FEAR 2 : Project Origin

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
سلام منم امروز بازیو شروع کردم
واقعا SLOWMOTiOn بی نظیره
چپتر 03 هستم چند تا چپتره؟
بعدش محیطاش تا اخر همش مثله بیمارستانه؟ گیج میخوره ادم بعضی اوقات!!
اکثرا هم تاریکه؟!
بازی طولانی است;)
فکر کنم 7 interval باشه. به loading های بازی هم که می نویسه compelete هم توجه نکن چون فکر کنم یه 400 یا 500 بخشی باشد بازی:biggrin1:
محیط های بازی هم اصلا متنوع نیستند یا توی بیمارستان یا در مدرسه یا در یک ستختمان عظیم یا خیابانهای شهر که میتوان گفت بطور کلی محیط ها خیلی بی روح و خشک و کم تنوع هستند.

پ.ن: برو توی options و brightness را ببر بالا. چون من نصف بازی را روی کم رفتم و حتی با چراغ قوه هم نمیشد چیزی دید. ولی کلا در اکثر بازی به چراغ قوه احتیاج شدید داری.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
پ.ن: برو توی options و brightness را ببر بالا. چون من نصف بازی را روی کم رفتم و حتی با چراغ قوه هم نمیشد چیزی دید. ولی کلا در اکثر بازی به چراغ قوه احتیاج شدید داری.
مشکل از تلویزیون شماست فکر کنم چون من همیچین مشکلی نداشتم.;)

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
تا Level 06 که الان رسیدم زیاد بدرد بخور نبوده چون
تنوع دشمن تقریبا فاجعه!!!
تنوع محیط فاجعه تر!
گرافیک خوب
شوتینگم نکته + بازیه به نظرم تنها دلیلیه که بازیو ادامه میدم
ترسی تو بازی وجود نداره
فقط به طور مسخره همش سعی شده محیط ها تاریک باشه .......
تنوع تفنگام خوبه....
( :biggrin1: )

baba

کاربر سایت
Sep 22, 2006
128
سلام من در مرحله دوم بازی فیر گیر کردم اون قسمتی که زنه در اتاق رو بسته من هر کاری میکنم در باز نمیشه اگه میشه کمکم کنید

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام من در مرحله دوم بازی فیر گیر کردم اون قسمتی که زنه در اتاق رو بسته من هر کاری میکنم در باز نمیشه اگه میشه کمکم کنید

والا تا جای که من میدونم کلا این بازی درصدی گیر کردن توش وجود نداره
ولی تو چپتر 02 اون جای که میری تو اون محفظه اگر صبر کنی محفظه خود به خود از پشتت (یعنی در حالی که نگاهت به زنه هست) باز میشه!

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
اصلا این بای کلا مشکل داره!چون روی PC دوستم(شاید مشکل از pcیه!!)یک تیکه که باید اسانسور باز باشه بسته میشد بعد 50 بار باز شد فکر کنم اون دوستی(یوزرش رو یادم رفت!!)که بازی رو گیر کرده روی pc بازی میکنه درسته؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
من این بازی رو چند روز پیش خریدم و باید بگم از نظر گرافیک ضعیفه . اصلا انتظار نداشتم!!!
البته شاید از نظر بعضیا گرافیک خوبی داشته باشه اما اگر به موها و و خون افرادی که مهاجم هستند و پاشیده میشه روی تلوزیون و ... توجه کنن می بینن که در مقابل بازی مثل vegas کم گرافیک تره.
اینو بگم شاید بازی ها پر گرافیک وقتی میاد تو اکسباکس گرافیکش کمتر می شه ...شاید!!!!!! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر