تیمی کوچک در حال ساخت Mirror Edge 2 است.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
سایت Videogamer با نایب رییس ارشد EA یعنی اقای Patrick Soderlund در E3 صحبتی کرده است و وی در رابطه با ساخت و ادامه یافتن Mirror Edge چنین گفته است:"ساخت Mirror Edge یک حرکت ریسکی و شجاعانه بود. این بازی با اینکه در کل بی نقص نبود، اما ما میخواستیم که بیش از این فروش داشته باشد هر چند که فروش ان از چیزی که خیلی از مردم فکر میکنند بیشتر هم شده است. مطمئنا شما یک Mirror Edge دیگر را خواهید دید، اما زمان ان هنوز معلوم نیست. اکنون یک تیم کوچک در حال ساخت ادامه ای بر Mirror Edge است."

mirrors_edge_logo-500x281.jpg

کسانی که ME را تجربه کردند از مدت زمان کوتاه ان و ضعف ان در زمینه پرداخت داستان ناراحت بودند اما مسئولان EA قول داده اند که عنوانی متحول شده در این دو بخش را بسازند. در هر صورت ME یک حرکت بزرگ برای EA در این نسل به حساب می اید عنوانی که هر چند ضعف هایی داشت اما نکاتی در ان نهفته بود که با استفاده از انها طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرد.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ممنون. بازی جالب بودش شماره یکش. امیدوارم رو این بیشتر کار بشه و یک شماره 2 خوب رو از این بازی بیرون بدن.

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
سلام
بابت خبر ممنون. خدا کنه علاوه بر داستان , رو کمبوهای بازی بیشتر کار کن. تو چند تا از چپترها چنان زجری کشیدم که نپرس..!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سپاسگزارم بابت خبر... خيلی خوشحال کننده بود..

واقعاً يکی از بازی های که واقعاً نو آوری داشت و لذت بخش بود توی اين نسل که بازی کردم اين بازی بود

به به... مرسی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,934
نام
نـــــــویـــــــــد
منم با این بازی شدیدا حال کردم ! 2 بار پشت سر هم تمومش کردم ! واقعا زندگی کردم با این بازی !

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
اگر شماره دومش از اول شخص به سوم شخص تبدیل بشه که عالی میشه , هم حرکات پاکور و بهتر میشه دید هم از شر سردرد در حین بازی خلاص میشیم

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
من که هنوز بعد از کلنجار رفتن زیاد هنوز قانع به بازی کردن قسمت اول نشدم... ممکنه اگه قسمت دوم خوب از آب در بیاد قسمت قبلی رو هم بخرم...
کلاً تریلر زیاد از بازی دیدم و احساس میکنم بازی جالبی باشه ولی متاسفانه به دلیل استفاده ی کم اسلحه در بازی تا حدودی باهاش مشکل دارم...
بابت خبر ممنون

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من که هنوز بعد از کلنجار رفتن زیاد هنوز قانع به بازی کردن قسمت اول نشدم... ممکنه اگه قسمت دوم خوب از آب در بیاد قسمت قبلی رو هم بخرم...
کلاً تریلر زیاد از بازی دیدم و احساس میکنم بازی جالبی باشه ولی متاسفانه به دلیل استفاده ی کم اسلحه در بازی تا حدودی باهاش مشکل دارم...
بابت خبر ممنون

درود...

خوب محمد جان... اصلاً بازيش روی اسلحه تمرکز نداره...

اين بازی بيشتر روی حرکات اکروباتيک و ... تکيه داره..

به نظرم اگه قرار بود که تفنگ داشته باشه ... که خوب ميشد يک بازی action معمولی:biggrin1:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
درود...

خوب محمد جان... اصلاً بازيش روی اسلحه تمرکز نداره...

اين بازی بيشتر روی حرکات اکروباتيک و ... تکيه داره..

به نظرم اگه قرار بود که تفنگ داشته باشه ... که خوب ميشد يک بازی action معمولی:biggrin1:
آره حق با توئه...
البته ناگفته نماند تا حالا بارها و بارها وسوسه به خریدنش شدم ها!
ولی هر سری یه اتفاقی میفته دیگه مثلاً سری قبلی از بین Mirrors Edge,X-Men Origins:Wolverine و Chronicles Of Riddick به علت اکشن و ESRB :biggrin1: بالاتر اون دوتای دیگه رو انتخاب کردم...
سری بعدی که خواستم بازی بخرم حتماً این بازی رو اول لیست میذارم!
راستی میگم من زیاد تو مود این بازی نبودم،دقیقاً سبکش چیه؟:biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
آره حق با توئه...
البته ناگفته نماند تا حالا بارها و بارها وسوسه به خریدنش شدم ها!
ولی هر سری یه اتفاقی میفته دیگه مثلاً سری قبلی از بین Mirrors Edge,X-Men Origins:Wolverine و Chronicles Of Riddick به علت اکشن و ESRB :biggrin1: بالاتر اون دوتای دیگه رو انتخاب کردم...
سری بعدی که خواستم بازی بخرم حتماً این بازی رو اول لیست میذارم!
راستی میگم من زیاد تو مود این بازی نبودم،دقیقاً سبکش چیه؟:biggrin1:

محمد جان... پيشنهاد ميکنم اين بازی رو حتماً بازی کنی... شايد 10 دقيقه اولش سخت به نظر بياد يا جذاب نباشه (اونم فقط برای گرافيک بازی) ... ولی يک سبکيه که بشينی پاش تا تهش ميری...

واقعاً خيلی خيلی جالبه بازيش بخصوص اينکه همچين سبکی تاحالا وجود نداشته... حتماً بگيرش ... من نسخه PS3 رو داشتم...

سبک بازيش هم : Modern First Person Shooter, Action Adventure

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر