راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
سوال من در مورد اختلاف نبود. در مورد اين بود كه اونقدر بالا هست كه 260 تومان بيرزه:d
دوست من من يه 2 ماهي هست خريدم فوقولاده راضيم:love::biggrin1:اما من از بچگي عادت داشتم وقتي يه چيزي رو بدست مياوردم كه خيلي دوستش ميداشتم سريع واسم عادي ميشده واين 2261 هم اينتوريه:eek::biggrin1:
بايد كم كم بريم تو كار pnanasonic G10 :laughing::laughing:

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
هر کی میخواد 2261 بخره ، بخره
مثل اینه تعرقه واردات مانیتور رو کشیدن بالا
الان LG رسما وارد نمیشه
انبار های مادیران هم دیگه ندارن ! 2261 کلا نایاب شده
یکی دوستان یک هفته طول کشید تا نمایندگی براش یک مانیتور پیدا کنه

الان یک انتخاب بدون HDMI هست به اسم P22500 سامسونگ
همون طور که از اسمش پیداست ، مونتاژ سام سرویسه
همه مشخصات 2261 ( 2ms و 1080P ) رو داره ولی کنتراست 1:50,000
قیمت : 255 ( لیون کامپیوتر )
پاور خارجی داره ( باریکه ) و طراحی ساده با دکمه لمسی که خیلی قشنگه :love:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
من یه مانیتور میخوام بخرم که باش X360 بازی کنم ولی انگار با توجه به وضعیت بازار در این روزها خیلی مساله بغرنجی هست این کار! من چند تا مدل که فکر میکنم مناسب هست برام مثل P2370HD ، P2350 ، 2494HM ، P2350 ، T220P و T240 رو تو Samsung.com پیدا کردم ولی به نظر میرسه اسامی مدل هایی که سام سرویس اون ها رو منتاژ میکنه با اصلی متفاوت هست.
با توجه به موارد زیر مدل معرفی کنید:

• رزولوشن حداقل 1920 در 1080 به بالا باشد.(1920 در 1200 در اولویت)
  • حداقل 22 اینچ
  • ورودی HDMI هم داشت چه بهتر
  • ساخت LG نباشد
لطفا مدل هایی که معرفی می کنید در ایران موجود باشند. (به زبان ساده تر وقتی مدل رو میگی، فروشنده مثل بز نگاهت نکنه).
اگه مدل بدردبخوری پیدا نشد اینور، میتونم به آشنا قاچاقچی (!) مون بگم از دبی برام بیاره ولی یکم زمان بره و من اینقدر زمان ندارم. سقف نقدینگیم هم 400 هزار تومن هست.

mohsen_illidan

کاربر سایت
Nov 11, 2007
71
نام
محسن
سلام
منم میخوام مانیتور بخرم چند تا سوال داشتم
اگه این مانیتور 2216v رو پیدا نکردم چون میگین کمیاب شده منم تو مشهدم فکر نکنم اصلا گیر بیاد چه مانیتور های دیگه ای پیشنهاد میدید.
بعد 22 خیلی بزرگ نیست ؟ چشم رو ازیت نمیکنه؟یا اگه بخوام همین فیلم های معمولی divx رو باهاش نگاه کنم کیفیت خیلی پایین نمیاد.

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
سلام
یه خواهشی داشتم من هر جایی گشتم w2261v نداشته اگه کسی قیمت و محل فروش ان را می دونه بگه اگه هم نیست کی میاد مرسی:biggrin1:
download_page.php

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
سلام
یه خواهشی داشتم من هر جایی گشتم w2261v نداشته اگه کسی قیمت و محل فروش ان را می دونه بگه اگه هم نیست کی میاد مرسی:biggrin1:

Last edited by a moderator:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
سلام
download_page.php

اول یکی از پست هاتو پاک من ! 2 تا شبیه به هم ممنوعه!... ( اونم تو یه دقیقه !!! ) :biggrin1: :biggrin1:
دوم هم اینکه ، نگرد که نیست ! :biggrin1: دیگه وارد نمیشه البته فعلا ... :-":-"
من که فعلا بیخال شدم ؛ صبر میکنم تا این مدل های جدید سامسونگ وارد بشن !! البته کی خدا میدونه !! :biggrin1::biggrin1::-":-":-"

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
اول یکی از پست هاتو پاک من ! 2 تا شبیه به هم ممنوعه!... ( اونم تو یه دقیقه !!! ) :biggrin1: :biggrin1:
دوم هم اینکه ، نگرد که نیست ! :biggrin1: دیگه وارد نمیشه البته فعلا ... :-":-"
من که فعلا بیخال شدم ؛ صبر میکنم تا این مدل های جدید سامسونگ وارد بشن !! البته کی خدا میدونه !! :biggrin1::biggrin1::-":-":-"
هر چی سعی کردم اولی را پاک کنم نشد :(مد جدید سامسونگ ؟میشه کمی توضیح بدی ممنون:dots:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
هر چی سعی کردم اولی را پاک کنم نشد :(مد جدید سامسونگ ؟میشه کمی توضیح بدی ممنون:dots:
/IMG]

...
خب یکی مدل P2570 که در واقع 24.6 هست !!! :biggrin1: و تمام مشخصات W2261V رو داره یه علاوه کنتراست بالاتر 70000:1 :eek::eek::eek::love::love::love::love:
و همچنین مدل P2770 که در بازار رضا یکی گذاشته بود 27 اینچ با کنتراست 70000:1 و ورودی HDMI :love::love::love: که البته گفت فقط همین یکی هست و به این زودی ها قرار نیست وارد بازار بشه :((:((:((:((
به هر حال هر کدوم از این 2 مدل که وارد بازار بشن ؛ من حتما میخرم :love::love:
اینو هم بگم که تازه مدل P2370 سامسونگ داره وارد بازار میشه !!! که تنها عیبش اینه که HDMI نداره !! :((:((:-":-":-"

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
که البته به نظر من مانیتور بدون HDMI بدرد نمیخوره:smoke:

:eek::eek: جمله ای واقعا تاریخی بود !! :biggrin1: ( شوخی )
بدون HDMI به درد بازی با 360 و PS3 نمیخوره ؛ البته من خودم یه 2232BW دارم با HDMI to DVI وصل میکنم بدک نیست ولی کنتراستش خیلی پایینه !! 3000:1 :sick::sick::sick::sick:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
من امروز رفتم یه P22500 خریدم ۲۴۵ تومن. رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ هست با کنتراست 50000:1 در کل چیز بدی نیست.

که البته به نظر من مانیتور بدون HDMI بدرد نمیخوره:smoke:
بدون HDMI به درد بازی با 360 و PS3 نمیخوره
شما دو نفر واقعا دارید تو BC حروم می‌شید! HDMI با توجه به طراحیش بیشتر برای MediaPlayer ها و کنسول های بازی طراحی شده که شما یه کابل وصل کنی به TV و تصویر و صدا رو با کیفیت خوب داشته باشی. DVI یه پورت تخصصی تصویر هست و رزولوشن هایی رو ساپورت میکنه که HDMI تو خواب هم نمی بینه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر