همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
يه سوال داشتم ...
همگي از هك شدن پي اس پي خوشحال شديم ولي فقط برد با اونايي بود كه همون روزاي اول هك شدن خريدن ! الان 3000 شده سيصد تومن و 2000 هم انطور كه شنيدم حدود 260 تومن كه احتمالا به دليل تعطيلات تابستاني بالاتر هم خواهد رفت !
حالا اين هك شدن واقعا چه نفعي واسه ما داشت ؟ همون موقع قبل از هك شدن پي اس پي 2000 هك شده 290 بود قيمتش ...كه تازه اين دردسر هاي هك جديد رو نداشت .
و ايا اين درسته سه هزار 170 تومني قبل هك يه رشد عجيب و غريب داشته باشه ؟ يعني بازار چنين حكم مي كنه ؟!

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
والله نمیدونم.باور کنید کاملا گیج شدم.من الان میخوام برا تابستون یه کنسول بخرم ولی نمدونم چی بگیرم.
نکته جالب اینه الان پی اس پی از XBox360 Arcade jasper گرون تره.

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
داش ساسان اينم ميپره ؟؟؟؟

دوست عزيز اين كارارو كردين : برگردوندن دستگاه به حالت defult و فرمت كردن مموري ؟

اگه انجام ندادين , حتما اين كار رو بكنيد , چون بدجوري تاثير داره ....

البته من بعضي وقتا كه chicken ميپره فقط دستگاهم رو به defult بر ميگردونم و چيكن بعد از يكي دوبار هنگ كردن اجرا ميشه.....

يه چيزه ديگه : وقتي ميري تو قسمت عكس هاي psp و بازش ميكني و فولدر چيكن رو ميبيني , وقتي

فولدر رو باز كردي يدونه بيا پايين , اگه نشد دفه بعد 2تا بيا پايين .....

اينم يه لينكه آموزشيه واسه Hen كه آقا ساسان گزاشته بودن آموزش hen , دقيق بخونش ......

من در حدي كه ميدونستم كمك كردم , ايشالله كارت راه بيفته...........
ممنون هک شد

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
من زیاد در رابطه با هک و اینجور چیزا اطلاعات ندارم یه سوال داشتم. یعنی الان تم های CTF رو هم میشه روی PSP3000نصب کرد؟
ممنون میشم جوابم رو بدید

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
ممنون هک شد

خواهش ميكنم .

نکته جالب اینه الان پی اس پی از XBox360 Arcade jasper گرون تره.

به نظر من هم خيلي خيلي جالبه , تازه اگه بدونه حافظه و دسته اضافي بگيريم حدوده 100 تومن فرقشونه!!!!!!

ربطي به تاپيك نداره , ولي الان عقلاني ترين خريد تو كنسولا (به نظر من), XBox360 هستش.

البته من فكر نميكنم هيچ كنسولي , تاكيد ميكنم , هيچ كنسولي به جذابيت P s P برسه....

من زیاد در رابطه با هک و اینجور چیزا اطلاعات ندارم یه سوال داشتم. یعنی الان تم های CTF رو هم میشه روی PSP3000نصب کرد؟
ممنون میشم جوابم رو بدید

تا اونجايي كه من اطلاع دارم بله ميشه .

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوستان به هیج وجه تم روی 3000 فلش نکنید ، اگر برک شد اونوقت سطل آشغالتون خواهان PSP مبارک میشه ها ، حالا ما گفتیم !!

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
يعني بازار چنين حكم مي كنه ؟!

یه چیزی بگم خیالت تخت باشه
اینجا همه به فکر منفعت خودشون هستن
زمانی که psp کپی خور تو بازار پیدا نمی شد با وجود اینکه دلال های تو بازار که به بهترین شکل مشتری رو تیغ میزدن.. حتی کاربر های تو BC هم در حال فروختن psp هاشون با قیمت های زیبا بودند
ببخشید از اف تاپیک

mahdarshab

کاربر سایت
Jun 1, 2008
44
نام
MAH
یه چیزی بگم خیالت تخت باشه
اینجا همه به فکر منفعت خودشون هستن
زمانی که psp کپی خور تو بازار پیدا نمی شد با وجود اینکه دلال های تو بازار که به بهترین شکل مشتری رو تیغ میزدن.. حتی کاربر های تو BC هم در حال فروختن psp هاشون با قیمت های زیبا بودند
ببخشید از اف تاپیک
ببخشیدا ! اگه این عزیزان یکم خدا پیغمبر سرشون میشد.....
مشکل اینجاست.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام....من قبلا فیرم ویرم رو به 5.5 اپگرید کردم...راهی هست که داونگرید کنم.؟؟؟من چجوری کپی خورش کنم؟؟؟؟؟؟؟
نه فعلا راهی برای 5.50 نیست ، ولی تو 5.50 باگ پیدا کردن که احتمال هک توش هست
باید صبر کنی...

marcus_finiux

کاربر سایت
Dec 22, 2008
16
نام
فرهاد
سلام به همه.
من پی اس پی 3000 دارم.
یعنی همون روز های اول گرفتم 180.000 از توپخونه .
ولی 5 روز دنبالش بودم تا پیدا کردم.
الانم خیلی خوشحالم که کپی خور شده.به همه 3000 دار ها هم تبریک.

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
گفته شده PSPGEN تا چند روز دیگه یه سورپرایز بزرگ داره
احتمالات:
یک unbreaker برای همه psp ها
فلش کردن مین های جدید برای نصب cfw برای همیشه
cfwe اتوماتیک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر