تاثیر install کردن بازی ها بر روی هارد x360

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
همون جور که اطلاع دارین مایکروسافت در E3 امسال قابلیت install کردن بازی ها رو بر روی هارد x360 معرفی کرد حال به نقل از سایت gamespot مقدار تاثیر این install کاهش30% زمان لود ها خواهد بود زمان تقریبی لازم برای install هر بازی حدودا 10 دقیقه خواهد بود و دیگر نیازی به چرخش بازی در درون دستگاه نخواهد بود که این موضوع قطعا بر حرارت دستگاه و سروصدای ان تاثیر به سزای خواد داشت
لازم به ذکر است این قابلیت در پاییز امسال مورد دست رسی قرار خواهد گرفت
منبع
موفق باشید

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این موضوع قطعا بر حرارت دستگاه و سروصدای ان تاثیر به

صدای درایو که کمی ازار دهنده بود دیگه نمیاد و xbox360 هم جزو کنسولهای بی صدا میشه:biggrin1: که دو برابر فنهاش صدا تولید میکرد .
حرارت هم درسته چون خود درایو با سرعت چرخشی که داره, حرارت تولید میکنه اگه دستتون را روی درایو بزارید گرماش را متوجه میشید !
از این حرکت مایکروسافت خیلی حال کردم .
میمردی از اول این کار را میکردی ؟!

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
اینجوری که خیلی خوبه !
یه بازی هایی مثل سری SVR لودینگ هاش خیلی طولانی اگه 30% کم بشه خیلی خوبه. ولی PES اگه 30% هم کم بشه دیگه چیزی ازش نمیمونه!
فقط یک سوال:همه ی بازی ها این امکان رو دارند یا فقط کمپانی سزنده میتونه این امکان رو برای بازی بزاره؟

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
اين install ها رو شركت هاي سازنده ي گيم بر اساس ساختار بازي شون براي نصب روي هارد كنسول ارائه مي دن و ممكنه كه بعضي از گيم ها اين قابليت رو نداشته باشن... اصلاح مي شه: همه گيم ها اين قابليت رو دارن.

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اين install ها رو شركت هاي سازنده ي گيم بر اساس ساختار بازي شون براي نصب روي هارد كنسول ارائه مي دن و ممكنه كه بعضي از گيم ها اين قابليت رو نداشته باشن.
اینطور که تا الان عنوان شده قابلیت نصب شامل تمامی بازی های 360 می شه و ربطی به سازنده نداره. همچنین این قابلیت کاملا دلخواه هست و اینطوری نیست که مثل PS3 حتما لازم باشه اطلاعات روی هارد ریخته بشه و البته تفاوت دیگری هم که با PS3 داره اینکه کل بازی رو به طور کامل رو هارد کپی می کنه.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اینطور که تا الان عنوان شده قابلیت نصب شامل تمامی بازی های 360 می شه و ربطی به سازنده نداره. همچنین این قابلیت کاملا دلخواه هست و اینطوری نیست که مثل PS3 حتما لازم باشه اطلاعات روی هارد ریخته بشه و البته تفاوت دیگری هم که با PS3 داره اینکه کل بازی رو به طور کامل رو هارد کپی می کنه.[/quote]

اشکان شاید منظورت و من بد متوجه شدم خوب اگه کل بازی در هارد ریخته بشه که دیگه فروش بازیها کاهش پیدا میکنه من بازی را در هارد میریزم بازی که دادی بمن بهت برمیگردانم . پس باید یکجوری باشه که حتما خود بازی هم داشته باشیم ok :biggrin1:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
اینطور که تا الان عنوان شده قابلیت نصب شامل تمامی بازی های 360 می شه و ربطی به سازنده نداره. همچنین این قابلیت کاملا دلخواه هست و اینطوری نیست که مثل PS3 حتما لازم باشه اطلاعات روی هارد ریخته بشه و البته تفاوت دیگری هم که با PS3 داره اینکه کل بازی رو به طور کامل رو هارد کپی می کنه.

چه قابلیت جالبی .. شده تو مایه های مثلا نصب بازیها در کامپیوتر.
دیگه اون DVD-ROM و لنز بدبختش هم پدرشون در نمیاد :D

نرخ خرابی لنز تو 360 زیاده ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اشکان شاید منظورت و من بد متوجه شدم خوب اگه کل بازی در هارد ریخته بشه که دیگه فروش بازیها کاهش پیدا میکنه من بازی را در هارد میریزم بازی که دادی بمن بهت برمیگردانم . پس باید یکجوری باشه که حتما خود بازی هم داشته باشیم ok

ظاهراً دیسک حتماً باید تو Drive باشه ولی نمیچرخه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
خیلی عالیه. فقط بره من که Premium دارم کلا دوتا بازی بیشتر نمیشه ریخت.
میشه هارد 120gig که بره eliteهه رو رو premium گذاشت؟ قیمتش چنده؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ps3 terabay:
برای اجرا شدن دیسک باید توی کنسول باشه!.

TyRaX:
پارسیا جون خداروشکر 360 از این لحاظ مشکلی نداره :D!.

nojx360:
یتونی HDD ش رو حدود 90 تومن تو توپخونه پیدا کنی.

Persian Creed:
بلی :D.

پ.ن. MGS هم کار نمیکنه، وقتی میکنه دیگه سنگ تموم میزاره :D. از پائیز به بعد درایوها اکبند میمونن :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر