مقایسه ی کیفیت ساخت کنسولهای 360 .PS3 وWii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
به نظر شما کیفیت ساخت کدام یک از کنسولای بازی نسل حاضر سوای قدرت نسبت به دیگری از نظر جنس بکار رفته در آنها و عمر بیشتر برتری دارند ؟

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
من از نظر کیفیت ساخت PS3 رو انتخاب میکنم واقعا عالیه:biggrin1: . یه بار دستگاهم نزدیک 2 روز روشن بود هیچیش نشد...

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
از نظر کیفیت ساخت پلی استیشن 3 از بقیه کنسولها بهتره البته Wiiرو نمیدونم
اینم که همه میدونن
تاپیک یخورده بی محتواست.. البته جسارت نشه:D

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
تاپیک یخورده بی محتواست.. البته جسارت نشه:D
اقا سينا راست ميگه اگر از لحاظ كيفيت-گيم پلي-بازي هاي انحصاري-عمر كنسول-شكل كنسول و ... بود شايد بهتر بود
كيفيت ساخت playstation 3 از بقيه بالاتر تو اين كه شكي نيست
فكر كنم اخر عاقبت اين تاپيك هم قفل شدن باشه چون همين ديشب تاپيك (كدام دسته بهتره)تنها تاپيك بخشConsole vs. Console توسط Lich Kicng مدير محترمه سايت قفل شد البته جسارت نباشه

آخرین ویرایش:

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
نه بابا... یه سری استثنا داره مثل دستگاه من که لنزش 2 هفته ای سوخت!!! (پلی3)

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
اقای perspectiv شما توی تایپیک قبلی هم انقدر فنبازی در اووردی که اون تایپیکم بسته شد.
در مورد کیفیت ساخت کنسول هزازان بار بچه ها صحبت کردن.چه دلیلی داره دوباره بیای تایپیک بزنی؟
میخوای بگی کیفیت ساخت ps3 از همه بهتره؟خوب این که تابلویه.من خودمم ps3دارم و واقعا از کم صدایی کنسول و کیفیت ساختش لذت میبرم ولی این صحبتها تکراری شده.
خواهشا عاجزانه ازت میخوام فنبازیتو کنار بزاری تا همه ی تایپیکها ارامش داشته باشن.
یا حق

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
100% ps3 واقعا بي نظيره:cheesygri
بهتر بود نظر سنجي راه مينداختيد

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
به نظر شما کیفیت ساخت کدام یک از کنسولای بازی نسل حاضر سوای قدرت نسبت به دیگری از نظر جنس بکار رفته در آنها و عمر بیشتر برتری دارند ؟
در اینکه کیفیت ساخت کیفیت ps3 بهتره شکی نیست...(خیلی خوبه)
ولی از نظر قدرت فکر نکنم ps3 بهتر باشه...بهتره بگم بدتر نباشه بهتر هم نیست(از نظر قدرت و کیفیت بازی ها میگم)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
ولی از نظر قدرت فکر نکنم ps3 بهتر باشه...بهتره بگم بدتر نباشه بهتر هم نیست(از نظر قدرت و کیفیت بازی ها میگم)
:blink:
این حرفتو باید رو تابلو بنویسن بزنن سر در بازی سنتر :lol:
همین دیروز بود یه تاپیک مقایسه قفل شد باز یکی دیگه زدید ؟!

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
وقتی نتیجه ی چیزی مشخصه تایپیک زدن نداره.اخرشم این تایپیک معلومه به کجا میره.
خواهشا مدیرا رسیدگی کنن.از این بحثها هزاران بار بین بچه های سایت بوده.
یا حق

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
حالا بذارين چند وقت بگذره اگر تاپيك افتاد تو دور فن باز ها اونوقت صحبت درباره قفل شدنش بكنيد با اينكه تاپيك كمي كم محتواست ولي اشكال نداره هركس مياد نظرش بنويسه و تمام كه مثله تاپيك مقايسه دسته ها نشه (غيره ممكنه تو اين تاپيك و كلا تاپيك هاي مقايسه فن بازي اتفاق نيوفته و ملت نظر بدن و تمام مخصوصا كه صاحب تاپيك خودش فن بوي هستش)

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
هیچی به کنسولای قدیمی نمیرسه
من یادم بچه بودم سگا داشتم ( مگا درایو) 3 روز پشت سر هم رو شم بود هیچیش نشد آخرش خاهرم بچه بود کنسولو از بالکون 3طبقه انداخت پایین :((و کنسول.....
ولی الان کنسولا شانسی ان یکی میبینه یه هفته کار میکنه کنسولش هیچی نمیشه یکی میبینی تا کنسولشو رشن کرد ترکید:biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
واقعا هدف اين تاپيك چيه دنبال چي ميگردين كه اين همه اين كنسولهاي بيچاره رو تا قيافشون با هم مقايسه ميكنين!:)
اين رو همه ميدونن كه 360 از نظر كيفيت ساخت در حد يه اسباب بازيه ايرانيه!حالا شما با اين تاپيك اينو ميخواي ثابت كني؟!!;)
پس موفق باشي:smile:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
این تاپیک چه ربطی به فن بازی داره قبلا گفته شده بود سوای در نظر گرفتن قدرت.....
الیت هم کیفیت ساخت خوبی نسبت به برندهای دیگه داره......

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر