عرضه نسخه Open Beta از PlayStation Home در 11 دسامبر

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
6xvi34.jpg

صبح امروز SCE عرضه نسخه Open Beta از PlayStation Home را برای 11 دسامبر (فردا) تایید کرد.

این نسخه در تمامی مناطق PSN عرضه می‌شود و کاربران می‌توانند از امکانات اولیه PlayStation Home به صورت رایگان استفاده کنند.

شایان ذکر است که نسخه تکمیلی PlayStation Home نیز تا پایان سال جاری عرضه می‌شود.

منبع

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اقا من این نسخه بتا رو دانلود کردم...تو محیط هایی که گذشته میگردم ولی نمیدونم...باید دونبال دوست بگردم..و با اینو اون چت کنم....یا هدف خاصی رو باید دنبال کنم؟؟؟؟
یه توضیحاتی بدین ممنون میشم...چون یجورایی علامت سواله همه چی برام!!!!:confused::confused:
مفید ترین قسمتش سالن بولینگش بود....!!!
بعضی ها همیجوری یه گوشه نشستن..معلوم نیست دارن چی کار میکنن انگاری خوابشون برده!!:p

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
ايول ، ما که اينهمه دعوت نامه نگرفتيم ، نامردی بود ما نداشته باشيم ، فردا قرارمون تو Home :biggrin1:
مرسی از خبر

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اقا من این نسخه بتا رو دانلود کردم...تو محیط هایی که گذشته میگردم ولی نمیدونم...باید دونبال دوست بگردم..و با اینو اون چت کنم....یا هدف خاصی رو باید دنبال کنم؟؟؟؟
یه توضیحاتی بدین ممنون میشم...چون یجورایی علامت سواله همه چی برام!!!!:confused::confused:
مفید ترین قسمتش سالن بولینگش بود....!!!
بعضی ها همیجوری یه گوشه نشستن..معلوم نیست دارن چی کار میکنن انگاری خوابشون برده!!:p

Home قراره تبدیل به یک Community بزرگ برای دارندگان PS3 تبدیل بشه... و فعلا امکاناتش محدود هست
به مرور زمان پیشرفت میکنه و امکانات بیشتری بهش اضافه میشه از جمله سرمایه گذاری شرکت های third party در Home، اضافه شدن فضای مخصوص هر بازی، قابلیت تماشای فیلم‌های روز، تریلرهای جدید، ارتباط با دوستان، قابلیت customize کردن فضای شخصی و آواتار و خیلی امکانات دیگه یواش یواش اضافه میشن

به شخصه امید زیادی بهش دارم

فضای MotorStorm

motorhome.jpg

Red Bull

redbull.jpg

DIESEL

diesel.jpg

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سنگين هست برای ايرانی ها که اينترنتشون حجمی هست.... چون توی هر بخش دانلود داری...

البته محيطش فوق الاده سر گرم کنندس... من که لذت بردم...

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
ایول Home شلوغ بشه ایرانی ها خیلی توش کمن
دوتا حرکت از هموطنانمون تو Home :

بیان همگی تو home جم بشیم حال میده همگی دنبال مردم بیوفتیم و اذیت کنیم

یا

بچه ها من میرمتوش مردم رو اذیت میکنم.مثلا میگم:follow me بعد همینجوری میدوم اون هم دنبالم میاد.یا مثلا میگم: lets dance بعد تا میاد برقسه در میرم اونا هم اعصابشون خرد میشه خیلی حال میده

خوبه الان؟ :D
------------------
پ.ن: نویسنده های اون دوتا پست بالا ناراحت نشن یه وقت؛ شخصی نبودا.

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
Home قراره تبدیل به یک Community بزرگ برای دارندگان PS3 تبدیل بشه... و فعلا امکاناتش محدود هست
به مرور زمان پیشرفت میکنه و امکانات بیشتری بهش اضافه میشه از جمله سرمایه گذاری شرکت های third party در Home، اضافه شدن فضای مخصوص هر بازی، قابلیت تماشای فیلم‌های روز، تریلرهای جدید، ارتباط با دوستان، قابلیت customize کردن فضای شخصی و آواتار و خیلی امکانات دیگه یواش یواش اضافه میشن

به شخصه امید زیادی بهش دارم
درسته ولی بعدش برای لباس و ماشین و.... پول داد مثل​
Second Life​

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
اینقدر ذوق نکنید :biggrin1:

از نظر من اصلا چیز جالبی نبود ! کلا خیلی خیلی باید بیکار باشی تا بری تو این محیط ...

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اینقدر ذوق نکنید :biggrin1:

از نظر من اصلا چیز جالبی نبود ! کلا خیلی خیلی باید بیکار باشی تا بری تو این محیط ...

خب نیما جان تازه این اولشه... نسخه بتاست
تنها بخش بدرد بخورش الان سالن Bowling ‍ه
الان امکاناتش تقریبا صفره ولی به مرور زمان راه میوفته مخصوصا بخش Theater و فروشگاه‌ها

تقریبا پیشرفته سیمزه : د ی (خیلی پیشرفته!)
بعد خونه اینا هم میشه ساخت؟: د ی

هر کاربری تو محیط Home یه فضای شخصی (خونه) داره که میشه مثلا وسایل براش خرید و تزیینش کرد... مبل و تلویزیون و اینجور چیزا
البته بعضی از وسایل پولی هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر