بازی هایی که این ماه میاد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,016
نام
آریا
معمولآ بازیهای خوب و درجه یک پاییز عرضه میشن ( مثل سال پیش و امسال و ... ) توی آگوست که الآن توش هستیم هم بازیهای زیر جزو بازیهایی خوبی هستن که چند دیگه میان :
Too Human
Smash Court Tennis 3
Tales Of Vesperia
Mercenaries 2 : World In Flames
بازی اول که یک نقش آفرینی معروف هست که هنوز ارزشش مشخص نشده و باید منتظر امتیازهای سایتها و مجلات باشیم و 3 روز دیگه میاد.
بازی دوم هم که از اسمش مشخصه تنیس هست و 3 روز دیگه قراره بیاد.
بازی سوم RPG هست از نوع ژاپنی ! و طرفداران زیادی هم داره و یکی دو هفته دیگه عرضه میشه.
بازی آخر هم ادامه Mercenaries هست که بازی جالبی بود و این یکی دو هفته دیگه میاد و سبکش Action Adventure هست.

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آقا این تاپیکه خوبیه
لازمم نیست فقط همین این ماه باشه
میشه واسه همه ماهها استفاده بشه
چون هر ماهی که میاد واسه خودشه میشه این ماه:biggrin1:

فقط باید هر ماه یه رفرش بشه و یکی از دوستان زحمت بکشه بازیهاییکه
قراره تو اون ماه بیان رو اول ماه همین جا البته هر چه دقیق تر بهتر بنویسه

فکر کنم کار جابیه
من که خودم برای فهمیدن اینکه چه بازیهایی میاد دردسر زیاد میکشم

راستی از مدیر عزیز آریا جان هم خیلی متشکرم

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
من که عجیب منتظر Mercenries 2 هستم با توجه به نسخه 1 بازی باید منتظر یه Open World فوق العاده باشیم Too Human که گند زد:evil:

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
Heist

البته یه بازی بزرگ هم هست که کلان داشت فراموش میشد و تقریبا 2 ساله که در حاله ساخته و برای pc,ps3,x360 در 26 Augest در آمریکا و 29 همین ماه در اروپا عرضه میشه;)
logo.jpg

بازی Heist که توسط inxiile entertinamnt در حال ساخته و توسط کمپانی بزرگ Codemasters منتشر میشه سبک بازی Action هست
داستان بازی در ساله 1969 و در San Fransico اتفاق می افتد و شما در نقش Johnny Sutten جوانی سیاه پوست که سردسته یک گروه بانک زن هست اصل داستان در مورد بانک و خالی کردن اون هست و آرزوی Johnny اینه که بتونه بانک مرکزی شهر رو خالی کنه در بازی تفنگهای گوناگونی برای درگیری با پلیس و ماشینهای متعدد برای فرار بعد از سرقت و همچنین یه مفخیگاه نیز وجود داره بازیه جزابیه ما که منتظریم هر چه زودتر تو ایران هم عرضه بشه:biggrin1:

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
لبته یه بازی بزرگ هم هست که کلان داشت فراموش میشد و تقریبا 2 ساله که در حاله ساخته و برای pc,ps3,x360 در 26 Augest در آمریکا و 29 همین ماه در اروپا عرضه میشه

GS تاریخ انتشار رو زده 21 اکتبر!
شما مطمئنی 29-26 اگست ریلیز میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر