فروش کنسول Halo SE استثنایی !

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
Rating - 0%
0   0   0
با سلام
این کنسولو من عید گرفتم که میشه تقریبا 5 ماه کارکرد، کنسول بسیار تمیزه و تا حالام هیچ مشکلی باهاش نداشتم. کپی خورش رو هم خود طاهر انجام داده ودر ضمن Region کنسول هم UC هست. از لحاظ ظاهر و فیزیکی بسیار نو بنظر میاد و میشه گفت که تقریبا روزی 3-4 ساعت بیشتر کار نکرده اونم با استراحتهایی که بینش میدادم. درایو کنسول Hitachi 79FL هستش و یکی از معدود مدلهای HaloEdition که دارای BenQ نیست! از روز اول خودم فنهاشو 12 ولت کردم و عمل ShruodDivider رو هم روش انجام دادم. برق 12 ولت رو از پشت کانکتور DVD گرفتم که داخل خود کنسول و دیگه احتیاج به آداپتور نداره. حتی یکبار هم به کامپیوتر یا کنسول دیگه ای وصل نشده، از روز اول هم از جاش تکون ندادم و بصورت افقی کار کرده. به Live هم وصل نشده و دارای 1 ماه Live هست + یه کارت مخصوص دانلود تم و gamerPicture که برای هر کدوم دارای پسورد مخصوصه. علاوه بر خود کنسول یه کابل VGA هم هست که بسیار سالم و در حد نو بوده و کیفیت اونو من خودم 100% تضمین میدم و از NextGen خریدم. همچنین یه ترانس 220به 110 هم روش هست که 500W خروجی داره. + 18 بازی که همگی بغیر از GTA مال NextGen هستن و میتونم به جرات بگم که غیر از اونا تا حالا هیچ CD یا DVD دیگه ای داخل کنسول نرفته مخصوصا استمپری .کنسول رو هم پیام جان از دبی یرام آورده و سرجمع بیشتر از 5 ماه دستم نبوده علت اینکه میخوام بفروشمش اینکه وقت نمیکنم باهاش بازی کنم و تو خونه خاک میخوره !
قیمتم خودتون بهم تو PM، پیشنهاد بدین .

لیست بازیام هم اینه :
cod4 - Paradise - pes08 - nba 2k8 - GTA4 - GOW - VirtuaFighter5 - Bully - DarkSector - Halo3 - DMC4 -LostPlanet - GRAW2 - AssassinsCreed - Condemned2 - Bioshock - Forza - DiRT

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Rating - 0%
0   0   0
اقا قیمت رو بده؟؟؟؟
--
راستی من Gta IVخودم رو هم از Next Gen گرفتم-
برید حال کنید ضوابط ما بالاست:biggrin1:

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
Rating - 0%
0   0   0
قیمت 450 تومن. فک کنم منصفانه باشه. فقط هر کی خواست سریع بهم خبر بده چون باید حداکثر تا 2 هفته دیگه بفروشمش، پولشو تا اونموقعلازم دارم .
* در ضمن بردشم فالکون و از نوع هیت سینک جدیده . اگه کسی واقعا خریدار باشه باهاش راه هم میام .
380 میخرم
خیلی کم ورمیداری عزیز .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
Rating - 100%
1   0   0
امین جان من فکر می کنم 400 قیمت مناسب تری باشه براش.چون الان بازار برای این قیمت و اونم دست دوم مناسب نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر