NARUTO : THE BROKEN BOND

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
سلام.
چند روز پیش بود که ناروتوی انحصاری XBOX360 معرفی شد. عرضه کننده این بازی همانند نسخه قبل UBISOFT است.
picture.php

زمان عرضه این بازی نوامبر امسال اعلام شده است.
اطلاعات زیادی از بازی در دست نیست و تنها 4 تصویر از بازی در E3 امسال نشان داده شد.
تصویر 2
تصویر 3
امیدوارم که این بازی بتواند در برابر هم نام قدرتمند خودش یعنی naruto : ninja storm ایستادگی کند:cheesygri

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
امیدوارم این بازی از سری های قبلی بهتر باشه/:)
اين رايس اف نينجا كه معركه بود. من الان كه بازيش ميكنم ميفهمم چه طلاييه :biggrin1:
ولي اين نسخه انگار حسابي تغييرات دادن توش! از لحاظ شكل مخزن سلامتي و... كه عوض شده حسابي ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
اين رايس اف نينجا كه معركه بود. من الان كه بازيش ميكنم ميفهمم چه طلاييه :biggrin1:
ولي اين نسخه انگار حسابي تغييرات دادن توش! از لحاظ شكل مخزن سلامتي و... كه عوض شده حسابي ...
قسمت اول که به راستی طلا بود، یه 20 ساعتی از دنیای جادوئی ناروتو لذت بردیم و هنوز هم که هنوز نتونستم بالای ساختمون "هوکاگِ" برم :biggrin1:. ( اون اچیمونت داستانی شد واسه خودش، اصلا امتیازش به کنار، علامت سئوالی اینکه چطور میشه رفت اون بالا! :D).
بگذریم. این شماره دقیقا از اخر Rise of a Ninja شروع میشه. بعد از حمله ناجوانمرادنه "اوروچیمارو" و از بین روح ـش (دوتا دستش!) حالا اومده دنبال "ساسکِ" و مبارزه و هدف اصلی با گروه رباینده گان "ساسکِ" ست. دقیقا مثل سریالش :love:.
تریلر رو هم ببینید اگر ندیدید هنوز. یه اهنگ حماسی داره که نگو :biggrin1:.
جدیدا هم Team Battle Mode به بازی اضافه شده و تا 3نفر ( شاید هم بیشتر) این قابلیت رو دارید :love: هم در بخش داستانی و هم Online و هم بخش مبارزه.
رنگ بندی هم تغییر اساسی کرده دیگه و توی "دهکده مخفی برگ" شاهد اون رنگهای شاد نیستیم.
بیصبرانه منتظر این بازی خوشحال هستیم:smile:.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
قصد توهین به طرفدارای این بازی ندارم ولی این بازی سبکش بچه گونه نیست؟؟؟درجه سنی بازی چیه +3 ؟؟ اخه این که گرافیک نداره که هیچ کارتونی هم هست رو کنسول های نسل قبل هم می تونستن عرضه کنن چرا انحصاری 360!!:eek:
می خوام بدونم چی داره این بازی یا یه بازی مثل ninja که انقدر طرفدار داره ...دوستان یکم تعریف کنین بلکه ما هم خوشمون اومد گرفتیم.:confused:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
می خوام بدونم چی داره این بازی یا یه بازی مثل ninja که انقدر طرفدار داره ...دوستان یکم تعریف کنین بلکه ما هم خوشمون اومد گرفتیم.:confused:
اگر انیمه ناروتو رو دیدده باشی میفهمی چرا انقدر طرفدار داره بازیش :biggrin1:

رايس اف نينجا دموهاش افتضاح بود .دمو های خود انیمه رو به صورت ناقص گرفتن چسبوندن به بازی تازه اگه کسی اینمه ناروتو رو ندیده باشه اصلا نمیفهمه چی به چیه :biggrin1:
ولی طراحی مراحلش خیلی خوب بود کیف کردم تو کونوها میچرخیدم :love:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اگر انیمه ناروتو رو دیدده باشی میفهمی چرا انقدر طرفدار داره بازیش :biggrin1:

رايس اف نينجا دموهاش افتضاح بود .دمو های خود انیمه رو به صورت ناقص گرفتن چسبوندن به بازی تازه اگه کسی اینمه ناروتو رو ندیده باشه اصلا نمیفهمه چی به چیه :biggrin1:
ولی طراحی مراحلش خیلی خوب بود کیف کردم تو کونوها میچرخیدم :love:
اگه دیده بودم که نمی پرسیدم ارزش خرید داره یا نه :biggrin1:این انیمه ناروت که می یه نسخه قبلی همین بازیه!؟ اگه اسمهارو انگلیش بنویسی ممنون می شم تا بتونم سرچ بزنم.بعد شما که نگفتی اصلا چجوریه قضیه این بازی ها که گرافیکشون در حد پلی 1 هست چرا انقدر طرفدار داره!؟رده بندی سنی این بازی ؟؟؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
قصد توهین به طرفدارای این بازی ندارم ولی این بازی سبکش بچه گونه نیست؟؟؟درجه سنی بازی چیه +3 ؟؟ اخه این که گرافیک نداره که هیچ کارتونی هم هست رو کنسول های نسل قبل هم می تونستن عرضه کنن چرا انحصاری 360!!:eek:
  • اول باید یک تعریف درست از "بچه گانه" داشته باشیم تا از اون ببینیم چی به چیه. ربطی هم نداره به گرافیک و شخصیت هاش.
  • درجه سنیش در امریکا T و در اروپا +12 ست.
  • گرافیکش اندازه ربطی به نسب قبل یا نسل بعد و اینا نداره؛ این بازی خیلی چیزهای باارزشتری از گرافیک داره، گرافیکش هم حرف نداره. شعبه مترال یوبی سافت داره میسازتش.
  • هیچی .... میلیون ها نفر در ایران و جهان طرفدار داره، همین.
  • تجربه کنی 100% خوشتمیاد مخصوصا اینکه یکم المانهای نقش افرینی هم داره + ماجراجوئی + مبارزه و انواع و اقسام ماموریت ها جانبی و داستانی.
  • شما میتونی سریالش رو تهیه کنی و از چند و چوند داستان مطلع بشی... عملا معتاد این مجموعه میشی.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
درود

• اول باید یک تعریف درست از "بچه گانه" داشته باشیم تا از اون ببینیم چی به چیه. ربطی هم نداره به گرافیک و شخصیت هاش.
  • درجه سنیش در امریکا T و در اروپا +12 ست.
  • گرافیکش اندازه ربطی به نسب قبل یا نسل بعد و اینا نداره؛ این بازی خیلی چیزهای باارزشتری از گرافیک داره، گرافیکش هم حرف نداره. شعبه مترال یوبی سافت داره میسازتش.
  • هیچی .... میلیون ها نفر در ایران و جهان طرفدار داره، همین.
  • تجربه کنی 100% خوشتمیاد مخصوصا اینکه یکم المانهای نقش افرینی هم داره + ماجراجوئی + مبارزه و انواع و اقسام ماموریت ها جانبی و داستانی.
  • شما میتونی سریالش رو تهیه کنی و از چند و چوند داستان مطلع بشی... عملا معتاد این مجموعه میشی.
بچه گونه مث viva pinata منظورم این بود.بش می یومد بزن بکش برو جلو باشه:laughing:فکر نمی کردم ماجراجویی هم داشته باشه !تو لیست بازی هایی که می خوام بگیرم نوشتمش سر فرصت مکی گیرمش حتما خوبه که انقدر طرفدار داره

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه گونه مث viva pinata منظورم این بود.بش می یومد بزن بکش برو جلو باشه:laughing:فکر نمی کردم ماجراجویی هم داشته باشه !تو لیست بازی هایی که می خوام بگیرم نوشتمش سر فرصت مکی گیرمش حتما خوبه که انقدر طرفدار داره
خب قربون شكلت برم بازي كرده كه ميگه ديگه ، هر بازي به صرف اين كه چون گرافيك كارتوني داره دليل بر 3+ بودنش نيست. اين عنوان واقعا معركه بود. من خودم تو فكرم بريم كل سري كارتون هاش بخرم.

عنواني كه از دست دادنش واقعا ...
من اول با اين ذهنيت خريدم كه بازي چيزي شبيه به AC هست و واقعا هم چيزي شبيه به اون و البته 100 درجه بهتر بود.

گرافيك بازي رو به رنگ و لعاب محيط نمي گند كافيه بخري بازي نكي متوجه ميشي. وقتي روي چمن ها راه ميري چمن ها له ميشند ، افكت عالي آب و... فيزيك شخصيت ها هم كه واقعا عالي بود وقتي بهشون ميزني انگار واقعا بهشون برخورد ميكنه اين ها همگي جزئي از گرافيك هستند و هوش مصنوعي هم نبايد فراموش كرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر