اولین تصاویر از بازی بعدی هنرکده پویا نمایی سرزمین آینده!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اولین تصاویر و تریلر از بازی بعدی هنرکده پویا نمایی سرزمین آینده!

سلام دوستان

خوب همینطور که در جریان هستید ساخت بازی کشتی خاموش به اتمام رسید و در مراحل نهایی نشر قرار دارد تصاویر زیر اولین نمایش از بازی بعدی من میباشد که تقدیم شما میشود نام بازی و انجین مورد استفاده به زودی اعلام میشود تصاویر زیر به طور کامل از گیم پلی بازی میباشد نظر خودتون رو حتما اعلام کنید.

اولین تریلر گیم پلی برای دانلود با حجم 18 مگابایت

kgebmh3pxbun7zd6t6.jpg

9woibrgy2krwk1ky4h1d.jpg

7nto38094lm3rzfrmc6c.jpg

y4jsue8r2x6wa3xxdq0f.jpg

vpxr6aorquxvcv7ut0tu.jpg

tnzwukrcqkqilba3h5fj.jpg

nihszcl645b0en4owuq.jpg

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
یه چیز جالب اولین بازی FPS هست که میبینم شخصیت چپ دسته یعنی اسلحه رو با دست چپ گرفته:-"
به هر حال آرزوی موفقیت دارم برات ولی فکر نمیکنی بهتره یه سبک دیگه بسازی آخه کشتی خاموش هم خیلی شبیه این بود از نظر شکل و قیافه;)

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
رضا جان ساخت بازی رو چه قدر هست که شروع کردی ؟!

تقریبا همزمان با کشتی خاموش البته اواخرش ;)

vaghan karet toop hast.
faghat age noskheye 2vom hast alana elam nakon
bezar melat bazi ro tamoom konan-bad

Right

یه چیز جالب اولین بازی FPS هست که میبینم شخصیت چپ دسته یعنی اسلحه رو با دست چپ گرفته
به هر حال آرزوی موفقیت دارم برات ولی فکر نمیکنی بهتره یه سبک دیگه بسازی آخه کشتی خاموش هم خیلی شبیه این بود از نظر شکل و قیاف

نو آوری لازم ;) شاید صلاحی در کاره ها! :biggrin1:

تریلر تصاویر فوق به زودی....

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
انجین بازی Gamebryo هست نه؟
یا ابلفضل :biggrin1: مگه کشتی خاموش موتورش اون بوده که اینم اون باشه ؟ :cheesygri اینی که شما می گی قیمتش حدود خدا تومن هست . کشتی خاموش هم فکر نکنم انجین داشته باشه . چون همونطور که می دونید fps creator انجین به حساب نمی یاد . البته همین حرکت ها هم خودش جای تقدیر داره .

موفق باشید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
كي وقت كردي اين درست كني؟ :biggrin1:
سايه ها خيلي تو بازي قشنگ هستند.

اون قسمت هم كه به درب تير زدي و جاي گلوله مونده هم قشنگ شده.

ولي طراحي سلاح خيلي بده نور پردازي هم يك جوريه.

محيط هم من ياد HL ميندازه و به نظرم نسبت به اون كشتي خاموش خيلي سطحش بالاتر است.

فقط اسمي كه انتخاب ميكنيد درست و حسابي باشه مثل كشتي خاموش نباشه :biggrin1:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
یا ابلفضل :biggrin1: مگه کشتی خاموش موتورش اون بوده که اینم اون باشه ؟ :cheesygri اینی که شما می گی قیمتش حدود خدا تومن هست . کشتی خاموش هم فکر نکنم انجین داشته باشه . چون همونطور که می دونید fps creator انجین به حساب نمی یاد . البته همین حرکت ها هم خودش جای تقدیر داره .

موفق باشید
سلام.

انجین GameBryo برای دانلود توی اینترنت هست. نسخه ی کامل بیلد جدیدش.(همون بیلدی که باهاش ESIV رو ساختن). البته کسی نمیره برای یک بازی رسمی انجین غیرقانونی از اینترنت دانلود کنه، اما توی ایران فکر نکنم مشکلی پیش بیاد برای همین این سوال رو کردم.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
خب . ما هم ايراد ميگيريم! البته خب اشكالات رو يادآوري ميكنيم ديگه . يه وقتجسارت نباشه ها . تو عكس دوم دست يارو چرا اين طوريه؟ خدايي نكرده مريضه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر