FALCON Vs. Jasper

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
سلام...
داشتم توی youtube میجرخیدم دیدم یه مقایه بین فالکون و جاسپر و پلی3 (ما باهاش کاری نداریم) گذاشته بود
مثایسه در مورد صدای تولیدی بود.... به نظر من کیفیت فالکون بهتر بود.....:-"
http://ca.youtube.com/watch?v=5NByr51PDEo
هرکس مقایسه دیگه ای داره توی این تاپیک بذاره

آخرین ویرایش:

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
این چی بود بابا. این که انگار از این کولر گازی های قدیمی بود که... فکر نمی کنم انقد ناجور باشه بابا. مال این مشکل داشت:confused:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,073
نام
محمد امین
سر کارین بچه ها .. اصلا کنسول xbox رو عوض نمیکنه که شما میگید جاسپر صداش بیشتر .. یکبار دیگه به کنسول ها خوب دقت کنید..:laughing: همش با یک کنسول تست میکنه..

بعد اون چی بود کنار xbox سمت راست..:confused:

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
سر کارین بچه ها .. اصلا کنسول xbox رو عوض نمیکنه که شما میگید جاسپر صداش بیشتر .. یکبار دیگه به کنسول ها خوب دقت کنید..:laughing: همش با یک کنسول تست میکنه..

بعد اون چی بود کنار xbox سمت راست..:confused:
اون درایو کنسولشه اکسترنال کرده:eek:.
این ویدیو الکیه هردوشون هم یک کنسولن شون به اون نشون که درایو هر دو کنسول اکسترناله پس یکی هستن فقط یکم دوربین رو میبره اونور

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
این چی بود دیگه انگار کامیون استارت می زد من خودم جاسپر گرفتم اصلا همچین صدایی نمیده البته من فالکون رو ندیدم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
دوستان حالا من بگم
من دوتاشم دیروز داشتم
به صورت خنده دار هم هردوش رو کنار هم گذاشته بودیم و روشن بود جاسپر صداش زیاد نباشه کمتر هم نیست
مخصوصا موقعی که اون بازی دموی روی خود دستگاه رو توش میزاری(هم جاسپر.هم فالکون) صدای
تریلی میده!اما به نظر من هر دوتاش صداش یک اندازه هست و این مقایسه ها بیخودیه!

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
من هیچکدومش رو نداشتم ومال من لانچ خدابیامرز بود:biggrin1: ولی به نظر من صدا بده بهتر از اینه که بالاخره یه روزی سه چراغ بده:cool:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر