بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
شما 25 ساعت بازی کن :biggrin1: غمت هم نباشه چون هیچ مشکلی پیش نمیاد . فقط PS3 رو تو فضای بسته نزار همین .
من PS3 رو دادم به تعمیرگاه اصلی Sony گفتن شنبه یک شنبه حواب میدیم . منم میام اینجا میگم که ققضیه چی بوده .
اون مرده میگفت به احتمال زیاد از Power اش هست و به علت نوسان برق اینجوری شده .
حالا ببینیم چش میشه .
-------------------------------------------------------
بچه ها یه توصیه شدید من به شما .
اگر حین بازی دستگاهتون خاموش شد و چراغ قرمزش چشمک میزد اصلا دوباره PS3 رو روشن نکنید اصلا . چون PS3 شما به احتمال زیاد OverHeat شده .
شما کاری که می کنید همه چیز رو از PS3 می کشید و میزارید یه جای خنک یه 2 3 ساعت خنک بشه .
این توصیه من بود به عنوان یه با تجربه و زخم خورده

آقا چاکرم 100% استفاده میکنم

من پی اس تریم تا دلت به خدا تو فضای بازه :biggrin1: زیر پنجره هم گزاشتم همیشه باز میزارم که هوا سرد باشه :biggrin1:

ولی هر چی میخواید بازی کنید اگه بخواد خراب بشه میشه ;)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به همه
میشه یکم در مورد UPS توضیح بدین:blushing:
قیمت هاش و چه مدلی برای ps3 بهتره؟
من میخوام به عنوان محافظ ازش استفاده کنم یعنی اگه بتونه 10 - 15 دقیقه برق ذخیره کنه کافیه!

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
سلام به همه
میشه یکم در مورد UPS توضیح بدین:blushing:
قیمت هاش و چه مدلی برای ps3 بهتره؟
من میخوام به عنوان محافظ ازش استفاده کنم یعنی اگه بتونه 10 - 15 دقیقه برق ذخیره کنه کافیه!

شما یه محافظ بگیر کافیه ups میخوای چیکار اون برای موقعی بود که اگه موقع اپدیت برق میرفت و اپدیت نصفه کاره میموند دستگاه فکر کنم فلشش از بین میرفت که یه 100 تومنی خرج داشت ولی الان دیگه این مشکل رو از بین بردن فکر کنم بعد اپدیت 2.50 منوی ریکاوری بهش اضافه شده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
شما یه محافظ بگیر کافیه ups میخوای چیکار اون برای موقعی بود که اگه موقع اپدیت برق میرفت و اپدیت نصفه کاره میموند دستگاه فکر کنم فلشش از بین میرفت که یه 100 تومنی خرج داشت ولی الان دیگه این مشکل رو از بین بردن فکر کنم بعد اپدیت 2.50 منوی ریکاوری بهش اضافه شده
میشه بیشتر توضیح بدید
یعنی الان اگه موقع آپدیت برق بره مشکلی پیش نمیاد؟
اگه موقع بازی برق بره چی؟ اون موقع مشکلی برای لنز پیش میاد یا نه؟
ببخشید که هی سوال میپرسم آخه 0کیلومترم:p

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
یعنی الان اگه موقع آپدیت برق بره مشکلی پیش نمیاد؟
اگه موقع بازی برق بره چی؟ اون موقع مشکلی برای لنز پیش میاد یا نه؟
اگر برق بره هیچ اتفاقی برای هیچ کدوم از قطعات PS3 نمیوفته چه در بازی چه در هر جای دیگه .
موقع آپدیت کردن هم اگر برق به هر دلیلی قطع بشه میشه از طریق منوی Recovery مشکلش رو برطرف کرد .

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام :D
خوب بچه ها من تونستم PS3 خودمو که تعمیرگاه مرکزی سونی گفته بود تعمیر نمیشه رو درست کنم و شده مثی روز اولش . واقعا آدم نمیدونم چی بگه .
به هر حال PS3 من فعلا درست شد .

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
چه موردی داشت چجوری درست کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گفتم که Motherboard یه جورایی Overheat شده بود . خیلی جالب بود PS3 رو که تا آخرش باز کردم روی Cpu و چیپ بقلیش روش یه جوری بود .
با سشوار صنعتی با دمای بالا هر دو طرف Board رو حرارت دادم بعد روی اون دو تا چیپ های بزرگ نقره ای یعنی Cell و بقلیش رو با خمیر حرارتی یا همون سیلیکون پوشوندم بعد هم دوباره بستمش. :D به همین راحتی . :biggrin1:
البته الان یه مشکل جدید پیش اومده Drive کار نمی کنه :D البته من اصلا تا الان باهاش مشکلی نداشتم . وقتی میخوام BD که توی درایو هست رو بیارم بیرون نمیشه انگار توش گیر می کنه که البته این خیلی مشکل حادی نیست .
مشکل اصلی که Motherboard بود حل شد خدا رو شکر :D :smile:

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
سلام آقا ps3 رو که روشن میکنم بازی رو نموخونه هیچ بازی رو نمیخونه چیکارش کنم کمک کنیدdisk عکس . فیلم و موزیک میزارم میخونه فقط بازی رو نمیخونه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام آقا ps3 رو که روشن میکنم بازی رو نموخونه هیچ بازی رو نمیخونه چیکارش کنم کمک کنیدdisk عکس . فیلم و موزیک میزارم میخونه فقط بازی رو نمیخونه

داداش اگه ps3 60 gig داری باس قید لنزو بزن چون مال منم 60 بود 2 سال پیش خریده بودم دقیقا همین ایرادو داشت عین همین چیزا که گفتی 85 خرجش کردم درست نشد اخرشم دستگاه 510 هزار تومنی رو با 3 تا بازی به 250 دادم رفت این تعمیر کارا هیچی بلد نیستن هیچی من جای شما باشم خرج تعمیرم نمیکنم حالا خود دانی.موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر