Gears Of War

امتیاز Gears Of War از Game Spot

• مجموع رای دهنده‌ها
    301
  • نظرسنجی بسته شده است .

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
سلام
ببخشید من الان تو act4 اونجایی که از پشت یه خونه با دومنیک بیرون میایید و باید سوار APC بشید گیر کردم اولش دوتا Bomber میان که میکشیمشون بعدش چند ثانیه زمان میده ولی من تامیخوام دشمنای دیگه رو بکشم و سریع از میون اون نرده های سنگی رد بشم وقت تموم میشه و یه موجود مثل دایناسور میاد و APC رو له میکنه و ... بعدش هم failed میشه. اگه میتونید راهنماییم کنید.
مرسی

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
نباید وقتت رو برای کشتن بقیه دشمنا تلف کنی به محض اینکه 2 تا Boomer رو کشتی باید بدویی بری طرف APC نهایتش اینه که 2 تا تیر میخوری ولی اگه سریع بری اون دشمنا نمیتونن بکشنت

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
یه سوال Gears Of War چند مرحله هست ؟
در کل چند ساعت گیم پلی داره؟

این بازی کلا از 5 تا قسمت تشکیل شده که بین 8 تا 10 ساعت روی حالت Casual طول میکشه ( حالا الان یکی میاد میگه من تو 6 ساعت رفتم من دارم متوسط رو میگم) البته دفعه اول که بازی میکنی اینقدر حواست میره به این در و دیوار و ......... که 2 3 ساعت هم همینجوری وقتت میره

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
من هم بالاخره بعد از سالها تلاش و کوشش و دعای خیر مردم تونستم بازی رو Insane تموم کنم ولی بیچاره شدم دقیقا 12 تا تیر اسنایپ تو سر این جنرال رم زدم تا مرد

جون من راست میگی ؟؟؟ 12 تا تو سر :eek:
دمت گرم بابا
راستی فقط باید وقتی که اون کلاغا میرن کنار بزنیم یا فرقی نمیکنه ؟؟

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
جون من راست میگی ؟؟؟ 12 تا تو سر :eek:
دمت گرم بابا
راستی فقط باید وقتی که اون کلاغا میرن کنار بزنیم یا فرقی نمیکنه ؟؟

نه بابا ماشاالله بچه ها زیادن که تموم کردن روی این درجه
12 تا رو هم حتما باید موقعی که کلاغ ها میرن کنار بزنی بهش ولی من دیگه با هیچ تفنگی بهش تیر نزدم شاید اگه تیر میزدم با 10 تا هم میشد کارشو تموم کرد

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
منم کشتمش فقت کافی بود بکشمش به جای خودمون بعد برم جای اولی که واستاده
اونجارفتم و کارشو با چهار تا خشاب مسلسل تموم کردم .
راستی بازی دیگه تموم شد؟ :((

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
خیلی سخت نبود ;)
از دور بهش مسلسل می زدم تا می اومد جلو با شاتگان سوراخ سوراخش می کردم:)
من که اینجوری کشتمش;)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
چه بازی کوتاهیه که همه تومومش کردم در عینی که بهترین بازی ساله 2006 شده !!!

هر بازیی که همه تمومش میکنن لزوما باید کوتاه باشه ؟؟
این که دلیل نمیشه . دلیل تموم کردن این بازی توسط خیلی از بچه ها جذابیت بی حد وحصر و جاذبه و کشش قوی این بازی هست که هر گیمر اماتور و حرفه ای رو مجبور میکنه این بازی رو نه یکبار بلکه 2-3 بار رو مدای مختلف سختی تموم کنه;)

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا مام این بازی را 7 بار تا آخرش رفتیم (3 بار رو Insane و بقیه رو روی Hard Core ) ولی روی Insane کشتن Raam خیلی سخت میشه چون واقعا خیلی تیر مصرف می کنه ولی اگه با اون تیرکمان های انفجاری بزنیدش خیلی زودتر می میره او تیرکمانها خیلی قوی هستند . با یه دونش میشه Boomer ها درجا از صحنه روزگار جمع کرد :cheesygri بازی واقعا زیبایی هستش من الان دارم برای هشتومین بار تا آخرش می رم . امتیازی هم که از این بازی گرفتم 520 است . :biggrin1: موفق باشید .

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
آقا مام این بازی را 7 بار تا آخرش رفتیم (3 بار رو Insane و بقیه رو روی Hard Core ) ولی روی Insane کشتن Raam خیلی سخت میشه چون واقعا خیلی تیر مصرف می کنه ولی اگه با اون تیرکمان های انفجاری بزنیدش خیلی زودتر می میره او تیرکمانها خیلی قوی هستند . با یه دونش میشه Boomer ها درجا از صحنه روزگار جمع کرد :cheesygri بازی واقعا زیبایی هستش من الان دارم برای هشتومین بار تا آخرش می رم . امتیازی هم که از این بازی گرفتم 520 است . :biggrin1: موفق باشید .

2 نفره بازی رو تموم نکردی؟
اونجوری هم خیلی حال میده من فقط 2 بار با رفیقام رفتم تا اخرش کلا هم 6 بار تمومش کردم کل امتیازایی هم که میشه از بازی گرفت و انلاین نباشه 620 هست فکر کنم به هر حال من 580 تا رو گرفتم 2 تا Achivement رو باز نکردم

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا سلام ولی خدا وکیلی اجب غول اخرش مزخرف بود بی پدر معلوم نیست از سنگ هست یا گوشت راستی این دونفرش سختر میشه یا نه آیا به یک دستگاه میشود اینکار را کرد در ضمن این archivment ها که باز میشه به چه درد میخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر