفجر میکند" تا حدودی غلو به نظر میرسد میتواند معیار های جدیدی را در این سبک به وجود بیاورد !!
مثل شماره های دیگر در این شماره هم شما میتوانید بازی را در نقش گیتاریست، بیسیست، خواننده و درامر ترجبه کنید که در این شماره این تجربه به همراه اعضای گروه یعنی john, George, Paul, Ringo خواهد بود !!
در بازی تمامی event ها و مکان های برگزاری نمایش ها واقعی بوده و تمامی تجربه های مهم beatles به طور واقعی در اینجا نیز به تصویر کشیده شده است !! مکان هایی که تا این لحظه تایید شده اند عبارتند از:

• Cavern Club
  • The Ed Sullivan Theater
  • Shea Stadium
  • Budokan
  • Abbey Road
  • Rooftop

thevenues.jpg

هنوز لیست نهایی اهنگ ها در بازی اعلام نشده ولی میدانیم که نه تنها شاهد کار های محبوب beatles خواهیم بود، بلکه کار های سولوی محبوب اعضای گروه هم در بازی گنجانده شده است !!
تعدادی از اهنگ ها کا تا این لحضه تایید شده اند:

• I Saw Her Standing There
  • I Want to Hold Your Hand
  • I Feel Fine
  • Day Tripper
  • Taxman
  • I Am The Walrus
  • Back In The U.S.S.R.
  • Octopus’s Garden
  • Here Comes The Sun
  • Get Back
thesongs.jpg

همچنین در پک مخصوص این شماره که شامل 3 گیتار و یک درام میشود اینسترومنت های محبوب هر چهار عضو گروه جای داده شده که در عکس زیر مشاهد میکنید !!

theinstruments.jpg

بازی از نظر گرافیکی نیز در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و چه از نظر جزئیات صورت و مدل کارکتر ها و چه شو ها و مکان های برگزاری یک سروگردن از اخرین کار حریف خود نورسافت یعنی guitar hero Metallica جلو تر است !!!
همچنین طی اعلام هارمونیکس در بازی تعداد زیادی از مصاحبه ها، برنامه ها و عکس های The Beatles نیز گنجانده شده که میتواند طرف داران به دهه 60 بازگرداند !!
در اخر این بازی را نه تنها برای دوست داران این گروه بلکه برای تمامی موسیقی دوستان یک عنوان عالی دانست بازیی که بیش از پیش حسرت guitar hero Metallica را به دلمان میگزارد !!

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,029
نام
آریا
با اینکه به هیچ وجه از سری Rock Band خوشم نمیاد و تموم کردن 100 باره GH III رو به تموم کردن یک بار RB2 ترجیح میدم , ولی این The Beatles : Rock Band یه چیز دیگست ! به بهترین شکل ممکن از حقوق Beatles استفاده کردن و محیطها و کنسرتها رو شبیه سازی کردن.
فقط عجیبه که هنوز While My Guitar Gently Weeps رو اعلام نکردن ! یکی از بهترین آهنگها برای این جور بازیهاست.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
یعنی چه که GH بی شرمی رو به حد کمال رسونده؟... حالا خوبه اولین بازی تو این سبک GH بوده... قبول دارم که دیگه زیادی داره بازی میده و زیاد رو کیفیت کار نمی کنه، ولی دیگه دادن لقب بی شرم بهش یکم خصمانه ـس...
حالا من نمی دونم RB چه گلی به سر ما زده که GH نزده!؟
راستی یه سوال که جاش تو این تاپیک نیست ولی حالا این بار رو جواب بدید:
با گیتار GH میشه RB هم بازی کرد؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,029
نام
آریا
یعنی چه که GH بی شرمی رو به حد کمال رسونده؟... حالا خوبه اولین بازی تو این سبک GH بوده... قبول دارم که دیگه زیادی داره بازی میده و زیاد رو کیفیت کار نمی کنه، ولی دیگه دادن لقب بی شرم بهش یکم خصمانه ـس...
حالا من نمی دونم RB چه گلی به سر ما زده که GH نزده!؟
راستی یه سوال که جاش تو این تاپیک نیست ولی حالا این بار رو جواب بدید:
دیگه باید قبول کرد که Activision به جای کیفیت داره به کمیت میرسه. 90% بچه ها اعتقاد دارن آهنگهایی که توی GH III بود به هیچ وجه توی GH : World Tour تکرار نشد. همین طور از نظر تکنیکی هم پیشرفت خاصی دیده نمیشه و فقط هر سال یه مشت آهنگ میریزن توی بازی و میدن بیرون !
الآن با اینکه خیلی وقت نیست از اومدن Metallica میگذره ولی Smash Hits عرضه شده و تا 40 روز دیگه هم Van Halen میاد و بعدش هم GH5 ! این موضوع نهایت بازاردوستی Activision رو میرسونه !
اولین بازی توی این سبک هم برای GH نبوده. GH این سبک رو به کمال رسوند که البته دو نسخه اول این بازی رو هم Harmonix ساخت که الآن داره روی سری Rock Band کار میکنه.
(البته همه این حرفا رو در حالی زدم که خودم هنوز از GH بیشتر از RB خوشم میاد !)
بله !

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
بعله... !!
همین جا از شما و بقیه ی دوست داران سبک ریتیم که به بازیشون توهین کردم معذرت خواهی میکنم !!

جواب سوالتونم در ضمن مثبت هست !!

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
قبول دارم که دیگه زیادی داره بازی میده و زیاد رو کیفیت کار نمی کنه
...؟!
من فقط گفتم حرفی که دوست عزیز آقا کوروش زدن(بی شرمی) درست نیست.
بعضی ها دوست دارن هر هفته یه GH جدید بازی کنن! (البته در مورد خودم صادق نیست)... باید این نکته هم اضافه کنم که شرکت ها بازی می سازن که پول در بیارن، عاشق چشم و ابروی ما نیستن. بازم میگم منم انتقاد ها به اکتیویژن رو قبول دارم.
در هر صورت منم از اینکه تاپیک رو منحرف کردم معذرت می خواهم!
End the discussion

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
به به
من الان همش تو کف Here Comes The Sun توی راک بندم چطوری گرفتن این طوریش کردن ؟!
این بازی کلا دو تا خواننده داره و از دوتا گیتار کلاسیک هم استفاده میکنه !! نه برقی، و نه درام !! اینا الان هدفشون از گزاشتن کل گروه سر این اهنگ تو این تریلری که نشون دادن -همون عکسه که تو چمنن دارن این اهنگ رو میزنن- چیه ؟؟
راستی به این 9 9 9 توجه کردین در مورد تاریخ عرضه ی بازی که ؟؟ اینا احتمالا میخواستن بگن بیتلز گروه ضد شیطان پرستیه ظاهرا !!:D لول

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
دوستان بازي رو كسي تهيه كرده؟ چطوريه؟ اگر گرفتين و بازي كردين يه توضيحي بدين. من كه فقط تونستم دموي اوليه بازي و طراحي صفحاتشو ببينم كه واقعا فوق العاده و هنري بود.:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,029
نام
آریا
دوستان بازي رو كسي تهيه كرده؟ چطوريه؟ اگر گرفتين و بازي كردين يه توضيحي بدين. من كه فقط تونستم دموي اوليه بازي و طراحي صفحاتشو ببينم كه واقعا فوق العاده و هنري بود.:biggrin1:
به یکی دیگه از دوستان هم گفتم. اگه فن Beatles باشین و با آهنگاش حال کنین , بهترین بازی ممکن رو تجربه خواهید کرد ! به جز یه تعداد آهنگ , بقیه آهنگای بزرگ و معروف Beatles توی بازی هستن. همین طور اکثر جاهای معروف (مثل استادیوم شی) هم توی بازی قرار دارن یا جمله معروف اد سولیوان که Beatles رو به مردم معرفی میکنه اول بعضی آهنگها به گوش میخوره. تعداد زیاد عکس و فیلم جالب هم توی بازی هست و کلآ کیفیت خیلی خوبی داره بازی.
از نظر هنری هم فوق العاده کار شده. بعضی از پس زمینه ها آدم رو مجبور میکنه بازی رو تحسین کنه ! توی بعضی آهنگا (مثل Yellow Submarine) هم شبیه کلیپش قیافه اعضا و پس زمینه تغییر میکنه.
ولی مشکلی که این بازی برای بازیکنای معمولی (یعنی کسی که با Beatles زیاد حال نمیکنه) داره اینه که وسط بازی ممکنه خوابت ببره :D روی hard که راحت میشه همه آهنگا رو 5 ستاره کرد و 90% ـشون رو میشه 100% زد. ولی حتی روی expert هم به جز دو سه تا آهنگ میشه راحت 5 ستاره کرد. کلآ بازی فوق العاده آسون و در عین حال کوتاهیه (40 و خورده ای آهنگ داره که خیلی هاشون کمتر از 3,4 دقیقه هستن و هنوز شروع نشده تموم میشن :D)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,029
نام
آریا
باید حتما با گیتار زد؟
بله , این هم مثل سری GH هست و فقط با وسائل مخصوص خودش میشه زد. (البته اولین بار هم همین Rock Band بود که این قضیه رو مُد کرد :D)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فک کنم این بازی رو هم فقط باید با دَستَک و دم و تشکیلات خودش بازی کرد و نه با دسته. فقط اشکان جان هست که میبینم هر شب ( و روز !! ) مشغول این بازیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر