Mafia 2

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
اسکرین شات از Mafia 2

v33qki.jpg

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من تا الان فکر می کردم همین 2 تا عکس از بازی پخش شده الان گیم اسپات بودم کلی عکس +تریلر دیدم
عکس ها این بازیو حتما ببینید طراحی ماشین ها عالی کار شده اصلا باورم نمی شه این بازی قراره برای 360 با این گرافیک بیاد!!!!نور پردازی بازی واقعا عالی کار شده طراحی کارکتره ای بازی بی نظیره می تونم بگم تو بازی های open world گرافیکش بالاتره gtaiv هست!سایه زنی های بازی واقعا عالی کار شده!
لینک http://www.gamespot.com/xbox360/act...m_act=convert&om_clk=gsimage&tag=images;img;1

آخرین ویرایش:

Armia_kh

کاربر سایت
Oct 12, 2008
28
بابا چرا یه تیلر بیرون نمیدن حوصلم سر رفته از وقتی اعلام کردن ساخت بازی رو اروم و قرار ندارم
معلوم نیست کی از TBAبیاد بیرون تازه چقدر بعدش تاریخ بزارن خداکنه زود بیاد دیگه دارم دق مرگ میشم بهترین بازی از لحاظ داستان تو تمام بازی های که بازی کردم همینه Mafiaهستش باسری evil
راستی همون یه دونه تیلر داره این بازی یا من ندیدم دیگه
حداقل با یه تیلر خودمو سر گرم کنم که اونم نیست
وقتی بیاد میدونم تو سبک خودش بهترین میشه اینو بدون شک هم نکن:-"

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
راستی همون یه دونه تیلر داره این بازی یا من ندیدم دیگه
نه تريلر كه زياد اومده.
================
با اجازه ي بزرگترا:biggrin1:

ببخشيد اينا وال پيپر هستند. دفه بعدي اسكرين شات ميزارم. عكس ها رو هم از سايت خود بازي يعني WWW.MAFIA2FAMILY.COM
http://www.mafia2family.com

آخرین ویرایش:

Armia_kh

کاربر سایت
Oct 12, 2008
28
مرسی ایول دمت گرم حال دادی اساسی:o:o:o:o:o:o:o
بازم مافیا نمی دونم چرا هیچ بازی مثل این به من حال نمیده:groupwave: از بس یکشو بازی کردم دیگه خسته شدم تا کی صبر کنم این بیاد
خدا به همه صبر بده:praying::praying::praying::praying::praying::praying::praying::praying::praying::praying::praying:

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
نطر من اینه که اصلا مهم نیست کی میاد بزا هرچه قدر طل می کشه بکشه ولی در عوض یه چیزی درست کنه که مثل شماره یکش خارق العاده باشه
شرکتایی رو که این طوری فکر کی کنم خیلی دوست دارم چون اینا هستن که صنعت بازی رو جلو می برن نه شرکتای بساز بنداز مثل ea

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر