ليگ بازي سنتر در Euro 2008

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سلام دوستان.ليگ ايران رو در Euro 2008 راه اندازي كردم.لطفا هر چه زودتر بريد عضو بشيد تا انشاالله تعداد به 12 برسه و مسابقات رو شروع كنيم.
جدول مسابقات هم در همين تاپيك اعلام ميشه همچنين زمان بر گذاري مسابقات.
مصاحبه با بازي كن ها هم در همين تاپيك انجام ميشود+معرفي.لطفا هركي عضو شد خودش رو اينجا معرفي كنه.
معرفي خودم:رضا هستم 17 ساله از مشهد با Gamer Tag :MAFIA1980 و تيم:England در مسابقات
به اميد هرچه داغ تر شدن مسابقات.

آخرین ویرایش:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
آموزش Join شدن در ليگ ما.
ابتدا در منوي اول بازي به XboxLive برويد.
در قسمت بعد به Online League برويد.سپس بر روي گزينه ي وسط يعني Search League برويد.در صفحه اي كه باز ميشود عبارت:BC League يا BC رو تايپ ميكنيد.صبر كنيد تا Search تموم شود.حالا شما ليگي به نام BC League رو ميبينيد بر روي ليگ برويد و دكمه ي A رو فشار بديد.حالا از شما Password خواسته ميشود كه بايد عبارت bazicenter رو تايپ كنيد.
موفق باشيد.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
جدول مسابقات رو هم طراحي كردم.البته ايني كه ميبينيد به عنوان مثال و Beta هست:biggrin1::cheesygri
24bt6kw.jpg
به نظرتون هر مشكلي داره بگيد كه اصلاحش كنم.

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
من هم هستم .
گیمرتک من : iman102 تیمم هم فرانسه :love:

حالا از شما Password خواسته ميشود كه بايد عبارت bazicenter رو تايپ كنيد

من الان می خواستم ثبت نام کنم ولی پسورد رو قبول نمیکرد !!! مطمئنی درست نوشتی ؟؟؟

آخرین ویرایش:

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
رضا جان من هم هستم تيمم فرانسه هست ولي فردا ثبت نام ميكنم راستش الان ديسكم دسته دوستمه :biggrin1: منم كه بايد بشناسي PopMaziar با هم COD 4 بازي ميكرديم

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
به به...
اقا کنسولمو بگیرم EURO 2008 هم میگیرم رضا جون چشم مارو دور دیدی چه کردیییییییی!
4 شنبه 20 شهریور 1387
فعلا BYE...

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
من euro 2008 رو بخرم یا منتظر 09 بمونم اگه 09 بیاد کسی euro 2008 بازی میکنه لطفا سری جواب بدید تا منم به لیگتون بپیوندم . :biggrin1: :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر