XBOX 360 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
خوب گفتم تا این دو خبر جدید صفحه قبل رو با اضافه چند تا چیز دیگه تو این صفحه بزارم که
لازم نباشه بازم به صفحه قبل سر بزنید.:
==========================================
Elveon to appear on Xbox 360 and PC only

2nkqn0m.jpg

طبق خبری که منتشر شده بازی Elveon برای ps3 نمیاد و ساخت بازی برای نسخه
ps3 متوقف شده.
We can finally confirm the title will not be seen on the PS3.
این بازی که یکی از بازیهای ساخته شده بوسیله Unreal Engine 3.0 هست و قرار بود برای
xbox360 و ps3 و pc بیاد حالا باید نام نسخه ps3 رو پاک کنیم.کار ساخت بازی رو 10tacle Studios
به عهده داره و یک بازی اکشن rpg بود که برای نمیه دوم سال 2007 آماده میشد.
این سایت خبر دهنده گفته که این بازی در کنسولهای نسل بعد فقط 360 رو نشانه گرفته
و روی هیچ کنسول آینده دیگری نخواهد آمد.
سایت PS3Land هم این خبر را منتشر نمود تا این بازی به طور قطع از فهرست بازیهای
پی اس 3 خارج شود در حالی که هنوز gamespot این بازی را کنسل نکرده است و حتی
میگه دیگه سرانجام باید تایید کنیم که این بازی رو ps3 نخواهد بود.این بازی با نمایشی که
در دوسال گذشته ارایه کرده بود که یکی در e 3 2005 و دیگری Games Convention که بسیار
جالب و قابل تقدیر بود.سایت ps3land هم شوکه شده و میگه:
We hope this clears any misconceptions or confusion surrounding Elveon.

:cheesygri

elveon.jpg

=================================
================================
Dead or Alive Xtreme 2 and xbox360
2 Video Clips هم از این بازی خوش ساخت عرضه شده که بانوان زیبای :cheesygri دوست داشتنی
درش فعالیت های عادیشان را انجام میدن.این فعالیتت ها شامل اسکی ولذت بردن زیر آفتاب و
بازی کردن والیبال و شنا و اسکی جت و بازی کردن در استخر و عکس گرفتن و .......
سایت منبع برای تشکر مینویسه:
Fun under the sun, indeed. And we all have Tecmo and Team Ninja to thank for these visions of beauty
ما هم تشکر میکنیم.:D
dead-or-alive-xtreme-2-20060511095409270_qjgenth.jpg

=============================
===============================

mass6.jpg

Mass Effect for .....
مایکروسافت اعلام نمود بازی Mass Effect برای سال 2007 عرضه میگردد.
گفته شده که برای دیدن این بازی در قفسه فروشگاه ها باید در ماه های
January یا March به فروشگاه های مربوطه سر بزنید.
==========================
==========================
create graphics engines and copcam
بر عکس کمپانی های ژاپنی که سعی میکنند برای بازیهای خود در نوع متفاوت موتوری
را مخصوص آن نوع بازی بسازند کپکام در حال تکمیل موتوری هست که بوسیله آن چند
بازی نسل بعد را طراحی و بسازد.از جنبه های جالب این موتور اینه که فقط مخصوص
xbox360 طراحی شده و برای دیگر کنسولها کاربردی نداره ولی میتونه بازسازیشون کنه
برای برای دیگر کنسولها.
However, currently, the graphics engine only runs on the Xbox360, but hopefully they Capcom can do something about porting it to other consoles.
asia-over.jpg

آخرین ویرایش:

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
تا این لحظه این موضوع که X360 از DX10 پشتیبانی نمی کنه یه امر کاملا بدیهی و واضح می باشد به طوری که خود مایکروسافت و شرکت ATI و چندین سخن گوی معتبر دیگه این قابلیت DX10 در 360 را تکذیب کرده اند. حالا شما چون 360 داری می تونی برای خودت فکر کنی که کنسولت DX10 را ساپرت می کنه!

البته چون DX مال خود مایکروسافته ممکنه این کنسول این قابلیت را داشته باشه و مایکروسافت بخواد اونو در روز های لازم برای کم کردن قدرت حریفان رو کنه ولی چیزی که در حال حاضر کاملا مسلم است اینکه این کنسول از DX10 پشتیبانی نمی کنه!

موتوری که حتی یک عکس هم ازش نیومده شما از کجا به این نتیجه رسیدی که قدرتمندترین موتور گرافیکی جهانه؟:confused: :eek:
ببین من از رو تجربم می گم که موتور جدید کارمک باید قدرتمندترین موتور باشه.
هر چی باشه کارمک 16 سال سابقه ی کار داره ولی crytek به زور 7 سال سابقه ی کار داره.
در ظمن طبق مصاحبه ی gamespot با john romero که یکی از اعضای اصلی سابق id software است(او سال 99 از id جدا شد) او از half life2 و fear به عنوان بازی های shooter مورد علاقش نام برده

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
دوست عزیز همش به سابقه نیست که
ممکنه کسی با سابقه کمتر ولی خلاقیت و تفکر بهتر چیز خیلی بهتر رو به وجود بیاره

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من از هر دو بازی خوشم میاد ولی لازم میدونم چند مطلب را روشن کنم:
1. من تو یک تاییک تو این سایت خوندم x360 از directx 10 پشتیبانی نمی کنه.خدا عقلتون بدهاخه مگه می شه دستگاهی که microsoft برای 9 یا 10 سال طراحی کرده از directx 10 که خود مایکروسافت ساخته پشتیبانی نکنه؟؟یکم فکر کنید بعد حرف بزنید.

2. قطعا در حال حاضر همانطور که همه ی ما می دونیم قدرتمندترین موتور بازی موتوری است که john carmack برای wolfenstein 360 داره طراحی می کنه که قطعا از directx 10 پشتیبانی می کنه.هر چی باشه خود کارمک خالق موتور بازی است.

حالا اصلا فرض میکنیم که XBOX360 کاملا از DX10 پشتیبانی میکنه
چه ربطی به Gears of War و UE3 داره ؟
موتور گرافیکی Unreal Engine 3 بر مبنای دایرکت ایکس 9 کار میکنه نه بیشتر
یعنی اگر XBOX360 دایرکت ایکس 50 رو هم ساپورت کنه بازم موتور UE3 همون DX9 ی که هست میمونه و نهایت قدرتش همینقدره

کی گفته موتوری که کارمک داره برای Wolfenstein میسازه قوی ترین موتوره جهانه ؟
اولا که موتورهای کارمک تمرکزشون بیشتر روی Open GL هست تا DirectX
ثانیا موتورهایی که کارمک میسازه همشون موتورهای خاصی هستن که برای بازیهایی مثل Doom و Wolf و Prey مناسبن و کلا موتورهای کارمک در طراحی محیطهای خارجی ضعف دارن و بیشتر برای محیطهای داخلی و تاریک مناسبن

ضمنا تا حالا هیچ صحبتی در مورد این موتور نشده و هیچ مشخصاتی ازش داده نشده و حتی یه عکس هم ازش منتشر نشده بعد شما چجوری نتیجه گیری کردی که قوی ترین موتوره جهانه و برمبنای DX10 هم هست ؟
لابد از اونجایی که قراره یه بازی برای 360 با استفاده ازش ساخته بشه فهمیدی که قوی ترین موتوره جهانه ؟

ببین من از رو تجربم می گم که موتور جدید کارمک باید قدرتمندترین موتور باشه.
هر چی باشه کارمک 16 سال سابقه ی کار داره ولی crytek به زور 7 سال سابقه ی کار داره.
در ظمن طبق مصاحبه ی gamespot با john romero که یکی از اعضای اصلی سابق id software است(او سال 99 از id جدا شد) او از half life2 و fear به عنوان بازی های shooter مورد علاقش نام برده

خیلی وقتا دانش مهم تر از تجربس
البته من منکر دانش جان کارمک نمیشم ولی تیم Crytek و برادران Yerli خصوصا Cevat Yerli کسیه که شاید دانشش توی این زمینه از هر کسی بیشتر باشه
همین Cevat Yerli چندبار از قسمتهایی از Doom3 Engine ایراد گرفته و بعضی از تکنولوژیهای به کار رفته توشو ابتدایی و به درد نخور عنوان کرده

چیزی که الان واضحه اینه که CryEngine 2 قوی ترین موتوریه که وجود خارجی داره و کاملا آمادس و بازی هم داره بر مبناش ساخته میشه
حالا موتوری که کارمک میخواد طراحی کنه اصلا معلوم نیست چی هست و هنوز هم کامل نشده که بخواد با موتوری که الان موجوده مقایسه بشه
همون موتور Doom3 هم با وجود اینکه خیلی قوی بود ولی در مقابل رقیب اون زمان خودش یعنی Source Engine حرف زیادی برای گفتن نداشت ;)

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اينكه ميگين تجربه كراي تك كمه مهم نيست.اين مهمه كه فار كراي جزو اولين بازيهاي 64 بيتي و dx3 بود كه اون موقع هم انقلاب به پا كرد و هنوزم كه هنوزه خيلي موتوره قوي محسوب ميشه.
شك نكن كه موتور كرايسس قوي ترين موتوره .اين موتور حتي از cpu هاي quad core هم پشتيباني ميكنه.پس خودت عمق قدرت بگي;)

kherse_siyah

کاربر سایت
Sep 6, 2006
58
اقا جان لطافا تند نرين هنوز خيلي حرفها و داستانا مونده كه گفته نشده .فقط من اين را ميدونن كه مايكروسافت مثل يك روباه هست و خيلي چيزا مونده تا را كنه . ولي مطمعن باشيد كه روزي مايكروسافت ميگه xbox360 از directx10 پشتيباني ميكنه . اخه اين كاملا مشخصه چون قبل از اين كه xbox360 ساخته بشه مايكروسافت داشت directx10 را ميساخت زيرا خبر ساخت directx10 و windows vista سه سال هست. پس امكان نداره مايكروسافت برنامه اي براي پشتيباني xbox360 از directx10 را نداشته باشه . حتما نميگم ولي من يكي خودم مطمعن هستم كه xbox360 از directx10 پشتيباني خواهد كرد حالا ميگي نه نگاه كن . حتا ممكنه يك دفعه خبر بياد كه gears of war از directx10 استفاده ميكنه . البته درسته ميگن اين بازي از directx9 استفاده ميكنه ولي زياد به اين حرفا گوش ندين . لابد ميگن جوجه را اخر پاييز ميشمارن. بد در مورد بازي crysis هم بايد بگم بازي بسيار بزرگي هست ولي كمپاني سازندش گفته اين بازي را نميتوان براي xbox360 و ps3 ساخت . بايد بگم كه اين شركت داره خود نمايي ميكنه و ميخواد به نحوي بازي خودش را تبليغ كنه .چون همه ميدونن xbox360 و ps3 از قويترين كامپيوتر ها هم قويتر هستند . چون xbox360 از يك cpu بسيار قوي كه سه هسته اي است استفاده ميكنه كه سرعت 3/2 گيگاهرتز داره و از يك ram فوق سريع كه از نوع DDR3 كه تا حالا در كامپيوتر استفاده نشده چون در كامپيوتر هاي امروزي از DDR2 استفاده ميشه اگه هم بشه خيلي كم است . در ضمن كارت گرافيك XBOX360 هم بسيار قوي است كه از اخرين فناوري ATI استفاده ميكنه كه 48 پايپ لاين داره كه تازه تازه ATI داره در كارتهاي كامپيوتر استفاده ميكنه در سري بالاتر از X1800 . در ضمن XBOX360 هم 64 بيتي است . پس چه چيزي كم داره كه سازنده crysis اين حرفو زده . در ضمن كارتهاي كه از directx9c به طور كامل ميتونن پشتيباني كنن ميشه directx 10 را نصب كنن اگه باور نميكنين سري به سايت مايكروسافت بزنين . در ضمن احتمال ساخت بازي crysis براي xbox360 خيلي بيشتر از ps3 است چون بازي crysis با استفاده از directx10 كه ساخت مايكروسافت است ساخته شده و دليل ديگه هم اينه كه بازي هاي ps3 با استفاده از open GL ساخته ميشن نه directx . دليلش رقابت با مايكروسافت است. ولي من چيزي را ميدونم كه xbox360 برنده ي نهايي جنگ كنسولها خواهد بود .

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
دوما شما گفتید موتور Crytek 2 قدرتمندترین موتور گرافیکی جهانه میشه در این مورد لینک معتبر بدید؟
اوه، لطفا دست برداريد. فهميدن اينكه CryEngine2 (حداقل) در محيط خارجي (كه محور اصلي Crysis هست) بسيار قوي تر از UE3 عمل ميكنه كار چندان مشكلي نيست. فقط به تريلرها نگاه كنيد. ويژگي هاي اين انجين حداقل براي ساخت بازي اي در محيط خارجي فوق العادست و UE3 به نظر نميرسه كه در اين زمينه حرفي براي گفتن داشته باشه. البته UE3 زودتر از CryEngine2 به بهره برداري رسيده و يك انجين چند منظوره هستش و خب طبيعيه كه در برابر انجين Crytek كه براي Crysis آماده شده كمبود هايي داشته باشه.
توصيه مي كنم تريلرهاي جديد Crysis رو از Gametrailers ببيني (كه فكر مي كنم نديده باشي). واقعا اين بازي از نظر گرافيكي Mind blowing (نيدونم :p) بيد.

البته من باز میگم این مایکرو و ATI دارن مشکوک میزنن;) من فکر میکنم در اینده چیزهای خیلی زیادی معلوم بشه.
آره، مايكروسافت يهويي از خفا بيرون مياد و ميگه GPU ما با DX10 كه هنوز نيومده هماهنگ ميشه (واقعا اين مسئله به نظرم بعيده). آخه چه دليلي داره كه 360 از اين API پشتيباني بكنه ولي اعلام نشه :confused:. لطفا اونايي كه چنين فكري ميكنن يك دليل منطقي ذكر كنن (چون هيچي به نظر من نميرسه).

Dead or Alive Xtreme 2 and xbox360
ما هم تشکر میکنیم.
ببخشيد شما چرا :eek:؟

تصاویری از بازی Crysis که توی GDC پخش شده و DX10 رو شبیه سازی میکرده.
توي GDC يك تريلر از بازي نشون داده شد. نيمي از اون تريلر ويژگي هاي انجين بازي رو نشون ميداد (كه با توجه به اينكه مربوط به ويژگي هاي انجين ميشد بايد Real time بوده باشن). همچنين بقيه قسمت هاش هم در E3 نشون داده شد. من منظور شما رو از شبيه سازي DX10 متوجه نميشم.
به نظرتون بهتر نيست كه اسم اون تاپيك مربوط به API تصحيح بشه و اين بحث ها به اونجا منتقل بشه.

kherse_siyah
ببخشيد شما در كمبود اسم گير كردي (حداقل براي اكانت دوم از اسمي استفاده كنيد كه خيلي تابلو نباشه). اين گوي غيب بيني رو كجا ميفروشن؟ چند روزيه كه همه به عالم بالا دست پيدا كردن (يعني Hack‌ شده :confused:؟) و تند و تند دارن از اقدامات پشت پرده و اينا صحبت ميكنن. يعني اينجور بحث ها به اونجا هم كشيده! نچ نچ نچ. شما وضعيت PS3 رو چجوري ارزيابي مي كنيد؟ يعني كوتاراگي بالاخره هاراگيري ميكنه؟ (تو رو خدا اينا رو با كسي بغير از خرس سياه نبودم.)
آها، فقط مايكروسافت روباه بودن رو رد كرده، گفته بايد نوع حيوون سوني و نينتندو رو هم تعيين كنين. البته گفته كه تو نبايد خرس باشي و سوني هم نمي تونه شير باشه، اما نينتندو ميتونه يوشي باشه (اونم چون من باهاش صحبت كردم)!

حتي ممكنه يك دفعه خبر بياد كه gears of war از directx10 استفاده ميكنه.
البته كه هيچ چيزي غير ممكن نيست و خواستن توانستن و اينا، حتي بصورت يهويي. منتهي اينجور مسائل در اين مقياس (!!) نياز به حضور ناظر (!) داره و اينجور كه ميگن آخرين ناظر 1400 سال پيش فوت شده.
:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri
خيلي پست خرس سياه با حال بود (جدا به سياره نمك بر خورد كردم، به احتمال زياد تا صبح توي خواب ميخندم). دمت گرم. من هميشه از طنز جدي خوشم ميومد (اما بايد يك علامتي، چيزي ميزاشتي شايد كسي متوجه نشه كه شوخي ميكني).
آقايون داورا، من رو نيمكت بودم يه وقت كارت زرد نديد :cool: (يادتون نره مال ما يووه اي ها قبلا حساب شده :-").

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من جواب شما رو توی تاپیک کدام Api نوشتم ...

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
حتا ممكنه يك دفعه خبر بياد كه gears of war از directx10 استفاده ميكنه . البته درسته ميگن اين بازي از directx9 استفاده ميكنه ولي زياد به اين حرفا گوش ندين . لابد ميگن جوجه را اخر پاييز ميشمارن
فقط یک جمله ;)

امکان نداره ;)

چون موتور Unreal 3 تنها قابلیت پشتیبانی از DX 9 را دارد...

هم اکنون Epic Games برای DX 10 سرگرم ساخت موتور Unreal 4 هست ...
این خبر اولین بار در ماه آگوست سال 2005 از سوی Epic Games اعلام شد

بد در مورد بازي crysis هم بايد بگم بازي بسيار بزرگي هست ولي كمپاني سازندش گفته اين بازي را نميتوان براي xbox360 و ps3 ساخت
کمپانی سازنده (Crytek) هیچگاه و در هیچ جایی نگفته که Crysis را نمیشه برای Xbox 360 , PS3 ساخت....

تنها مطلبی که بیان کرده اینه که این بازی ( فعلا ) تنها برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد..همین و بس

دوما شما گفتید موتور Crytek 2 قدرتمندترین موتور گرافیکی جهانه میشه در این مورد لینک معتبر بدید؟

فکر نمی کنم نیازی به لینک و مدرک باشه...شما فقط کافیه به لیست جوایزی که موتور CryEngine2 از سایت های مختلف در نمایشگاه E3 گرفته یک نگاهی بندازید ...

------------------------------------

و اما در مورد اینکه آیا Xbox 360 از دایرکس 10 پشتیبانی خواهد کرد یا نه ...

بر طبق اظهارات یکی از سخنگویان ATI کنسول Xbox 360 از بعضی از قابلیت های DirectX 10 پشتیبانی خواهد اما چون تمامی وِيژگی های DirectX 10 را در بر نمی گیرد نام دایرکس 10 را نمی توان بر روی آن گذاشت...

آنچه کاملا مشخصه قابلیت های Xbox 360 فراتر از DirectX 9C خواهد بود اما در عین حال بنابر گفته ی این سخنگوی ATI شامل تمامی قابلیت ها DX 10 هم نیست...

==================================

از این به بعد برای جلوگیری از منحرف شدن این تاپیک ادامه ی این بحث را در تاپیک زیر دنبال کنید....:arrowd: :exclaim:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1599&page=2

آخرین ویرایش:

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
New 360 Core Pack for Japan
فروش استثنایی فقط برای ژاپنی ها
Microsoft-Xbox360-Core-System_173__803TN50_40.jpg

مایکروسافت اعلام کرده که یک نسخه از مدل core کنسول xbox360 در دست تهیه و
انشتار هست که که قیمت حدود 255 دلار خواهد داشت.
Well now, it seems that the unit's price is steadily going down!
جالبش اینه که این نسخه جدید 360 همراه خودش دو بازی رو هم داره که بازیهایی معروفی هست
Nintey-Nine Nights
Project Gotham Racing 3
همچنین گفته که HD drive خودش رو هم فقط با قیمت 85 دلار عرضه میکنه .:D
گفته میشه که این فروش رویایی در November 2 اتفاق می افتد و گوشه و کنار دنیا رو با
این افت قیمت متعجب خواهد کرد.
====================================
====================================
تو یک سایت خوندم که نوشته بود:
33359_ps3-vs-xbox360_qjgenth.jpg

Microsoft: PS3 Delay Due to "unproven technology"
که تو این مطلب مایکروسافت کلا از سونی گله کرده و اون رو سرزنش کرده و گفته چرا
این کنسول را به موقع و طبق قولش وارد بازار نمیکنه.Neil Thompson از xbox در انگلستان
گفت که او تعجب نمیکند که سونی عقب بکشد از طرح و نقشه قبلی خودش و دیدم تو یک
سایت دیگه همین شخص گفته بود که آنها با فناوری اثبات نشده خود سعی میکنند
کنسولشان را بسته بندی کنند.او گفت تصمیم سونی دیگه کاملا روشن هست و
اضافه نمود اواخر سال گذشته مایکروسافت xbox360 را به طور عظیم در اروپا و ژاپن و
آمریکای شمالی آن هم به طور همزمان را اندازی نمود در حالی که سونی نمیتواند
با ps3 موفق به این شود .
حالا مایکروسافت و نینتندو دیگر رقیب کمتری را در کریسمس پیش روی خود میبینند
و در اروپا یک انتخاب برای گیمر بیشتر باقی نمی ماند و ان هم xbox360 هست که
از روز اول با گیمر بوده و ما مطمعن هستیم یک کریسمس بزرگ خواهیم داشت بدون
اینکه توجهی کنیم رقیبهایمان در بازر هستند یا نیستند.

آخرین ویرایش:

kherse_siyah

کاربر سایت
Sep 6, 2006
58
اقا شما نديدين به من چه تو صدتا سايت نوشته كه كمپاني crytek اعلام كرده ساختن بازي crysis براي xbox360 و ps3 مشكلاتي وجود داره . در ضمن اين همه هم crysis را تبليغ نكنين .من كه هيچ چيز اين بازي را از gears of war زياد نميبينم . گرافيك gears of war تركونده اگه ميخواين كيفيت واقعي اين بازي را ببينين تريلر نمايشگاه e32006 با كيفت HD دانلود كنيد تا ببينيد كه گرافيك يعني چه وهيچ دسته كمي از CRYSIS نداره.

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
HAZE
طی صحبتهایی که اخیرا یک سایت توانسته راجع به بازی haze با Radical Designs برای
اطلاعاتی ببیتشر بروی این بازی multiplatform مصاحبه ای طرح کند.
Rob_Yescombe.jpg

هر چی نگاه میکدم میدیدم سایت ps3land سعی میکرد طوری مصاحبه کند که طرف
رو مجبور به این بکنه که بگه بله بخاطر ps3 باشه.
مثلا یک جا طرح میکنه که:
Are you using the Blu-ray technology of the PS3 to add additional game material?
که از فناوری blu-ray کنسول ps3 برای اضافه کردن چیزی به بازی استفاده میکند که طرف هم
در جوابش میگه:
Nope
نچ :)
البته یک طرفه نمیگم یک جا هم گفت که راجع به cell برخی جاها به مشکل خوردیم ولی بخاطر
قدرت خوبش برخی جاها حیرت زده شدیم.
در کل میگه که موتور بازی آثار گرافیکی حیرت انگیزی رو به وجود میاره و تحرک بالقوه رو میشه
باهاش ایجاد کرد.
این مصاحبه چون از سایت ps3 land بود فقط در مورد ps3 سوال میکرد به همین خاطر دیدم
مطالبش ربطی به ما نداره.
=====================================
=====================================

Ubisoft Officially Announces Rayman Raving Rabbids For NDS, Wii And Xbox 360
r2_qjgenth.jpg

ubisoft تایید کرد که بازی rayman که قرار بود برای دو کنسول کمپانی نینتندو یعنی ds و wii بیاد
حالا برای xbox360 نیز کانفریم شده و در حال ساختش هستند.این بازی توسط استودیو خوش
ساخت Ubisoft's Montpellier ساخته میشه و به نوعی Michel Ancel که آفریننده اصلی بازی
rayman هست اونها رو رهبری میکند.باید دید در تهاجم ویران کننده خرگوشهای دیوانه این بازی
به کجا خواهد رسید. این بازی دارای 80 ماموریت هست و 10 دنیای پهناور که درش کاوش کنید.
برای کنسول wii این بازی در ربع چهارم 2006 در دسترس هست و درسته که بازی برای 360 و ds
هم میاد ولی آفریننده های بازی دوست دارند بیشترین ویژگی را به نسخه wii منتقل کنند.

آخرین ویرایش:

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
Ninja Gaiden 2 Confirmed?
42898.jpeg

در طی یک مصاحبه که اخیرا با Tomonobu Itagaki رییس team ninja و سازنده موفق سری بازی
dead or alive و ninja gaiden و سوالی مربوط به طرح و برنامه او برای کنسولهای نسل بعد بوده
که چیز خاصی نمیگه و کلا دو دل میکنه و خود سایته میگه
اگر چه ننیجا گایدن 2 هنوز برالی کانفریم شدن انکار و یا تایید نشده ولی او صحبت کرده که
اگر شما دوست دارید که کار کنید روی ninja gaiden 2
در نینجا گایدن 2 دشمنها بسیار باهوش و سخت هستند و ممکنه ما برای آنها دو مدل
هوش مصنوعی یا ai را بکار بره و همچنین اضاه نموده هدف اصلی اینه که :
where our main goal is to make the girls look good
بعد گفته سپس ما میتونیم دو رشته برای مو و فیزیک پارچه بکار ببریم بنابر این واقعا مهم است
که سخت افزار انجام بدهد آنچه را که شما میخواهید انجام دهید.
این سایت مینویسه تیم نینجا احتمالا میخواد که ما بیشتر صبر کنیم.
We just wanted to follow up from last year in case there was any miscommunication about the future of Ninja Gaiden 2.
جواب اتاگاکی:
I think that what I can say is that I will never betray my Ninja Gaiden fans. That, I can promise
بهتره هیچ وقت خیانت نکنی:cheesygri

آخرین ویرایش:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
قا شما نديدين به من چه تو صدتا سايت نوشته كه كمپاني crytek اعلام كرده ساختن بازي crysis براي xbox360 و ps3 مشكلاتي وجود داره
هیچ جا گفته نشده مشکلاتی وجود داره.

در ضمن اين همه هم crysis را تبليغ نكنين .من كه هيچ چيز اين بازي را از gears of war زياد نميبينم .
چون شما مسخ GOW شدین.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر