راهنمایی در بازی TOMB RAIDER:UNDERWORLD

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
بچه ها مشكلم حل شد
-------------------------------

فقط ميخواستم بدونم بعد از اونجايي كه آماندا كمكش ميكنه تا شمشير رو از سنگ در بياره و شمشير و درمياره و ميگه خداحافظ مادر و ميره بازي تموم ميشه ؟ نوشته هاي آخر بازي مياد ولي بعد بازي لز اول شروع ميشه ولي كارهايي كه قبلا انجام داده بودم سر جاشه " مثلا اگه دري باز كردم در باز مونده و من ميتونم به راهم ادامه بدم !!!
فك كنم تموم شد ديگه " نه ؟

آخرین ویرایش:

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
بچه ها مشكلم حل شد
-------------------------------

فقط ميخواستم بدونم بعد از اونجايي كه آماندا كمكش ميكنه تا شمشير رو از سنگ در بياره و شمشير و درمياره و ميگه خداحافظ مادر و ميره بازي تموم ميشه ؟ نوشته هاي آخر بازي مياد ولي بعد بازي لز اول شروع ميشه ولي كارهايي كه قبلا انجام داده بودم سر جاشه " مثلا اگه دري باز كردم در باز مونده و من ميتونم به راهم ادامه بدم !!!
فك كنم تموم شد ديگه " نه ؟
تموم شد دیگه!دلت نمیاد ازش دست برداری نه؟

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
خوب من چه طوري اين تيكه رو با موتور رد كنم هر چي سعي مي كنم بپرم مي افتم تو چاله

يا حق
خوب از اولین مانع که به راحتی میتونی بگذری!اما از دومی که بخوای بگذری باید یکاری کنی تیکه چوب ها بیان بالا و بتونی با استفاده از اونا راهتو ادمه بدی(یعنی درست مثل چاله اول میشن!)
واسه این کار وقتی از روی چاله اول پریدی از روی موتور پیاده شو و به اطرافت نیگاه کن تا راه رو پیدا کنی اونقدر سرراست هست که راحت ردش کنی فقط بگم اگه چوبا بالا اومدن فقط واسه ی رد شدن و پریدن یکم باید شانس بیاری!

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
بچه ها من توی مراحل بازی های سری tomb raider معمولآ معماها رو خیلی راحت حل میکنم و تا حالا هیچ جایی کمک نگرفتم! اما توی این underworld توی اون کشتی دشمن همون اوایل بازی گیر کردم!!! وقتی کشتی آتیش میگیره 1جایی هست که کشتی کلآ میچرخه! حالا من نه جلو میتونم برم نه عقب! جلو دیواره و عقب هم وقتی کشتی برگشت راهرو برعکس شده و اگر برم بپرم میمیرم! حالا یکی بیاد لطفآ مارو راهنمایی کنه!

mani_lone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
2
دوستان من تو اون قسمتی گیر افتادم که باید زنجیرها رو بگیره و بره جلو، تقریبا آخرای بازیه
این زنجیر آخریه به جهت مخالف حرکت میکنه و من نمی تونم برم اون طرف .
shift رو هم می گیرم اما فایده ای نداره لطفا یکی بگه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام.

ببخشید من یه جاتوی بازی گیر کردم...
مرحله ی تایلند ، بعد از اونجایی که پل رو میچرخونیم و در باز میشه، اونجا که یه قلاب روی دیوار هست و یه در هم زیر آب...
میخواستم ببینم چطوری باید ردش کرد؟
اینم عکسش:http://www.virl.com/image_view.php
ممنون.:smile:

mani_lone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
2
عکسی که گذاشتی باز نشد اما اگه درست فکر کنم اونجائی که میگی باید بوسیلهء اون حلقه که رو دیواره بپری اون طرف و اونجا یک اهرم هست یا اینکه لبهء دیوار و باید بگیری(دقیق یادم نیست) بعد اون دری که زیره آبه باز میشه و می تونی رد بشی

djdado200200

کاربر سایت
Sep 16, 2009
8
سلام دوستان.
من توی مرحله مکزیک وارد زیر زمین ها شدم و بعد از اینکه وارد قلبه مجسمه چکش بدست شدم مچبند رو بدست آوردم و دوباره برگشتم بالا .
حالا باید چیکار کنم ؟؟/ وقتی کاملا برمی گردم اونجا در قسمت شروع یه دسته هست که باید پایین کشیده بشه ولی ظاهرا از این دو تا دایناسور کوچولو که کنارشه یکیشون سرش نیست . هر چه گشتم پیدا نشد . کمک کنید که دو روزه توش گیرم .

ممنون

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام دوستان.
من توی مرحله مکزیک وارد زیر زمین ها شدم و بعد از اینکه وارد قلبه مجسمه چکش بدست شدم مچبند رو بدست آوردم و دوباره برگشتم بالا .
حالا باید چیکار کنم ؟؟/ وقتی کاملا برمی گردم اونجا در قسمت شروع یه دسته هست که باید پایین کشیده بشه ولی ظاهرا از این دو تا دایناسور کوچولو که کنارشه یکیشون سرش نیست . هر چه گشتم پیدا نشد . کمک کنید که دو روزه توش گیرم .

ممنون

اول برو پایین و یه سکویی رو ا.نقدر هل بده تا بره توی یه گودال مانندی گیر کنه بعد مطمئن باش موقعیت چکش جوری هست که بتونی ازش واسه پریدن روی سکوها استفاده کنی...حالا برگرد جایی که دستبند رو برداشتی یجوری خودتو روی چکش برسون تا بتونی بپری بالای همون سکویی که جابجاش کردی

djdado200200

کاربر سایت
Sep 16, 2009
8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر