مباحث مربوط به FIFA 09: Ultimate Team

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام خدمت همه دوستان عزیز. این تاپیک رو به جهت Pack جدیدی که برای بازی FIFA اومده می زنم. هدف از زدن این تاپیک این است که ما با کمک هم محلی رو به وجود بیاریم تا در صورت خرید یا فروش بازیکن، مربی، استادیوم و ..... بتوانیم نسبت به آن اقدام کنیم.

اول از همه یک توضیح کوتاه برای دوستانی که هنوز نمی دونند این Pack چی هستش

این Pack در واقع برای خودش یک دنیا هستش. می گید چطوری پس گوش کنید. شما در این Pack قادر هستید ابتدا برای خود یک تیم با نام مورد علاقه خود درست کنید. پس از وارد شدن در داخل بازی شما یک بازیکن با هر نام و شکل و قیافه ای که دوست دارید و در هر پستی میسازید. سپس وارد بازی میشوید. شما در ابتدا دارای بازیکن های آماتوری هستید و پس از پایان هر بازی یک سری Coin دریافت می کنید که به کمک آن می توانید Packهای برنزی به قیمت 500 Coin و نقره ای 2500 Coin و طلایی 5000 Coin خریداری کنید که در هر بسته بازیکن، استادیوم، مربی، طرح تیم، لباس تیم، Pack رایگان و ..... را به شما می دهد. حتی شما در بازی از یک سری قدرت اضافه هم می تونید استفاده کنید مثلا در صورت خطا کارت دریافت نکنید، قدرت بازیکن های حریف رو کم کنید و ....... . نکته اصلی که داشت یادم میرفت این هست که شما بازیکن ها رو برای همیشه نمی تونید در اختیار داشته باشید مگر اینکه کارت مربوط به تمدید قرارداد رو داشته باشید. می بینید همه چی واقعی هستش پس بشتابید تا با این دنیای بزرگ هر چه زودتر آشنا شوید و تنها با مبلغ 800 پوینت که چیزی نزدیک به 10 دلار میشه که البته اگه ما خودمون MP رو از ایران تهیه کنیم نزدیک 12 هزار تومان در میاد که به نظر من ارزش این بازی بیش از 2-3 تا بازی کپی که می خواین بخرین هستش. خوب امیدوارم که تا حدودی با این دنیای عظیم آشنا کرده باشمتون.

هدف اصلی تاپیک

همونطور که در پارگراف اول هم اشاره کردم در اینجا می تونیم بازیکن ها و مربی ها و هر چیزه دیگه ای که می خواید رو با هم مبادله کنیم. به عنوان مثال اگه بازیکنی دارید که می خواهید آن را بفروشید به همراه Coin پیشنهادی خودتون اینجا مطرح کنید. اگر نیازمند یک مربی درجه یک هستید این جا اعلام کنید تا در صورت وجود با هم به تبادل و Trade بپردازیم.

قسمت ویژه

یک هدف دیگه ای که این تاپیک دنبال می کنه این هست که دوستان بیان و اسم تیم خودشون رو بگن و هدف از این نام گذاری رو رو هم نام ببرند البته در صورت علاقه می تونند این کار رو انجام دهند.

• Like
Reactions: Meysam

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
در حال حاضر تا اونجایی که من میدونم 5 نفر این DLC رو بازی میکنن
Mahdi MForce
Hesamsnake
FolkroricBorhan
XxI SUNBOY IxX
Mahdiii
اگه کسی دیگه ای هم داره اینجا اعلام کنه هر سوالی هم هست همینجا مطرح کنید حتما با کمک دوستان جواب داده میشه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
تاپیک جالبی هست و واقعا نیاز هم بود ...

البته مبادله صوتی بهتر هست ولی برای کسایی که voice ندارند بد نیست ...

من جزء تیم های برتر ایران هستم :D

مشخصات تیم خودم :

name : LiverPool Fc
stars : &&&&&
Formation : 5312

البته در مورد سیستم باید تضیح داده بشه :

با توجه به دفاع های ضعیف و کند مجبورم 3 دفاع مرکزی داشته باشم و از این جهت که 3 دفاع بسیار ضعیف است سیستم را اینگونه طراحی کردم.

بازیکنان مهم و ستاره :

forlan 99
totti 93
given 88
martins : 83
nekounam : 78
Amir Stokes : 80
و ...

درمورد بازیکنان:

نکونام را تازه خریدم و دارم با مربی بدنساز قوی تر می کنم و در مورد Stokes هم باید بگم این بازیکن 55 را خودم قوی کردم و این بازیکن سرمایه باشگاه حساب می شه و در مورد ستاره بی چون و چرای تیم forlan هم باید بگم که این بازیکن ابتدا متوسط بود ولی اینقدر سرمایه گذاری روی این بازیکن کردم و الانم با overall بالا که 99 هست تیم را به پیروزی می رساند ...:D

استادیوم : آنفیلد
پرچم : لیورپول
لباس 1 و 2 : لیورپول
لیگ: انگلستان
تعداد جام های کسب شده: 10
مربی: آرسن ونگر ( 5312 )
مربی بدنساز : بهترین مربی بدنساز بازی با overall 99

بازیکنان در حال فروش:

رونالدینیو 93
نستا 88
و ...

در هر صورت برای آشنایی بچه ها با این DLC اطلاعات جالبی بود .
البته تا 23 خرداد نخواهم بود و خوب وقت دارید روی تیم هاتون کار کنید.

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
با تشکر از همه دوستان کی در این تاپیک شرکت می کنند. بله من هم تو Live فقط همین دوستان رو دیدم مهدی جان:biggrin1: خوشحال میشیم که بقیه دوستان هم به جمع ما بپیوندند.
دوستان یک نکته دیگه اینقدر قابلیت داره یادم رفت اینو بگم:biggrin1: شما در بازی می تونید بازیکنان خودتون رو تمرین بدین و حتی دربازبان خودتون رو تمرین بدین و جالب تر از همه این که می تونید با تیم خودتون به صورت کلی صحبت کنید و روحیه آن ها افزایش دهید و همچنین Overall آنها رو و همه این ها تنها با همین کارت ها برنزی و نقره ای و طلایی کوچک امکان پذیر است:biggrin1: پس بشتابید.

پ.ن: راستی دوستان من نه از مایکروسافت پول می گیرم و نه از EA:biggrin1: فقط می خوام همه اوقات خوبی رو در کنار هم سپری کنیم.
موفق باشید

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
البته باید مزیت های بازی هم گفته می شد:

1. سیستم trade آنلاین به صورت روز و حتی ثانیه ای ...

2. قابلیت پرورش ، تربیت و تکامل بازیکن و تیم ساختن ...

3. قابلیت هماهنگ کردن تیم خود و دقیق شدن تیم در تاکتیک هایی مثل آفساید گیری ...

4. وجود چندین بازیکن ایرانی از جمله : هاشمیان ، نکونام ، مهدویکیا و ...

5. اضافه شدن چندین حرکت بعد از گل ، صحنه های اعتراض به داوری و ورزشگاه جدید

6. وجود داشتن تورنمنت آفلاین و آنلاین ...

و...

اين DLC چند گیگه؟؟
یادم نیست ولی فکر کنم 1 گیگ بود ...

ویرایش: 1.7 گیگ بود.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اين DLC چند گیگه؟؟
نه 1 گیگ نیستش حدود 1.7 گیگ بودش

ویرایش: ممنون امیر جان بازم چیزی به ذهنتون رسید بگید بالاخره از قلم من هم یک سری چز میافته ممنون. راستی امیر یک سوال عکس نکونام، هاشمیان، شجاعی و .... واقعی هست؟ یعنی عکس دارن؟

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
بله . بازیکنانه اروپایی مقیم ایران ، همه هستند با عکس واقعی ...

البته باید بگم که این کار ، خیلی خاص نیست چون مثلا اوساسونا جزء تیم های عضو لیگ های برتر اروپایی است و پیدا کردن عکس بازیکنش مثل آب خوردن هست.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بله . بازیکنانه اروپایی مقیم ایران ، همه هستند با عکس واقعی ...

البته باید بگم که این کار ، خیلی خاص نیست چون مثلا اوساسونا جزء تیم های عضو لیگ های برتر اروپایی است و پیدا کردن عکس بازیکنش مثل آب خوردن هست.
مرسی ممنون. اون قضیه که میدونم می تونند عکس رو پیدا کنند. من این حرف رو به علت یک سری مسائل زدم که گفتم شاید به خاطر اون نزارن. در کل ممنون که جواب دادی.
راستی کسی شجاعی رو داشته باشه من خریدارم

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
متاسفانه شجاعی رو قاطی باقالی ها :biggrin1:حساب کردند و کارتش موجود نیست
یه چند تا عکس از محیط بازی میزارم در ضمن نسخه trial رو هم میتونید دانلود و بازی کنید

http://www.unigamesity.com/wp-content/uploads//2009/02/fifa-09-ultimate-team.jpg
http://www.neonpunch.com/wp-content/uploads/2009/02/fifa.jpg
http://img.brothersoft.com/screensh..._ultimate_team_trailer-216489-1236172880.jpeg
http://www.virtualsportsnetwork.com/wp-content/gallery/fifa-09-ultimate-team/fifa09-6.jpg
http://i39.tinypic.com/2eal8u8.jpg

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بازیکنای ایرانی نکونام و اندرانیک و مهدوی کیا و هاشمیان و شاپورزاده فقط هستن نامردا شجاعی رو نذاشتن:smile:
الان من اندارنیک رو دارم.;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مهدی و حسام ممنون دستتون درد نکنه. من دو تا چیز دیگه هم خریدارم:biggrin1: 1- استادیوم نیوکمپ 2-مربی درجه یک

پ.ن:آخه از غریبه نمی خوام بگیرم یک دفعه رفتم 2000 تا Coin زبون بسته رو برای ونگر(مربی) به یارو پیشنهاد دادم 1هفته هم صبر کردم ولی نه خبری از Coin شد و نه از ونگر:biggrin1: خلاصه دیدم جا تره و بچه نیست.:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
مهدی و حسام ممنون دستتون درد نکنه. من دو تا چیز دیگه هم خریدارم:biggrin1: 1- استادیوم نیوکمپ 2-مربی درجه یک

پ.ن:آخه از غریبه نمی خوام بگیرم یک دفعه رفتم 2000 تا Coin زبون بسته رو برای ونگر(مربی) به یارو پیشنهاد دادم 1هفته هم صبر کردم ولی نه خبری از Coin شد و نه از ونگر:biggrin1: خلاصه دیدم جا تره و بچه نیست.:biggrin1:

offer فقط در مورد دوستان توصیه می شه ولی برای دیگران بهتر است در مناقصه و یا نقدی شرکت کنید ...

مناقصه بسیار به صرفه است ولی پیدا کردنش کمی سخت هستش ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آره امیر جان ممنون. در کل امروز صاحب دو تا مربی درجه یک شدم که شب میام بهتون معرفیش می کنم.

خوب دوستان بازهم چند تا قابلیتی که یادم رفته بود بگم. شما امکان خریداری بازیکن با MP رو هم دارید که به ترتیب با 20 و 40 و 80 تا MP می تونید کارت های برنز، نقره ای و طلایی رو بخرید. قابلیت دیگه ای که در بازی وجود داره Collections نام داره که شما در اونجا می تونید عکس بازیکن هاتون به همراه جام هایی که کسب کردید و انواع توپ و کفش و استادیوم و هزار تا چیز دیگه رو نگه داری کنید. البته در اول این ها همه خالی هستش و شما به مرور زمان در صورت تمایل می تونید کارت ها رو بفرستید تو اونجا و یا برای فروش بزارید که البته با فرستادن به Collections شما مقداری Coin هم به دست میارید. بازم چیزی یادم اومد میام می گم:biggrin1:

پ.ن: امروز یک نامرد رو دیدم ورزشگاه نیو کمپ رو داشتش ولی Buy Now اون 10,200 تا بودش نامرد. خیلی عصبانی شدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر