روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
من هم رو intemediate گذاشتم چون بنظرم expanded تصوير رو خراب ميكرد ولي در كل فكر كنم بستگي به مانيتور و تنظيماتش داره.

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
اینم از reference های مختلف
Standard
4py3s03.jpg

Intermediate
4m8meiw.jpg

Expanded
61xk0gm.jpg

به نظرتون فرق میکنه با هم ؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
اگه خوب به اون ماشين نگاه كني متوجه فرق ميشيد ولي همونطور كه گفتيد بيشتر تفاوت در اين وضعيتها مربوط به شدت نور و سايه ها ميشه

half_life2.5

کاربر سایت
Jul 6, 2006
144
نام
امير حسين
خوب بچه ها.من اون عکسا رو که از مانیتور گرفته بودند رو دیدم.ولی واقعا کیفیت اصلیش معلوم نبود.چون بام وبایل بود.اگر کسی با مانیتور بازی میکنه عکس بگیره و بذاره اینجا یا یه تاپیک درست کینم برای بازیهای اجرایی روی مانیتور.یعنی تو اون تاپیک فقط از بازی رو که روی مانیتور با 360 می کنیم عکس میگیریم.یکی عکس بگیره بده همه ببینیم کیفیتش چجوریه...

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
خوب بچه ها.من اون عکسا رو که از مانیتور گرفته بودند رو دیدم.ولی واقعا کیفیت اصلیش معلوم نبود.چون بام وبایل بود.اگر کسی با مانیتور بازی میکنه عکس بگیره و بذاره اینجا یا یه تاپیک درست کینم برای بازیهای اجرایی روی مانیتور.یعنی تو اون تاپیک فقط از بازی رو که روی مانیتور با 360 می کنیم عکس میگیریم.یکی عکس بگیره بده همه ببینیم کیفیتش چجوریه...

عزیزم من این عکسا رو از مانیتور ال سی دی خودم با دوربین دیجیتال گرفتم ولی برای گزاشتن تو سایت کیفیتو اوردم پایین اگه میخوایین کیفیت بالا بزارم و هر عکس حدود 1.5 MB میشه و صفحه خیلی سنگین.

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
با سلام
آقا من دیشب مانیتور Samsung 940BW رو خریدم 275/000 تومان
خیلی کیفیت خوبی داره ، البته من روی Expanded گذاشتم ولی رزولوشن خوبی نتونستم براش پیدا کنم ، یه مقداری سایه میندازه ، نمی دونم چرا ؟
دوستانی که 940BW دارین لطفا Config مانیتورتون رو بیاید بگید : از قبیل : Brightness - Contrast ....

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
با سلام
آقا من دیشب مانیتور Samsung 940BW رو خریدم 275/000 تومان
خیلی کیفیت خوبی داره ، البته من روی Expanded گذاشتم ولی رزولوشن خوبی نتونستم براش پیدا کنم ، یه مقداری سایه میندازه ، نمی دونم چرا ؟
دوستانی که 940BW دارین لطفا Config مانیتورتون رو بیاید بگید : از قبیل : Brightness - Contrast ....

سایه به خاطر کابل real هست.اگه ماله ms باشه درست میشه.ولی اونجوریکه بچهها میگن سایهها زیاد محسوس نیست. یه کم تو گیرز بیشتر معلومه

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
سوالی داشتم از دوستانی که مانیتور 940BW دارن
من این مانیتور رو با کابل VGA مایکروسافت وصل کردم ( البته نمی دونم کابل اصله یا نه )
مشکلی که هست اینه که تو محیط داشبورد تصویر ماته و شفاف نیست به قول معروف Washed-Out میشه ولی توی بازی که میری خیلی بهتر میشه ، به نظرتون مشکل از چیه ؟
البته اینم بگم که آپدیت Spring هم انجام دادم و روی Expanded گذاشتم
از تنظیمات مانیتور ممکنه باشه ؟
از MagicBright و این چیزا میشه کمک گرفت ؟

The300isFalse

کاربر سایت
May 15, 2007
60
نام
مصطفی
سوالی داشتم از دوستانی که مانیتور 940BW دارن
من این مانیتور رو با کابل VGA مایکروسافت وصل کردم ( البته نمی دونم کابل اصله یا نه )
مشکلی که هست اینه که تو محیط داشبورد تصویر ماته و شفاف نیست به قول معروف Washed-Out میشه ولی توی بازی که میری خیلی بهتر میشه ، به نظرتون مشکل از چیه ؟
البته اینم بگم که آپدیت Spring هم انجام دادم و روی Expanded گذاشتم
از تنظیمات مانیتور ممکنه باشه ؟
از MagicBright و این چیزا میشه کمک گرفت ؟

آقا اینجا هم هستی که :

من هم 940bw دارم.
Refrence level روی Expanded
Screen Resoulation روی 768*1360

در ضمن اگر Magic Bright رو روی Game بگذاری هم نور صفحه زیاد میشه و هم شفافیت ، توی بازی هم کیفیت و شفافیت خیلی بالا میره.
همین کاری که Ps3 روی کنسولش پیشفرض گذاشته. شما اگه بازیهای PS3 رو با 360 مقایسه کنی میبینی که بازیهای ps3 نسبت به 360 فقط نور زیادتری داره. (بازیهای مشابه)
البته تو PS3 خیلی بیشتر از نور تنظیمات مانیتور 940bw هست.

راستی من مانیتور رو 280 خریدم. واقعا برد کردم. الان هم خیلی راضیم. اونهم با response 4 ms

این رو هم بگم که کابل vga من از نوع real (اصل ماکروسافت نیست) یکم توی جازدنش پشت کنسول مشکل داشتم.یعنی برای کنسول کوچیک. یا رنگش عوش میشد یا تصویر تار میشد. بالاخره یکجا ثابتش کردم و با یکمی کاغذ نگه داشتم تا حالا هم که مشکلی ندارم. تصویر خیلی عالی هست.

شما هم تنظیماتت رو مثل من قرار بده ببین چی مشه، شاید مشکلت حل شد.

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
با سلام
اساتید من یه سوال دارم ازتون
همانطور که قبلا گفتم یه کابل VGA به اصطلاح اصل مایکروسافت خریدم ، حالا نمی دونم اصل هستش یا نه ، رنگش طوسیه و نوکه فیشاش هم طلاییه ولی با اون عکسی که تو سایت مایکرو هستش فرق داره ، ولی نمی دونم چجوریه که پکش خیلی خفن بود و اصلا نمیشه تشخیص داد.
دوستان کسی تا حالا از این کابلا گرفته ؟
جریان این کابلا چی هستش ؟ بعضی ها میگن تحت لیسانس مایکرو هستش ، بعضی ها میگن همون کابل Real هستش تو پک مایکرو
حالا اگه همون Real هم باشه از نظر کیفیت با اصل مایکرو چقدر فرق داره ؟
البته بگم که اصلا سایه نداره فقط یه مقداری تصویر تو داشبورد سفید نمایش داده میشه ، کلا Brightness زیادی داره
مانیتورم هم Samsung 940BW هستش
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر