Ninja Blade

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
رسيدم مرحله 6..چيزی که تا الان من ديديم اين بوده که تقليدش از ninja gaiden 2 خيلی زياد بوده..بازي حتی تو بعضی از دموهاشم اين تقليد به چشم مياد..بازی حتماً ارزش يک بار تموم کردن رو داره...کلاً بعضيها از جمله من که تو بازيها عاشق غولهای بزرگ هستند اين بازی کاملاً ارضاشون ميکنه...
راستی يادم رفت بگم از lost planet هم يه چيزايی تقليد کردن..

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
منم امروز بازیو گرفتم.بازی بسیار جذاب و جالبی هست.ولی اگه کمی بیشتر روی بازی کار میشد لقب Ninja Gaiden Killerرو بهش داد:biggrin1:حالا طرفدارای Ninja Gaidenبریزن سرم:-"

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
بازی بسیار عالی بود میشه گفت
God Of War + Devil May Cry + Ninja Gaiden +Matrix=Ninja blade
بازی هم اسان بود فقط یکم حوصله می خواد.اون Boss اخر بازی هم بدون اسپری میشه کشت فقط 1ساعت ادم را الاف می کنه(قبل از شروع مرحله 9 توصیه میشه کنارتون 2 3تا کلوچه ,کاکائو,پاستیل و...بزارید که حوصله تون سر نره:biggrin1:)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,550
نام
امیر
چقدر اچیومنت میده ایتو یکی بده چندتا اسکور ؟;)
اگر بازی رو یکبار تموم کنی .
عزیز دلم همه چیز اچیومنت که نیستش ! بعضی وقتا خود بازی مهم تر از اچیومنت است. در مورد اچیومنت این بازی کلا بازی های ninja سخت اچیومنت می ده...

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام بچه ها!
من تو این بازی گیر کردم.
فکر کنم مرحله اخر باشه چون 97% از بازی رفته.
اون جایی که تو برج ایسادی و داری بایه نفر که فکر کنم پدرش باشه. داری جنگ میکنی!
اونو که تو چند مرحله میکشی و مرحله بعد اون یارو تبدیل میشه به یه مجسمه که با هل کوپتر
اونو یه بار میزنی وبعد باید با شمشیر بزنی که دستاشو میزاره رو زمین میزنی و بعد میکشه
که هر چقدر بزنی از جونش نمیره .من نمیدونم اون جا باید چیکار کرد؟

اگه منو در این باره راهنمایی کنید ممنون میشم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام بچه ها!
من تو این بازی گیر کردم.
فکر کنم مرحله اخر باشه چون 97% از بازی رفته.
اون جایی که تو برج ایسادی و داری بایه نفر که فکر کنم پدرش باشه. داری جنگ میکنی!
اونو که تو چند مرحله میکشی و مرحله بعد اون یارو تبدیل میشه به یه مجسمه که با هل کوپتر
اونو یه بار میزنی وبعد باید با شمشیر بزنی که دستاشو میزاره رو زمین میزنی و بعد میکشه
که هر چقدر بزنی از جونش نمیره .من نمیدونم اون جا باید چیکار کرد؟

اگه منو در این باره راهنمایی کنید ممنون میشم.
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=641399&postcount=250

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بالاخره منم دستم به این بازی رسید. بازی توپیه مخصوصا برا عشق خالی بندی ها!
فقط چرا اینقدر اولش رو فرق دادند؟ تو دموش که یه جوره دیگه بود!:confused:( ولی دمشون گرم ! آخه تو دموش اونجاش که شیشه های ساختمان رو میشکونه میاد داخل خیلی مصنوعی ساخته بودن ولی حالا خیلی طبیعی تر شده)
راستی اون کات سنس اول بازی که نشون میده دختره هیولا میشه چرا اینقدر پاهای دخترـه پلیگان هاش کمه؟!:biggrin1:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اين بازی هم تموم شد..در کل يه بازی اسون بود واسه من...رحترين غول بازی هم غول مرحله 9 بود که بسيار راحت بود...فقط سره غول مرحله 2 که چند تا پا داشت اونجا يه مقدار علاف شدم..بقيه مراحل در کل خيلی ساده بود و در مقابل سختی ng2 پشيزی بيش نبود.:)
راستی چرا پدره تو مراحل پايانی پسرشو نجات داد؟ بعد که پسره پرسيد چرا نجاتم دادی ، ديگه متوجهه نشدم پدرش چی بهش گفت و فقط فهميدم که گفت بايد مادرت رو نجات بدی.
لامصب اون شمشيره که از بقيه کتو کلفت تره( اسمش يادم نيست ) level max کردمش ، يدونه به هر موجودی به غيره غولها ميزدم نابود ميشد همينش خيلی کارو اسون کرده بود..در ضمن اخرش نوشت يه چيزی تا level 5 باز شده ، اون چی بوده؟ من شمشيرهارو و نينجيتسوهارو چک کردم مربوط به اونا نميشد.

آخرین ویرایش:

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
خب منم امروز تموم اش کردم...باید بگم بازی بسیار خوبی هست ولی خدایی و انصافی NG II خیلی متنوع تر و بهتر بود و طولانی تر بود این همش 9 مرحله هست
.... 2-3 مرحله از این بازی هم که ختم میشد به جنگ با غول ها فقط...یعنی اصلا با کس دیگه نمیجنگی...بعد هم کلا بخوای حساب کنیم تو این بازی یکی خیلی به غول های اخر اهمیت داده بودن یکی هم به همون مراحلی که باید یه دکمه خاص تو زمان خاص زده بشه...ولی به هر حال بازی خوش ساختی هست و توصیه میشه به همگی برای خرید..حتما خوشتون میاد....

در اخر هم همون شمشیر مخصوصی که از باباش گرفته بود به لول 5 اپگرید میشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر