New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
برو تو این سایت https://www.xboxstorageupgrade.com/ بعد SN و console id اکس باکست رو بزن می تونی یه مموری 512 مجانی بگیری یا هارد 20 گیگ 20 دلار
فقط یکی رو تو خارج پیدا کن که ادرسش و کشورش رو بزنی براش بفرستن بعد تو از اون بگیر
من خودم مموری رو مجانی برام فرستادن

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از طرف LIVE یه ایمیل به من داده که رمت برای داشبورد جدید کافی نیست
حتما باید هارد داشته باشیم??!
100سال نخواستم
چه پررو ان ایمیل ام میدن :mad:
البته اگر درست می خوندید متوجه می شدید که اصل این خبر برای اینکه شما سریال نامبر کنسول رو بدید تا یه مموری کارت 512 مگابایت مجانی براتون بفرستن یا بصورت special offer یک هارد 20 گیگ رو به قیمت 20 دلار بخرید. پس انفدر هم پرو نیستن.
مراحل کار رو می دونم... فقط می خواستم بدونم که با این آپدیت اونایی که درایوشون کپی خور هستش هم می تونن دیسک کپی رو تو هارد کپی کنن و تو تری بذارن و بازی کنن یا نه مایکروسافت اومده با این آپدیت یه کاری کرده که از این کار جلوگیری بشه ؟
این چیزی که شما می گی هنوز کسی تست نکرده ولی اصلا با منطق جور در نمیاد که نشه کپی کرد چون دیسک کپی هم همون دیسکه اطلاعاتش و چیزی زیاد و کم نمی شه.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
البته اگر درست می خوندید متوجه می شدید که اصل این خبر برای اینکه شما سریال نامبر کنسول رو بدید تا یه مموری کارت 512 مگابایت مجانی براتون بفرستن یا بصورت special offer یک هارد 20 گیگ رو به قیمت 20 دلار بخرید. پس انفدر هم پرو نیستن.

چه جالب تو متن اون ایمیل اینارو نگفته بود:cheesygri
ولی فکر نمیکنم به ایران بفرستن؟!
اره یکم پررو ان:smile:

مرسی:love:

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
این چیزی که شما می گی هنوز کسی تست نکرده ولی اصلا با منطق جور در نمیاد که نشه کپی کرد چون دیسک کپی هم همون دیسکه اطلاعاتش و چیزی زیاد و کم نمی شه.
گفتم شاید امکان داشته باشه یه جورایی در مقابل درایو کپی ایمن شده باشه..;)

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
دوستان کسی اینو ریخته؟
http://rapidshare.com/files/159375222/_SystemUpdate.rar
پدرام لینکو گزاشته بود تو دانلود بازی های 360
داشبورد جدید
WARNING: IF YOU USE THIS FILE YOU CANNOT CONNECT TO LIVE UNTIL THE 19th!!!![/color][/b]

-So here it is NXE dashboard version 7356 without avatars that why is small.
-The update works on any console from any region for both mod and unmod
-No it does not BRICK your console
-HD installs = Faster loading times

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
برو تو این سایت https://www.xboxstorageupgrade.com/ بعد SN و console id اکس باکست رو بزن می تونی یه مموری 512 مجانی بگیری یا هارد 20 گیگ 20 دلار
فقط یکی رو تو خارج پیدا کن که ادرسش و کشورش رو بزنی براش بفرستن بعد تو از اون بگیر
من خودم مموری رو مجانی برام فرستادن

این مشخصاتو فرستادم... گفت مرسی:confused:
فکر کنم میفرستن به اون ادرس الکی که تو لایو دادم:laughing:
مبارکشون باشه:biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان پس یعنی می تونیم دیگه بازیا رو نخریم و یه جوری از رفقا گیر بیاوریم و بریزیم تو هارد:):laughing::angel::victory::punk:
خیر، باید دیسک داخل درایو باشه تا بازی اجرا شه. چه رو هارد کپی شده باشه چه نشده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر