Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها می خواستم بدونم پوشه سیو این بازی کجاست آخه من می خوام ویندوز عوض کنم ولی نمی خوام دوباره بازی رو از اول انجام بدم.
یا علی مدد

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
سلام
من نمیدونم برای این بازی نسخه X360 هم تاپیک جدا هست یا (من که پیدا نکردم) خلاصه اگه اشتباه زدم شرمنده
مشکل من توی مرحله JBA #2 هست که باید مین هارو سرهم کنی! من حدودا یک روزیه موندم سر این کار! و هر کاری میکنم این درست نمیشه!
لطف کنین بگین این قضیه سر هم کردن این مین ها چطوریه و اگه بتونین با layout دسته X360 توضیح بدین که بهتر
خلاصه ممنون از کمکتون

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
جواد ببخشيد الان سوال ميكنم ازت ولي اين سوال خيلي وقته تو زهنمه البته بچه ها پرسيدن ولي جواب درست حسابي نگرفتن
اون مرحله كشتي كه برف مياد بعد از اينكه اون يارو پيرمرده رو تو موتور خونه كشتي مينويسه
Sesize the supertanker
اگه درست نوشته باشم من خودم نفهميدم اين مرحله رو چه جوري رد كردم فك كنم باس يكي رو بكشي ولي كجاست نميدونم
اگه كسي ميدونه بگه
جواد؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جواد ببخشيد الان سوال ميكنم ازت ولي اين سوال خيلي وقته تو زهنمه البته بچه ها پرسيدن ولي جواب درست حسابي نگرفت
مگه سوال کردن وقت خاصی میخاد :biggrin1:

اون مرحله كشتي كه برف مياد بعد از اينكه اون يارو پيرمرده رو تو موتور خونه كشتي مينويسه
Sesize the supertanker
اگه درست نوشته باشم من خودم نفهميدم اين مرحله رو چه جوري رد كردم فك كنم باس يكي رو بكشي ولي كجاست نميدونم
اگه كسي ميدونه بگه
جواد؟
اون مرحله کافی هست که بری توی موتور خونه! یک راهرو دراز هست که ادامه داره میره پایین... شما باید کاپیتان کشتی رو که قصد داره کشتی رو بترکونه بکشی!!! البته هدف دیگه ای هم داری... JBA برای اینکه تست کنه سم رو میگه 10 نفر رو باید بکشی( که شما بیهوش هم کنی کافیه) این 10 نفر باید توی محوطه خود کشتی باشن... فکر کنم چیزی حدود 12 نفر کلا توی کشتی باشن... هر وقت هم میزنی اون یارو moss میگه که چند تای دیگه رو باید بزنی

سلام
من نمیدونم برای این بازی نسخه X360 هم تاپیک جدا هست یا (من که پیدا نکردم) خلاصه اگه اشتباه زدم شرمنده
مشکل من توی مرحله JBA #2 هست که باید مین هارو سرهم کنی! من حدودا یک روزیه موندم سر این کار! و هر کاری میکنم این درست نمیشه!
لطف کنین بگین این قضیه سر هم کردن این مین ها چطوریه و اگه بتونین با layout دسته X360 توضیح بدین که بهتر
خلاصه ممنون از کمکتون
درست اومدی!! همین یک تاپیک هستش
من دقیقا با 360 یادم نمیاد چون واقعیتش رو بخواهین من نصف مرحله ها رو روی 360 اصلا ندیدم ،چون داداشم داشت بازی میکرد من نسخه 360 رو فقط به عشق مرحله کنگو بازی میکردم
ولی توی pc باید با یک کلیک چاشنی رو میوردی پایین...تا دقیقا وسط مین قرار بگیره ..خداییش چیز خاصی نداره
نمیدونم چه جوری واست توضیح بدم
161.gif

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام
خلاصه ممنون از کمکتون

ببین یه چاشنیه که باید بذاریش وسط مین . این چاشنیه نباید به در و دیوار بخوره .

از دوزاویه ی عمودی و افقی داری میبینیش . باید با کلید های جهت طوری جلوی تکون هاش رو بگیری که که به دیواره ها نخوره .

همین ! :biggrin1:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
با کارت گرافیک ASUS Geforce 8800GTX بازی Splinter Cell: Double Agent به راحتی اجرا می کنه یا باید یه کارت گرافیک دیگه ای خرید؟

اگه تونستی کارت بهتر گیر بیاری , بخر !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر