انتقال ساده ی اطلاعات بین XBOX 360 و کامپیوتر

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
سلام من تو بازیسنتر تازه واردم اگه همچین تاپیکی هم اینجا بوده ببخشیدومن این تاپیک رو توی بازینما هم گذاشتم.لینک
سلام خوبین؟؟؟؟
با این کابل که مال خود مایکروسافته دیگه شما به راحتی میتونین اطلاعات را بین هارد Xbox 360 و PC جابجا کنید و مثلا از Save Games ها و Profile تون Backup بگیرین که به راحتی به USB کامپیوتر متصل میشود.
راستی اگه جایی پیدا کردین به من هم بگین

xbox360transfercable.jpg

xbox-360-hard-drive-transfer-20070426021943688-000.jpg

xbox_hdd_transfer.jpg

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
خوشحال شدم که بحثم تکراری نبود.
خب رفقا
رفیقمون که اسمش رو گفت من هم تا حالا جایی ندیدم و مثل چی دنبالشم و اگه کسی داره یا میدونه کجا میفروشه بیاد بگه خواهشا .
ولی یکی تو بازینما میگفت یه 360 تازه از پشت شهرداری خریده تاریخشم مال 2008 بوده که توش از این کابل ها بوده.هر کی میدونه کجا میفروشن خواهشا بگه.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
رفیق خوب شد این صفحه رو گذاشتی اشتباه کردم این کابل برای انتقال اطلاعات بین دو هارد هست که این کابل به هارد قبلی میخوره و به USB کنسول وصل میشه و هارد دیگه سر جای مخصوص خودش و میشه بین اونها اطلاعات رد و بدل کرد.
در حال حاضر راه حل قانونی ای برای انتقال اطلاعات بین 360 و PC نیست ولی میشه از یه راههای مثل وصل کردن کابل SATA هارد 360 به PC یه کار هایی کرد مثلا توش دمو و آهنگ و ... ریخت که اگه خواستید بهتون به طور کامل شرح میدم البته نه اینجا .

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
خوشحال شدم که بحثم تکراری نبود.
خب رفقا
رفیقمون که اسمش رو گفت من هم تا حالا جایی ندیدم و مثل چی دنبالشم و اگه کسی داره یا میدونه کجا میفروشه بیاد بگه خواهشا .
ولی یکی تو بازینما میگفت یه 360 تازه از پشت شهرداری خریده تاریخشم مال 2008 بوده که توش از این کابل ها بوده.هر کی میدونه کجا میفروشن خواهشا بگه.

غیر ممکنه که روی کنسول حتی اگه ساخت جولای 2008 باشه از این کابل ها گذاشته باشن !
اولا که توی سایت رسمی Xbox نزده همچین چیزی که توی پک موجود باشه .
دوما بنده Elite دارم و ساخت 2008 هست ، همچین چیزی توش نبود ، از مطمئن ترین هم خریدم ، سرزمین رایانه .
ضمنا برای دوستانی که این کابل به کارشون میاد باید بگم که : وقتی به هارد 120GB به صورت جداگونه میخرید ، این کابل هم توش هست ، البته خود مایکروسافت به کسایی که Elite خریدن این کابل رو مجانی میده اما ....... !!!!
;)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من بلدم ولی از یه راه دیگه ...

100 %

دوست عزیز اگر بلدی بگو که من بد جوری دنبالشم

من یه هارد 120 خریدم ولی پک نبود باز خریدم ماله الیت بود( مشکی )
قیمت این قطعه 50$ هست که فکر کنم اینجا برسه 70 .80 در بیاد
اتفاقا من تو بازارچه هم یه تاپیک با همین مزمون زدم

بیشتر هم به خاطر انتقال سیوگیم هام و آپدیتهام میخوامش
چون اچیومنتها رو میشه با ریکاور کردنه گیمرتگ از لایو گرفت

اگر از دوستان کسی کاری بلده بیاد بگه البته به غیر از مموری که
اون رو خودمم بلدم

ممنون

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
سلام
دیروز هارد دستگاه رو باز کردم، باز کردنش که خیلی ساده هست، هارد هیتاچی SATA1 5200Rpm سایز 2.5" یا همون هارد لپ تاپ و البته سفارش مایکروسافت، هاردو به کامیوتر وصل کردم ویندوز هارد را پارتیشن نشده میشناسه یک نرم افزار به اسم Xplorer360 هست که میتونه با هارد کار بکنه نرم افزار را اجرا کردم هارد 3 تا پارتیشن داره ولی تمامی اطلاعات روی هارد کد شده هستند و نه میشه از اطلاعات روی کامپیوتر استفاده کد نه از کامپیوتر میشه مثلاً موزیک یا فیلم ریخت روی هارد تمامی فایل و فولدر ها با نرم افزار قابل تغییر هستند و میتونید از روی هارد یک ایمیج بگیرید و یا فولدر های روی هاردو به داخل کامپیوتر کپی کنید و روی یک هارد دستگاه دیگه بریزید من خودم پلاگین اجرای Divx را رو هارد ریختم که مخصوص کپی کردن در همین حالت بود این نرم افزار و پلاگین هم میتونید از سایت زیر بگیرید:
http://www.xbox360-hacks.com/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر