معرفی DLCهای Fallout 3

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
falloutbanner.jpg
با توجه به اينکه در حال حاضر Fallout 3 بيش از 5 ميليون نسخه در جهان فروش کرده و تا بحال 3 DLC براي ان ( براي Xbox 360 و PC ) منتشر شده تصميم گرفتم اين 3 DLC را معرفي و در مورد 2 DLC اينده توضاحاتي بدهم :

geck.jpg

The G.E.C.K
(Garden of Eden Creation Kit) اين برنامه ربطي به DLCهاي بازي ندارد بلکه Bethesta با منتشر کردن اين برنامه دست طرفداران بازي را براي ساختن مود براي بازي باز کرد
شما ميتوانيد اين برنامه را از سايت Bethesta Software دانلود کنيد

Destructoid_review__Fallout_3_Operation__Anchorage_DLC.jpg

Operation Anchorage
operation anchorage اولين DLC بازي بود :
داستان بازي قبل از دنياي Fallout هستش و بازيباز رو ميبره به Alaska و جنگ بين امريکا و چين و بازيباز در اين DLC بايد براي امريکا و موفقيت ان چند ماموريت انجام دهد
بعد از اينکه بازي اصلي منتشر شد بسياري از طرفداران بازي از بيتوجهي Bethesta و رعايت نکردن شرکت به اصول اصلي Fallout گله کردند و Bethesta با منتشر کدن اين DLC به نوعي ميخواست دل طرفداران سري را بدست اورد به همين خاطر چندين Item ر از شماره هاي قبلي بازسازي کرده و در اين DLC قرار داد که از ان جمله ميتوان به لباس Brotherhood of Still نسخه دوم و The Gauss Rifle اشاره کرد
برعکس بازي اصلي که Main Colour ان خاکي و قهوه اي بود در OpAn رنگ پسزمينه اصلي ابي است
در اين DLC تعدادي لباس (که بيشتر براي چين هستند) ، اسلحه ،چندين نوع دشمن ، چند ماموريت ، يک منطقه جديد و 4 اچيومنت ( 100 Point ) به بازي اصلي اضافه شده و مدت زمان مورد نياز براي تمام کردن ان حدود 3 ساعت است
اين DLC در 27 ماه January براي X360 و PC عرضه شد

fallout-3-the-pitt-screenshot-autoaxe-500x281.jpg

The Pitt
دومين DLC بازي The Pitt نام دارد :
در حقيقت The Pitt اسم منطقه جديديست که به بازي اضافه ميشود که به نوعي شهر کوچکيست براي Raidenها که به نوعي بازسازي شده شهر Pittsburgh با تم Fallout است
داستان اين نسخه مربوط ميشه به کمک خواستن فردي به اسم Wernher براي پيدا کردن راهي براي بيماري که تمامي افراد اون منطقه رو داره به کشتن ميده شما نيز براي کمک رساني دست بکار ميشيد اما ...
گرافيک بازي در اين DLC و اين منطقه بالاتر از نسخه اصلي ميباشد و به نوعي بافت هاي بازي از حالت تار در امده اند
باز در اين DLC تعداد زيادي لباس (بيشتر درسبک لباس هاي Raidenها) ، اسلحه ( از جمله اره برقي که قويترين Melee Weapon بازيه ) جديد وجود دارد و چندين ماموريت ، 4 اچيومنت ( 100 Point ) و چيزي حدود 5 ساعت GP را به بازي اصلي اضافه ميکند
اين DLC در روز 24 March بر روي Live رفت اما به علت بروز مشکلاتي ( از جمله فريز کردن دستگاه ) به سرعت توسط خود Microsoft برداشته شد
نسخه اصلاح شده اين پک هم 2 April به قيمت 800 MP قرار داده شد

لازم به ذکر است که Bethesta يک DVD در اول May منتشر کرد که اين دو DLC در ان قرار داشت

Fallout-3-Broken-Steel-Screens-Release-Date.jpg

Broken Steel
Broken Steel سومين و صدالبته مهمترين و بهترين DLC منتشر شده براي بازي است
با اين DLC شما ديگر اخر بازي نخواهيد مرد و داستان بازي ادامه پيدا خواهد کرد
ديگر در بازي خبري از اب الوده نخواهد بود ، اکثريت مردم شما را ميشناسند و به عنوان يک قهرمان شما را ستايش ميکنند
جنگ بادشمن هاي جديد ، از بين بردن نيرو هاي هوايي Enslave ها ، بازگشت Three Dog ( گوينده Galaxy News Radio ) ، اضافه شدن 3 ماموريت داستاني و 3 Side Quest ، افزايش تعداد ارقام Level Capهاي بازي از 20 به 30 عدد ، تمام نشدن بازي و تجربه Capital Wasteland با اب پاک ، اضافه شدن چندين نوع Big Gun جديد ،اضافه شدن 6 ساعت Gp و 4 اجیومنت ، مناطق جدید ، وارد شدن روبات اخر بازی به درون بازی ، روایت داستان به شکلی تازه و نکات دیگر اين DLC را بهترين DLC منتشر شده براي Fallout 3 ميکند .
اين DLC در 5 May براي X360 و PC منتشر شد و همان اتفاقاتي که براي The Pitt افتاد اينبار براي نسخه PC بازي افتاد و PC باز ها اين DLC را دو روز ديرتر تجربه کردند

دو DLC زير هنوز منتشر نشده اند به همين دليل اطلاعات زيادي در مورد اين دو وجود ندارد

Point Lookout
Bethesta با منتشر کردن اين DLC ميخواهد Point Lookout State Park را براي بازي شبيه سازي کند اما نه مانند مناطق ديگر بازي بلکه با دليل ( در اين منطقه هيچ بمب اتمي نخورده است) ميخواهد اين منطقه را به صورت طبيعي و واقعي وارد بازي کند
اين مود در ماه June براي X360 و PC منتشر خواهد شد

3083851095_99cd46942f.jpg

Mothership Zeta
ورود بیگانگان به دنیای Fallout
به نظر میرسد این قسمت از 5 DLC جالبترین و تخیلیترین داستان را داشته باشد
Pipboy شخصیت اصلی بازی سیگنال جدید و مشکوکی را ردیای میکند و در همی راستا بازی باز باید با دنبال سیگنال رود
با نزدیک شدن به سیگنال او صفینه سقوط کرده فضایی ها را مشاهده خواهد کرد که جسد Alien مرده در انجا وجود دارد چند دقیقه بعد تصمیم به بازگشت میگیرد اما ...
این DLC در ماه July برای X360 و PC منتشر خواهد شد
مشاهده تصویر Alien

هفته پیش Bethesta اعلام کرد که تمامی این DLC ها برای PS3 هم منتشر خواهد شد اما کمی دیرتر
Operation Anchorage همین ماه عرضه خواهد شد و به ترتیب هر کدام از DLCها با فاصله 1 ماه از DLC قبلی بر روی PSNetwork خواهد رفت

و در Octorber امسال Bethesta پکی را برای 3 نسخه با نام Fallout 3 Game Of The Year مانند Oblivion منتشر خواهد کرد که در ان تمامی 5 DLC به همراه بازی اصلی وجود خواهد داشت

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ممنون سام جان :D
و در Octorber امسال Bethesta پکی را برای 3 نسخه با نام Fallout 3 Game Of The Year مانند Oblivion منتشر خواهد کرد که در ان تمامی 5 DLC به همراه بازی اصلی وجود خواهد داشت
صبر میکنم Fallout 3 Game Of The Year عرضه بشه؛ با کمال میل تهیه ـش کنم!:love:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
خواهش میکنم :biggrin1:
صبر میکنم Fallout 3 Game Of The Year عرضه بشه؛ با کمال میل تهیه ـش کنم!:love:

اره امید بهترین کار همینه ولی اگر کسی میخواست یکدوم از اینارو انتخاب کنه و بره واسه دانلود من خودم Broken Steel رو پیشناهاد میکنم :love:

این DLC ها رو از کجا میشه تهیه کرد ؟

اگر برای X360 میخواهید باید از Xbox Live دانلود کنید
برای 3م توضیح داده شد
برای PC هم میتونید از اکثر شرکت هایی که بازی میارن تهیه کنید به دلیل انکه نسخه های PC دردسر هایی مثل IP و ... ندارد ;)

ممنون سم جالب بود.

خواهش میکنم حمید رضا

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سام عزیزم دستت درد نکنه :D
عالی بود . یکی از بهترین بازی هایی بود که بازی کردم با اینکه از Fallout Original فاصله گرفته بود باز هم یه بازی عالی بود . من 100 ساعت بازی کردم اینو :D .

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
Fallout 3 Operation Anchorage And Pitt Expansion برای Xbox360 عرضه شده که متاسفانه اطلاع چندانی ازش ندارم.

لازم به ذکر است که Bethesta يک DVD در اول May منتشر کرد که اين دو DLC در ان قرار داشت
3755.fo3dlc.jpg
:biggrin1:
تو متن بهش اشاره کردم فریدون
هیچ چیز اضافه ای نداره فقط این دوتا DLC اول ( Operation Anchorage و The Pitt ) رو Bethesta اومده توی یه پک قرار داده و عرضه کرده :smile:

سام عزیزم دستت درد نکنه :D
عالی بود . یکی از بهترین بازی هایی بود که بازی کردم با اینکه از Fallout Original فاصله گرفته بود باز هم یه بازی عالی بود . من 100 ساعت بازی کردم اینو :D .

خواهش میکنم ارش
نمیدونم نسخه های قبلی رو بازی کردی یا نه ولی من خودم قبل از اینکه قبلیارو بازی کنم کلی باهاش حال کردم اما وقتی نسخه های قبلیو بازی کنی میبینی گستردگی تو خون این بازیه و کلا به نوعی از این نسخه زده میشی اما با این حال بازم من باهاش حال میکنم:love:

آخرین ویرایش:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
ایول خیلی وقت بود دنبال یک سری اطلاعات در مورد DLC هاش می گشتم اما حوصله نداشتم برای هر کدوم 15 خط مقاله بخونم !
دستت درد نکنه خیلی مفید بود:love:
منتظر کار های بعدیتم سام;)

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
ایول خیلی وقت بود دنبال یک سری اطلاعات در مورد DLC هاش می گشتم اما حوصله نداشتم برای هر کدوم 15 خط مقاله بخونم !
دستت درد نکنه خیلی مفید بود:love:
منتظر کار های بعدیتم سام;)

اره امیرحسین منم داشتم به همین فکر میکردم که شاید کسی نخواد و وقتش رو هم نداشته باشه بره دنبال 15 خط اطلاعات گفتم بیام مختصر و مفید در مورد همشون بنویسم :biggrin1:

:cool:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
ممنون سام ! عالی بود.
نمیدونم چرا هوس کردم بازی رو ادامه بدم :D

خواهش میکنم اریا :smile:
اره برو بازیو ادامه بده اگرم میخوای صبر کن تا پک Broken Steel بیاد که دیگه بازی تموم نشه بقیه معموریتاشم بری :cool:

ممنون سام جان ...
عالی بود !

خواهش میکنم مسعود :smile:
در مورد تو هم پیغام بالا صدق میکنه :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر